Holika Holika, Naked Face, Cover Up Concealer SPF 30 PA++ (Korektor maskujący do twarzy)

Korektor, który idealnie zakrywa niedoskonałości skóry, takie jak wypryski, piegi, cienie pod oczami.

Dostępne odcienie
#01 bright beige
#02 calm beige

do twarzy
kryjące
we fluidzie

nie wyobrażam sobie makijażu bez niego

Używam tego korektora już od roku więc pora na ocenę.
Jestem właścicielką wyraźnych, fioletowych cieni pod oczami. Po latach szukania odpowiedniego korektora, zarówno wśród tańszych jak i droższych marek, myślę, że trafiłam na swój ideał.
Zalety:
+ pięknie rozświetla oko i twarz
+ nie wysusza okolicy oka, nawet nałożony bez kremu podkładowego
+ ma lekką konsystencję a jednocześnie nie trzeba nakładać grubej warstwy, żeby uzyskać pożądany efekt
+ dobrze kryje cienie pod oczami (zwłaszcza nałożony pędzelkiem z sephory, co było dla mnie mega odkryciem! )
+ jest bardzo wydajny
+ nie podrażnia oka
+ nie zbiera się w załamaniach powieki
+ jego trwałość oceniam bardzo wysoko
+ w porównaniu z innymi korektorami, które miałam okazję wypróbować, ten wypada świetnie biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości

Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić, to byłyby to dwie rzeczy. Po pierwsze opakowanie, które jest zwykłą plastikową tubką. Niemniej jednak, jeżeli skrywa w sobie tak dobry produkt, to jest to taka wada nie-wada. Poza tym, nie chciałabym dopłacać za opakowanie. Drugą rzeczą jest fakt, że przy rozprowadzaniu tego kosmetyku palcem nie uda się uzyskać taki pięknego efektu jak przy użyciu pędzelka. Być może tak jest z każdym korektorem ale ja nadal pozostaję pod wrażeniem tego, w jaki sposób poradził sobie z tym korektorem pędzelek z sephory, który otrzymałam w prezencie.

Kupiłam go w drogerii internetowej za 79.99 zł.

Święty Graal wśród korektorów

Jeśli podobnie jak ja zmagacie się z ciemnymi cieniami pod oczami, to koniecznie spróbujcie. Ja jestem przypadkiem ekstremalnym, moje cienie są bardzo widoczne, mocno fioletowe.

Do tej pory testowałam korektory z różnych półek - najbardziej polubiłam się z osławionym Collection Lasting Perfection, ale niestety, wysuszał moją skórę i był niewydajny (niestety korektora potrzebuję dużo).

Produkt Holika Holika kupiłam mimo braku jakichkolwiek recenzji i jak dla mnie jest to najlepszy korektor, z jakim kiedykolwiek pracowałam.

Mam odcień 01, jest to ładny, beżowo-żółtawy odcień. Wygląda podobnie jak odcień podkładu healthy mix 51 light vanilla, może minimalnie jaśniejszy.

Przejdźmy do plusów

+ konsystencja gęstego fluidu, mocno silikownowa, więc wydajna i gładko rozprowadzajaca się

+ dobre krycie (pojedyncza warstwa jest mniej kryjąca niż collection, ale można to krycie budowac bez obaw, że coś się zważy)

+ naturalny efekt mimo nałożenia dużej ilości kosmetyku

+ nie ma tendencji do zbierania się w załamaniach - oczywiście, jeśli nakłada się korktora tyle co ja, to zawsze coś się zbierze, ale to i tak najmniej zbierajacy się korektor, z jakim miałam do czynienia

+ żółty kolor idealnie maskuje fioletowe cienie

+ korektor rozświetla skórę, ma naturalne wykończenie (nie jest matowy, ale też się nie błyszczy, daje efekt zdrowej, wypoczętej skóry)

+ nie wysusza skóry

+ świetnie się stapia

+ nie migruje w ciągu dnia, nie zbryla się

+ niesamowicie wydajny, opakowanie 15 ml

+ SPF 30

Jedyny minus to fakt, że po ok 6 h można zauważyć niewielki ubytek krycia, ale korektor znika równomiernie i nawet nie robiąc poprawek przez cały dzień makijaz i tak wygląda ok.