Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Naked Face, Cover Up Concealer SPF 30 PA++ (Korektor maskujący do twarzy)

Naked Face, Cover Up Concealer SPF 30 PA++ (Korektor maskujący do twarzy)

Korektor, który idealnie zakrywa niedoskonałości skóry, takie jak wypryski, piegi, cienie pod oczami.

Dostępne odcienie
#01 bright beige
#02 calm beige

do twarzy
kryjące
we fluidzie

Święty Graal wśród korektorów

Jeśli podobnie jak ja zmagacie się z ciemnymi cieniami pod oczami, to koniecznie spróbujcie. Ja jestem przypadkiem ekstremalnym, moje cienie są bardzo widoczne, mocno fioletowe.

Do tej pory testowałam korektory z różnych półek - najbardziej polubiłam się z osławionym Collection Lasting Perfection, ale niestety, wysuszał moją skórę i był niewydajny (niestety korektora potrzebuję dużo).

Produkt Holika Holika kupiłam mimo braku jakichkolwiek recenzji i jak dla mnie jest to najlepszy korektor, z jakim kiedykolwiek pracowałam.

Mam odcień 01, jest to ładny, beżowo-żółtawy odcień. Wygląda podobnie jak odcień podkładu healthy mix 51 light vanilla, może minimalnie jaśniejszy.

Przejdźmy do plusów

+ konsystencja gęstego fluidu, mocno silikownowa, więc wydajna i gładko rozprowadzajaca się

+ dobre krycie (pojedyncza warstwa jest mniej kryjąca niż collection, ale można to krycie budowac bez obaw, że coś się zważy)

+ naturalny efekt mimo nałożenia dużej ilości kosmetyku

+ nie ma tendencji do zbierania się w załamaniach - oczywiście, jeśli nakłada się korktora tyle co ja, to zawsze coś się zbierze, ale to i tak najmniej zbierajacy się korektor, z jakim miałam do czynienia

+ żółty kolor idealnie maskuje fioletowe cienie

+ korektor rozświetla skórę, ma naturalne wykończenie (nie jest matowy, ale też się nie błyszczy, daje efekt zdrowej, wypoczętej skóry)

+ nie wysusza skóry

+ świetnie się stapia

+ nie migruje w ciągu dnia, nie zbryla się

+ niesamowicie wydajny, opakowanie 15 ml

+ SPF 30

Jedyny minus to fakt, że po ok 6 h można zauważyć niewielki ubytek krycia, ale korektor znika równomiernie i nawet nie robiąc poprawek przez cały dzień makijaz i tak wygląda ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991415].usefull || 0 }}% pomocna.