Vipera, Floe, Piaskowy lakier do paznokci

Vipera, Floe, Piaskowy lakier do paznokci

Lakiery piaskowe floe to orzeźwiająca kolekcja o strukturze kruszonego lodu. Lakiery strukturalne Floe to nowa formuła lakierowa, dzięki której można uzyskać na paznokciach lekko chropowatą fakturę, w dotyku przypominającą piasek lub kruszony lód. Jedna warstwa wystarczy, by osiągnąć niezwykle efektowny i wytrzymały manikiur - pojawia się głęboki kolor oraz ładnie prezentująca się struktura. Zawieszone w kolorowej masie mikrokuleczki nie wymagają utrwalania warstwami top coat'u. Stanowią doskonałą ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami paznokci.

Dodatek do gazety

Był dodatkiem do magazynu - nie pamiętam jaki. Super lakier z delikatnym piaskiem, który nie haczy. Sam lakier jest trwały, lecz trzeba nałożyć 2 warstwy aby mieć 100% krycie.

Na jeden dzień/noc

Rzadko używam lakierów do paznokci - maluję tylko te u stóp i tylko latem. Lakier dostałam i żal było nie używać ;)

Wbrew temu, co obiecuje producent, jedna warstwa absolutnie nie wystarcza. Mam właśnie ten kolor, który widać na zdjęciu, no i niestety - kolor jest nasycony, ale dopiero po trzech warstwach. Może jako wierzchnia warstwa manikuru w innym kolorze sprawdziłby się lepiej. W każdym razie po nałożeniu jednej warstwy na naturalne paznokcie to bardziej przypomina sine paznokcie z przyklejonym piachem ;)

Na plus:
-efekt po trzech warstwach jest faktycznie ciekawy, fajna struktura i połysk bardziej subtelny niż lakieru z brokatem
-cena jest niska
-nie przebarwia paznokci

Na minus:
-bardzo słabe krycie przy jednej warstwie, więc co za tym idzie:
-dużo gimnastyki z malowaniem paznokci i długi czas potrzebny do uzyskania zadowalającego efektu (schnie w dość przeciętnym czasie)
-słaba trwałość, drobinki ścierają się bardzo szybko
-a mimo tego, trudno go zmyć

Cechy użytkowe jak dla mnie bardzo słabe. Polecam tylko na jednorazowe wyjście.

Wspaniały produkt!

To mój pierwszy lakier piaskowy i właściwie to zakupilam go przypadkiem :) Na szczęście w ogóle nie żałuję.
Lakier ma prawie same plusy:
- jest bardzo, bardzo wytrzymały, wygląda dobrze przez około tydzień
- jest przepiękny, daje naprawdę wyjątkowy efekt
- ma dobra cenę
-utwardza paznokcie
- schnie bardzo szybko.

Jedynie pędzelek zamieniłabym na bardziej zaokrąglony. Wolalabym też, żeby firma wprowadziła do sprzedaży więcej kolorów, np. złoty.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe