Lirene, Peeling miodowy drobnoziarnisty

Lirene, Peeling miodowy drobnoziarnisty

Peeling zawiera naturalne, rozdrobnione łupiny orzecha włoskiego, które delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek nie podrażniając skóry. Miód pszczeli działa odżywczo i regenerująco. Stosowanie preparatu wpływa na poprawę ukrwienia i elastyczności skóry, wzmacnia działanie nakładanych później kosmetyków.

Cena: 13 zł / 75 ml

za słaby

Bardzo lubię peelingi drobnoziarniste, ale ten jest za słaby, wydaje mi się, że powinien mieć znacznie więcej drobinek w stosunku do kremowej bazy. Bardzo jest przyjemny w użyciu, kremowa baza jest bardzo dobra, daje uczucie nawilżonej przyjemnej w dotyku skóry, ma delikatny i przyjemny zapach. Drobinki są nieduże, niezbyt ostre, jest ich raczej niewiele. Peeling słabo złuszcza, pozostawia po sobie przyjemne uczucie, ale wynika ono raczej z użycia do umycia twarzy kremowej bazy, niz ze złuszczających właściwości drobinek. Byłby to bardzo fajny kosmetyk, gdyby drobinek było znacznie wiecej, raczej go nie polecam, sama też już do niego nie wrócę.

Taki sobie

Bardzo delikatny peeling. Stosujac go prawie w ogole nie czulam tych scierajacych drobinek. Chyba jednak pozostane przy takich "tarkach" jak bialy St.Ives.
Plus za fajna konsystencje i gladziudka cere:)

dobry złuszczacz

dla mojej wrażliwej i wymagającej ostatnio cery okazał się średnio dobry. Nie działa jak przysłowiowa tarka, może zawiera zbyt małą ilość drobinek złuszczających, ale dla wymagających jest peeling gruboziarnisty :). Skóra po aplikacji nie doznaje szoku i nie sprawia przykrych niespodzianek typu przesuszenie, ściągnięcie i pieczenie. Jednak wydaje się zbyt delitatny dla wrażliwej cery mieszanej. nie podrażnia, ale również nie widać pozytywnych efektów - skóra nadal wydaje się poszarzała i zmęczona.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

baaardzo delikatny

pierwsze co da się zauważyć, to fakt, że peeling jest bardzo delikatny, drobinki malutkie i nieostre. Niektórym więc może się nie spodobać. Ja właśnie takiego szukałam i trafiłam:) idealny do łagodnego złuszczania naskórka przy suchej, wrażliwej cerze. mimo, że jest tak delikatny, dobrze spełnia zadanie, skóra jest gładziutka, przygotowana na dalsze zabiegi. zapach typowy dla kosmetyków z tej serii, konsystencja kremowa, dlatego wystarczy mała ilość preparatu. dla mnie to jeden z lepszych peelingów, ale nie polecam osobom szukającym mocniejszego "ścieracza"