V. Laboratories, Kozie mleko, Odżywczy krem do ciała z ekstraktem z aloesu i grejpfruta

Krem odżywczy do ciała Kozie mleko z formułą Organic. Care wzbogacony jest kozim mlekiem zawierającym dużą ilość odżywiających białek i witamin, dodatkowo pomaga utrzymać odpowiedni poziom pH skóry. Krem zawiera ekstrakt z aloesu i grejpfruta o właściwościach nawilżających i rozjaśniających. Połączenie składników aktywnych zapewnia szczególną pielęgnacje skóry w szczególności wrażliwej i podrażnionej. Specjalnie opracowana formuła ułatwia wchłanianie się kremu, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona i odżywiona. Po aplikacji skóra staje się jedwabiście gładka, elastyczna i jędrna.

krem
balsamy
w tubie
Struktura
bogate
100 – 250ml

Przyjemny

Plusy:
wspaniały zapach, naprawdę bardzo bardzo przyjemny i długo utrzymuje się na skórze;
krem jest świetny - nie jest ciężki jak masła, ale też nie jest lejący się jak balsamy czy mleczka, jego konsystencja jest idealna;
świetnie wchłania się w skórę, nie zostawia białych smug przy smarowaniu;
skóra jest nawilżona, miękka, bardzo przyjemna w dotyku;
nie podrażnia skóry;
wygodna tuba;
podoba mi się wygląd opakowania;
używałam również do twarzy i sprawdził się ok - była miękka, nawilżona, żadnych niespodzianek

Minusy:
dostępność! w Biedronce widzę żele pod prysznic z tej serii, a kremów niestety nie :(

Rewelacja

Jak dla mnie na bardzo sucha skórę jest rewelacyjny . Dobrze nawilża efekt utrzymuje się długo, nie uczula, dość szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Stosuje go codziennie plus do tego używam go jako kremu do rak i przy mojej bardzo suchej skórze nie zamienię na nic innego. Minusem jest dostępność udało mi się go znaleźć kilka razy w biedronce i od tamtej pory jak zrobiłam większy zapas nadal poszukuje i nic ...

Kozie mleczko

Wspaniały krem za świetną cenę. Naprawdę nawilża i błyskawicznie się wchłania. Używam go na dłonie, stopy i ramiona, i jak nic innego nawilża suchą skórę. A dodatkowo ma bardzo miły, mleczny zapach. Polecam każdemu odwiedzającemu Biedronkę!

+nawilża;
+szybko się wchłania:
+charakterystyczne, białe opakowanie z przemiłą kózką;
+dosyć duża pojemność;
+ wygodna nakrętka do stawiania kremu (możecie się śmiać, ale to bywa problemem... :D )
+rzeczywiście odżywia - albo chyba odżywia - bo widzę, że kiedy go używam i nawet zapomnę posmarować rąk i nóg na noc (a zdarza mi się to, gdy jestem obrażona na cały świat), mam nawilżone ręce nawet rano.
+piękny zapach, ale to już kwestia gustu; z mojej strony powiem, że nie jest to bardzo mocny aromat, jak na przykład zapachy balsamów z Bielendy :)
+koi skórę po depilacji.
+polski (?) producent? Jeśli tak, kolejny rewelacyjny kosmetyk wyprodukowany przez naszych rodaków. :)

-kończy się za szybko???

Najlepszy krem jaki miałam. Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: setki

Rewelacja

Krem do ciała (bardziej odpowiadałoby - eliksir) od kilku tygodni jest ze mną na co dzień. Skutecznie łagodzi podrażnienia, nie zapycha(a mam do tego bardzo duże skłonności), pozostawia skórę nawilżoną, miękką, gładką. Można go stosować kilka razy dziennie, nie pozostawia na skórze tłustego filmu, w mgnieniu oka się wchłania i bardzo dobrze rozprowadza na skórze. Jego zapach przypomina mi mleko z miodem, jednak nie jest duszący - jak dla mnie emanuje świeżością i delikatnością, utrzymuje się kilka godzin. Nie uczula, łagodzi zaczerwienienia. Cena w porównaniu do jego zalet jest śmiesznie niska. Krem, przy codziennym używaniu ( zdarza się, że kilka razy dziennie) starcza na 1 -1,5 m-ca. Minusów jak do tej pory nie zauważyłam. Polecam, od kilku tygodni mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: dwa i w trakcie trzeciego

Tani i dobry

Krem kupiłam w Biedronce, skład pozostawia wiele do życzenia, ale postanowiłam go wypróbować - lubię kosmetyki z kozim mlekiem. Opakowanie poręczne, zamknięcie typu klik, aplikowanie kremu przebiega bezproblemowo. Zapach bardzo mleczny, delikatny, pozostaje na skórze. Konsystencja kremowa, gęsta ale jednocześnie dobrze rozprowadza się na skórze. Krem dobrze się wchłania i nie pozostawia filmu na skórze, dobrze nawilża, skóra pozostaje miękka i przyjemna w dotyku, łagodzi również podrażnienia po depilacji. Przyznam, że zaskoczył mnie ten krem pozytywnie. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca