Clarins, Joli Baume Eclat du Jour [Daily Energizer Lovely Lip Balm] (Pomadka odżywcza)

Pojemność 3,5 ml

Balsam, który odżywi, zregeneruje i ochroni usta zapewniając różowy połysk.
Masło kakaowca oraz olejek Shea- zapewniają komfort, działanie naprawcze i ochronne.
Ekstrakt z czerwonej porzeczki oraz peptydy - nawilżone, wygładzone i wypełnione usta.
Pigment reagujący z pH - Reaguje z pH ust zapewniając lekko różowy odcień.
Koralowy odcień przemienia się w odcień różu podczas kontaktu ze skórą.

Piękny efekt i zapach

Ta pomadka to mój must w torebce - pięknie owocowo pachnie, a usta wyglądają w niej na wilgotne, soczyste i jędrne.

Urocze opakowanie, właściwości nawilżające i efekt na ustach - wracam do tej pomadki zawsze i uwielbiam te odrobinę luksusu dla ust.

Nie spotkałam wcześniej produktu, który by tak pięknie podkreślał usta, przy okazji je pielęgnując.

Polecam.

Cudeńko

Ta pomadka to mała perełka:

- nawilża
- pięknie pachnie
- na ustach daje efekt pełnych, soczystych i całuśnych ust :3
- ładne opakowanie
- dostosowuje się do naturalnego koloru ust

Na minus oczywiście cena i z dostępnością też jest problem...

Ciekawostka pielęgnacyjna, uwielbiam takie kosmetyki - polecam!

To jest to!

Eh. Jak zawsze gdy coś trafi w mój gust okazuje się być "edycją limitowaną".
Ta pomadka to cudo.
Bardzo porządnie usta nawilża i odżywia, zostawia piękny, zdrowy połysk, lekko podkreśla naturalny kolor ust. Gładko sunie po ustach, nie podkreśla suchych skórek, nie podrażnia.
Pachnie przyjemnie - trochę chemiczną brzoskwinią.
Ma śliczne opakowanie - po które aż chce się sięgać.
Jedyny minus to wydajność, być może przez moje częste używanie ale mam wrażenie, że bardzo szybko jej ubywa.
Mogła by być trochę tańsza, ale... ;)

Lubię.

Polubiłam się z tym balsamem do ust.
- dobrze nawilża
- wygładza usta
- barwi na lekko różowy kolor
- podbija kolor pomadki, którą pomaluje się usta zaraz po użyciu balsamu
- nie poradzi sobie z mocno przesuszonymi ustami, które wymagają regeneracji
- owocowy, nieco sztuczny zapach
- zbyt wysoka cena , więc z tego powodu nie kupię ponownie

daje radę

Pomadka jest ok., chociaż jej cena szczerze mnie przeraża….dostałam ją w prezencie, więc nie odczułam aż tak bardzo jej kosztów, jednak faktycznie, gdyby nie to, to przypuszczam, że nie zdecydowałabym się na jej zakup…i dobrze, bo niczym nie różni się od pomadek, które kupowałam swego czasu za 10-20 zł np. w Rossmanie czy pharmie.

+ładny kolor ust
+delikatne nawilżanie i odżywianie

-krótkotrwałe działanie (szybko się zmywa)
-wysoka cena

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Urocza z wyglądu, średnia w działaniu

Co moge powiedzieć o tej pomadce:

Plusy/neutralne

- ma słodkie opakowanie, te kolorowe groszki są naprawdę miłe dla oka

- opakowanie jest wykonane częściowo z tekturki tak jak pudełka na kuleczki Guerlain, a częściowo z plastiku

- kolor pomadki jest jasnobeżowy, jasnoróżowy, jednak na moich ustach zmienia się w sporo ciemniejszy różowy, mocno podbija naturalny kolor ust (dla mnie za mocno)

- pomadka nadaje ustom wyraźny połysk, prawie jak błyszczyk

- pięknie pachnie, pani w Douglasie powiedziała, że jest to zapach mango

- smak ma również owocowy

- nie utrzymuje się długo na ustach, działa raczej powierzchownie i trzeba ją często stosować

- co do samej pielęgnacji, dla której w końcu ją kupiłam, to nie widzę tu większych efektów, nie widzę wygładzenia, wypełnienia ust ani wyraźnej ich ochrony, ot po prostu mam pomadkę na ustach, czuję jej zapach i jej obecność, to wszystko.

Minusy:
-wysoka cena
- dostępność: głównie Sephora, Douglas, internet
- brak widocznego efektu pielęgacyjnego na ustach (na moich ustach, u kogoś innego może być inaczej, wiadomo).

Ogólnie: dla mnie jest to bardziej pomadko-błyszczyk nadający kolor, niż typowa pomadka odżywcza.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Uwaga, silnie uzaleznia!

Ostatnimi czasy los jest dla mnie laskawy, odnalazlam dwa kosmetyki, bez ktorych zycie nie jest az tak milusie, Lash Plumper Diora to jeden, a pomadka Joli - drugi z nich.

Bardzo lubie balsamy do ust- staram sie o nie dbac regularnie, nie mam tez wiekszych z warami problemow. Sama pielegnacja jednak jest nudna, a to pierwszy z balsamow po ktore siegam z radoscia i wrecz bym rzekla, niecierpliwoscia, jest to podobne uczucie do owego nastepujacego przed nalozeniem pomady czy blyszczyka w naszym ulubionym kolorze.

Prosze wybaczyc slowotok, mam zwolnienie lekarskie w zwiazku z czym celebruje kazda chwile :) Ok, do rzeczy, jak mawiaja dyrektorzy PGRow.

Szminka Joli da nam pielegnacje wraz z pobudzeniem naturalnego koloru ust, co wyglada pieknie, dziewczeco i naturalnie, do tego nie brudzi szklanek ani papierosow (na wypadek gdyby ktoras z was obawiala sie sladow na petach lub szkle, co wskazuje i udowania spozycie).

Usta staja sie ponetne, nieco powiekszone (choc to nie lip maximizer ani jak ich tam zwia, plumper). Otrzymujemy subtelny blask zwilzonych ust, smakowity zapach owocow i kwiatow tez nam zabieg smarowania uprzyjemni.

Czas dzialania-do trzeciego oblizania :D

Opakowanie mimo, ze tekturowe to bardzo pozytywne, jak latajace kolorowe kulki szczescia. Mam nadzieje, ze Clarins jej nigdy nie wycofa.

Finansowo- nieco drozej niz inne balsamy ale morze przyjemnosci ma swoja cene.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 (polowa)

tańszy odpowiednik Dior Lip Glow

Kupiłam, miałam nosa. Mam niedaleko siebie perfumerię z pełniutką szafą Clarinsa, a że moja miłość do tej marki kwitnie, więc zdecydowałam się na zakup.

Miałam cudowne doświadczenia z Lip Perfectorem, mam w sumie dwa, a ten produkt przypominał mi z opisu Dior Lip Glow, którego kocham miłością dozgonną.

Balsam zapakowany w tekturowe pudełeczko Clarins, z ulotką. Ma plastikowo-tekturowe opakowanie, w kolorowe groszki, jest słodkie, choć fanki elegancji nie będą zachwycone. Jedno jest pewne - opakowanie jest porządne i trwałe.

Co do samego produktu: pachnie początkowo dość dziwnie, na ustach jest za to mocno owocowy. Mi to nie przeszkadza, choć wielką fanką owoców nie jestem.

Sztyft ma kolor jasnego różu, ma jednak zdolności do podbijania naturalnego koloru ust, więc ostateczny efekt zależny jest od naturalnego koloru warg.

U mnie efekt jest naprawdę naturalny, usta się błyszczą, są minimalnie ciemniejsze niż normalnie, pełne i optycznie większe.

Ogromny plus za skład - kakaowiec i masło shea.

Plusem jest gramatura, balsam ma aż 3,5g. Biorąc pod uwagę, że nowe szminki z serii Perfector mają tylko 1,8g, to jest to dużo.

Clarins jest mistrzem pielęgnacji ust, moim skromnym zdaniem ten produkt tylko to potwierdza.

Jego cena jest też kusząca, ja zapłaciłam 55zł, więc prawie 1/3 diorowskiego, a efekt jest podobny.

Balsam świetnie nawilża, wygładza usta, daje efekt lekki i elegancki.

Trwa na ustach 2-3h bez picia i jedzenia, wynik jak najbardziej ok. Po tym czasie usta nadal są miękkie i otulone lekką kołderką. W ogóle się nie klei.

Używam namiętnie od miesiąca, nie zużyłam więcej niż 1/3, więc wydajność jak najbardziej ok.

Polecam fankom naturalnego makijażu, ceniącym sobie walory pielęgnacyjne.

cudo na ustach!

Plusy:
- komfort ust
- kolor! podkreślany naturalny koloryt
- wygląda bardzo naturalnie
- smakuje i pachnie jakimiś owocami
- pielęgnuje usta
Jednym słowo cudo! można się uzaleznić

Minusy:
- bardzo szybko się zużywa - wydajność mała...

Używam tego produktu od: 03.2015
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

dobry produkt w dobrej cenie

Clarins zaskakuje- w tym roku wprowadza pomadkę pielęgnacyjną dostosowująca kolor do ph ust...niby nic nowatorskiego,ale sama cena jest na tyle rekrutująca,że można wypróbować.
Produkt ma konsystencje delikatnego balsamu do ust. Pomimo iż jest w sztyfcie to jego konsystencja jest bardziej płynna niżeli konkurenta Lip Glow Dior.
Kolor takze bardziej intensywniejszy niż wspominamy wyzej konkurent,ale nadal bardzo delikatny więc sprawdzi się dla wszystkich osob kochający makijaż eu natural (nie mylić z nude).
Moim zdaniem jak na produkt pielęgnacyjny trochę słabo nawilża (np versus hydra quench tej samej marki) a co do opakowania mam lekko mieszane uczucia,bo jest nieco dziecinne.
Solidne i wprawiające w dobry nastrój,ale zdecydowanie sugerujące wiek grupy docelowej.

Joli baume moze być dużą konkurencją do Lip Glow z Diora oraz innych balsamów do ust podkreślająnych ich naturalne piękno,głównie ze względu na cene,ale jakośc produktu również jest stosunkowo wysoka.

Używam tego produktu od: miesiaca