Active Regenerating Skin Treatment

Active Regenerating Skin Treatment

Jabu`she /różowy/ to aktywny krem p/zmarszczkowy, zalecany do skóry szczególnie wrażliwej lub jako kontynuacja kuracji intensywnym preparatem Jabu`she Original day & Night Cure. zawiera łagodniejsze stężenie kwasu lipinowego. Efekty stosowania widoczne są już po miesięcznej kuracji. Zawarty w skórze komleks i kwas liponowy dostarcza skórze nowej energii, usprawnia zachodzące w niej naturalne procesy odnowy. Naprawia istniejące uszkodzenia skóry, a także chroni przed nowymi. Głęboko regeneruje i w efekcie odmładza skórę. Działa na worki pod oczami, uelastycznia skórę oczu.

Dodatkowe informacje o produkcie. Jabu`she to aktywna kuracja p/zmarszczkowa w skład której wchodzą trzy produkty o różnym stężeniu kompleksu Lipodermix QA-100 i kwasu liponowego. Jabu`she jest wynikiem badań szwedzkich naukowców, a w szczególności dziełem profesora Harry Beitnera, kierownika katedry i kliniki dermatologii szpitala karolinska w Sztokholmie, jednego z najbardziej renomowanych szpitali uniwersyteckich świata, odpowiedzialny m.in. za przyznawanie Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii.Twórcy Jabu`she dowodzą, że nie składają obietnic lecz dowody naukowe.

Jak zachowuje sie Jabu`she? proszę obejrzeć dokumentacje naukową

Marny

Jedyną dobrą rzeczą, jaką mogę o nim powiedzieć, jest to, że jest wydajny. Wypowiadałam się o nim częściowo w recenzji na temat wersji z wyższym stężeniem kwasu. Daję dwie gwiazdki, bo nie jest tak masakryczny, jak jego żólty odpowiednik i dlatego, że cała seria mi szkodzi. O krecią robotę podejrzewam te kapryle w składzie. Marnie się wchłania, wałkuje pod podkładem, wysusza i podrażnia. Co jakiś czas powodował wysyp drobnej ropnej wysypki, obejmującej na szczęście tylko niewielkie fragmenty twarzy. Działań pozytywnych, widocznych gołym okiem, nie dostrzegłam. Koloryt cery i stopień jej zanieczyszczenia znacznie się pogorszył. Mimo to dzielnie zmęczyłam go do końca w ramach kuracji jednorazowej i z ulgą powitałam pustkę w tubce.
Nigdy więcej

Używam tego produktu od:używałam prawie trzy miesiące

podrażnia

To jeden z najgorszych kremów jakie kiedykolwiek używałam.Po nałożeniu twarz robi się bardzo czerwona i podrażniona.Mimo, że używam go daleko od oczu powoduje ,że strasznie łzawią i robią się czerwone.Oczywiście o jakimkolwiek pozytywnym wpływie na stan skóry mowy nie ma.Zamiast dogłębnie nawilżyć ,strasznie wysuszył skórę.Jest tłustym mazidłem i wogóle się nie wchłania ,pozostawia na skórze tłustą warstwę.Ponieważ jest to zarówno krem na noc jak i na dzień ,powinian sprawdzać się zarówno pod makijażem ,jak i w nocy, ale jak tu zrobić makijaż na czymś tak tłustym i ile trzeba użyć pudry żeby zakryć zaczerwienienia?Używanie go w nocy jest również bezsensowne ,ponieważ zamiast wchłonąć w skórę ,wchłania się w poduszkę.Krem ten jest adresowany do skóry szczególnie delikatnej ,wolne żarty ,chyba po to ,żeby ją dodatkowo podrażnić.Krem jest drogi i nie wart ani złotówki.Krem ten mogę jedynie polecić moim wrogom.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

swietny krem

zachwalam ten krem,gdyz mam do niegi ogromny sentyment..niestety,niemam juz do niego dostepu,gdyz nie mieszkam w polsce i tu nie moge go kupic,ale ilekroc jestem w domu,kupuje hurtowo na ciezkie czasy:)...uwazam go za bardzo dobry krem za przystepna cene...widoczne rezultaty,cera w dobrym stanie,potwierdzony badaniami klinicznymi,uzywałam tez go pod oczy i nic sie nie działo,bardzo ładnie radził sobie ze zmarszczkami..oczywiscie krem pod oczy tez moim zdaniem jest b.dobry,nie uczula,a mam bardzo wrazliwe oczy i nosze kontakty...mam nadzieje,ze jest jeszcze dostepny w aptekach,dawno nie byłam w Polsce..mam ochote znow do niego wrocic,bardzo go lubiłam,,cała serie zaznaczam!!!..w Pl był moim numeren jeden!

Używam tego produktu od:lata uzywania,teraz przerwa
Ilość zużytych opakowań:mnostwo

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

najlepszy

Najlepszy krem jaki miałam a miałam wiele.Niech sie chowa nawet thalgo z tymi swoimi cud kremami;-).Kremik jabu'she przedewszystkim doskonale matuje,zweza pory,rozjaśnia cere,wygładza zmarszczki.Stosuje go pod oczy - żadnych podraznień,łzawienia,worki sa zmniejszone,zmarszczki wygładzone - czego chcieć wiecej?????????????Spełnia wszyskie moje oczekiwania,naprawde doskonały krem.Polecam!!!!!!!

Używam tego produktu od:jakies dwa lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań:chyba 3

doskonały

Jestem od niedawna na wizażu i chciałam opisać swój ulubiony krem.Według mnie doskonaly.Podczas używania nie czułam opisywanego przez producenta mrowienia,ale krem działa.Cera rozjaśniona, pory oczyszczone(z tego jestem najbardziej zadowolona),ujednolicony koloryt skóry.Krem daje efekt bużki jak po urlopie,tak jakby skóra intensywniej oddychała i odpoczywała.Co do zmarszczek,zrobiły sie trochę mniej widoczne(ze kiedykolwiek zniknął przestałam wierzyć to mimiczne zmarszczki ale kiedyś ich nie miałam).W trakcie używania po ok. 3 tyg., o mało bym sie zniechęciła do niego-wyglądałam na zmęczoną i taką poszarzałą , ale zaparłam się i bużka wyglądała już z dnia na dzień lepiej.
Używam tego produktu od:3 miesięcy tylko na noc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

po zużyciu kilku opakowań(rano i wieczorem) dodaje swoje spostrzeżenia:
-skóra robi się jędrniejsza i gęstsza
-jest gładka,pory nadal oczyszczone(chociaż teraz jabusha używam na zmianę z effaclarkiem-tylko na strefę t )
-naczynka są mniej widoczne(to mnie bardzo zaskoczyło)
-poprawił się koloryt skóry
-zmarszczki mało widoczne
-nigdy jeszcze nie kupiłam tyle opakowań jednego kremu
-rozcinam opakowania bo zostaje w nim sporo kremu

zapomnialam dodać,używałam jako kuracje prawie pół roku teraz robie przerwe bo boje sie ze jestem za młoda

cała seria skuteczna

Z Jabushem spotkałam sie juz dawno, a aptece pani poleciła mi ta serie, twierdząc, ze nie bede załowała wydanych pieniedzy, i miała racje..bardzo lubie kosmetyki Jabushe,są skuteczne i w widoczny sposób poprawiaja stan skóry,..Ten jest akurat łagodniejszy,nie szczypie,nie podraznia,kwas liponowy działa dogłebnie i długofalowo przy systematycznym stosowaniu, swietnie nadawał sie na noc i pod makjaz, który wcale sie nie wałkował,skóra z dnia na dzien staje sie mocniejsza i gładsza..Uwielbiam ich krem pod oczy, dla mnie poprostu rewelacja,uzywam co prawda od czasu do czasu innych,gdyż jest ich zbyt wiele do przetestowania, lecz Jabushe jest jednym z najskuteczniejszych moim zdaniem, i to na wielu płaszczyznach,cena do przyjecia ok.70 zł..Ogólnie jabushe spisuje sie bdb,skuteczność poparta wiarygodnymi badaniami,w które wierze. wracam do nich bardzo czesto,polecam