Nova Kosmetyki, GoCranberry, Emolientowy olejek do kąpieli i pod prysznic

Nova Kosmetyki, GoCranberry, Emolientowy olejek do kąpieli i pod prysznic

Kąpiel z dodatkiem emolientowego olejku GoCranberry doskonale nawilża nawet najbardziej suchą i wrażliwą skórę, jednocześnie nadając jej miękkość i zdrowy wygląd. Olej żurawinowy skutecznie regeneruje warstwę lipidową skóry, długotrwale zabezpieczając ją przed podrażnieniami. Olej ze słodkich migdałów pozostawia skórę gładką i elastyczną, a Witamina E skutecznie nawilża i łagodzi podrażnienia. Po zastosowaniu olejku skóra pokryta jest przyjemnym, ochronnym filmem, dlatego aplikacja balsamu nie jest konieczna. Systematyczne używanie olejku widocznie poprawia kondycję skóry, a przyjemny zapach umila codzienne stosowanie.

HIT

Emolientowy olejek do kąpiel to z pewnością mój KWC.
Po dodaniu do wanny i po pełnej rozkoszy kąpieli czuję, że na skórze pzoostaje cudowny, nawilżający film, który dobrze się wchłania i nadaje skórze gładkości. Dodatkowo super pachnie i odpręża.

Mój ci on!

Emolientowy olejek do kąpieli i pod prysznic Go
Z ogromną przyjemnością recenzuje ten produkt, który wśród olejków stał się moim ulubieńcem!
Stosowała go podczas kąpieli (dodając kilka kropel do wody)oraz po prysznic wklepując delikatnie na wilgotną skórę. W obu kombinacjach sprawdził się rewelacyjnie. Skóra po aplikacji była miękka, delikatna oraz ujędrniona. Miękka powłoka, która otulała moje ciało również dawała odprężenie po ciężkim dniu czy też treningu na siłowni. Zapach to kolejny plus- nienachalny jednak wyczuwalny, bardzo przyjemny i wpada nawet w męski wybredny nosek ;) wydajność produktu jest duża dodatkowo biorąc pod uwagę opakowanie, które nazwałabym „rodzinnym”. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie przepadają za balsamami lub też nie mają czasu na wklepywanie. Biorąc pod uwagę iż składniki posiadają certyfikat ekologiczny to stosunek ceny do jakości zaskakuje! Mogę nieśmiało zaznaczyć iż przebił mój dotąd ulubiony olejek z pat&rub. Pozostanę mu wierna!
PS estetyka opakowania to nie najważniejszy szczegół jednak zdecydowanie umila korzystanie z produktu 

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie