Remington, Suszarka do włosów D5000 Eco Compact

Remington, Suszarka do włosów D5000 Eco Compact

Suszarka o mocy 1800 W Remington D5000 Eco Compact:
- 3 - stopniowa regulacja temperatury i 2-stopniowa regulacja siły nawiewu,
- przełącznik Eco - używając suszarki ze średnim ustawieniem temperatury zużywamy mniej energii elektrycznej niż przy zastosowaniu najwyższej temperatury,
- koncentrator dla precyzyjnej stylizacji,
- zdejmowany filtr powietrza i tylna kratka wlotu powietrza,
- uchwyt do zawieszenia,
- wymiary (mm): 255x151x81,
- waga (g): 632.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Codziennie razem

Jak dla mnie ta suszarka nie ma żadnych wad. Szybko suszy włosy jest mała i poręczna wszedzie się zmiesci solidna nie raz mi upadła bez żadnego uszkodzenia . Posiada trzy rodzaje nawiewu (goracy sierdni i zimny) trzy tryby mocy. Długi kabel cena jak do jakość groszowa.

Dobra na wyjazd

Nie oszukujmy się - na co dzień i do układania fryzury wygodniej korzystać z dużych suszarek, ale ten Remington jest bardzo dobrą opcją na wyjazdy. Ma przyzwoitą moc oraz odpowiednio długi kabel. Nie jest takim totalnym mikrusem - bywają 2 razy mniejsze suszarki, ale jednak jest poręczna i łatwo ją spakować w bagaż. 3 stopnie temperatury i 2 wiania, przyzwoita cena i solidne wykonanie. Oceniam na mocne 4,5.

Dobra jakość, super cena

Ten model mam od roku. Kupiłam ją za jakieś 60 zł i nie sądzę, że za te pieniądze mogłam kupić coś lepszego.
Świetnie się sprawuje nie tylko na wyjazdach (jest mała i wygodna w podróż) ale i w użytku domowym ponieważ jak dla mnie ma wszystko czego potrzebuję.
Duża moc nawiewu z możliwością ustawienia 3 różnych mocy i 3 różnych temperatur. Kabel wystarczającej długości, opcja ECO, i dodatkowa nasadka to wszystko co jest dla mnie istotne.
Jedyny minus to to że nasadka nie jest obrotowa, może być tylko w jednej pozycji co powoduje że suszenie może być trochę niewygodne.
Mimo wszystko cena i jakość produktu bardzo dobre.

Dobra tania suszarka!

Suszarkę kupiłam pół roku temu.Świetnie się sprawdziła.Jako osoba,która często gdzieś wyjeżdża bardzo doceniłam jej kompaktowy wygląd.Jestem mile zaskoczona prędkością jej suszenia.Nie zamieniłabym jej na inną.

polecam

Poręczna funkcjonalna suszarka do codziennego użytku.
Suszarka ma długi kabel, cicho pracuje.
Wykonana starannie z mocnego plastiku.
Błyskawicznie suszy włosy nie nieszcząc ich.
Plusem jest ceramiczny filtr oraz możliwość zdjęcia tylniej kratki wlotu powietrza w celu czyszczenia.
Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Używam od roku i nie widzę minusów.
Do tego tania - kupiłam za 42 PLN.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.