Lovely, HD, Fluid z kompleksem Soft-Focus

Lovely, HD, Fluid z kompleksem Soft-Focus

Fluid z kompleksem Soft-Focus. Wysokiej rozdzielczości pigmenty HD płynnie wtapiają się w skórę przez co perfekcyjnie dopasowują się do jej odcienia. Cera wygląda na doskonałą nawet z bliska. Zawiera wit. A, C, E, cynk i d-panthenol. Działa przeciwbakteryjnie, absorbuje nadmiar sebum z powierzchni skóry, nie zatyka porów. Efekt; matowa, wygładzona i aksamitna skóra na wiele godzin bez efektu maski.

kryjące, matujące
Krycie
mocne
w tubce
fluidy

Najgorszy

Kolor porcelain tragedia. Nie jest to typowy porcelanowy. Mocno ciemnieje na twarzy. Nie stapia sie ze skora. Nie wspolgra z innymi kosmetykami. Robi ciasto na twarzy i sciera sie w strefie T. Nie polecam.

porcelain

Mam ten fluid o kolorze porcelain.. jaka to porcelana to na zdjęciu wdać ;) Kolor ten według mnie to raczej sand i na pewno nie nadaj się dla osób o porcelanowej skórze tym bardziej, że po chwili jeszcze ciut ciemnieje. Pokład szybko zasycha i matuje skórę, krycie ma nawet średnie. Ciut podkreśla suche skórki na twarzy, ogólnie dramatu nie ma jak dla mnie całkiem całkiem ale ja mam skórę śniadą :) Dodaję zdjęcie przed i po, które jest które łatwo się domyślić.

Do cery mieszanej lub tradzikowej

Polecam dla opalonej cery, ale nie do suchej. Wysusza cere, daje efekt opalenizny, ladnie matowi cere. Opakowanie ladne, wygodne w uzywaniu. Zaplacilam za niego 17 zl, cena wygorowana za taka jakosc kosmetyku

Niby ok, ale jednak nie...

Moja cera: mieszana ze zmianami trądzikowymi
Na początku podkład wydawał mi się świetny (miałam najjaśniejszy kolor). Jednak z czasem zauważyłam jak bardzo ciemnieje na twarzy i powoduje efekt maski. Na mojej bladej skórze ciemniejący kolor był bardzo widoczny.
Starcza na długo przy codziennym użytkowaniu. Znalazłam wiele lepszych podkładów, więc tego już więcej nie kupię.

Nie dla mnie

To był mój pierwszy fluid noo i klapa. Nie trzeba być znawczynią żeby wiedzieć że podkład nie powinien tak działać. Używałam go przez jakiś miesiąc ale w końcu wkurzyłam sie i wylądował w koszu. Wybrałam najjaśniejszy odcień do mojej - wtedy bladej cery. Używałam go ostrożnie ale i tak tworzył mi pomarańczowe plamy, odcinał mi twarz od szyi i w dodatku był strasznie ciężki, czułam go na twarzy. Ogólnie nie kupie go nigdy więcej ale może tylko u mnie tak felernie działał :)

bardzo średni

Dość niska cena i opinie pań na portalu społecznościowym skusiły mnie do zakupu tego podkładu. Niestety produkt trochę mnie zawiódł. Producent zapewnia efekt matu i aksamitnej skóry przez wiele godzin. No cóż... nie zauważyłam nic z tych rzeczy. Nakłada się go ciężko zarówno palcami, pędzlem czy gąbeczką. Trzeba uważać bo tworzy smugi. Po kilku godzinach od nałożenia zaczyna się świecić i schodzić z twarzy. Absolutnie nie wytrzyma całego dnia, nawet z bazą i fixerem.
W tym przypadku mogę przyznać, że niska cena jest oznaką niskiej jakości.

Podkreśla rozszerzone pory

Ogólnie to zaskakująco niezły podkład. Miałam najjaśniejszy odcień i nie oksydował. Bardzo przyjemnie się nakładał, miał niezłe krycie, trzymał mat około 5-6h, co jest niezłym wynikiem. Nie zapychał, nie podkreślał suchych skórek i nie przesuszał. Jedyna rzecz, która mnie w nim trochę unieszczęśliwiała, to że w przypadku mojej cery dość wyraźnie podkreślał rozszerzone pory :(

Idealny !!

Mam cerę alergiczną, wypróbowałam wiele fluidów i podkładów jednak ten z lovely ( porcelain) jest idealny dla mojej skóry. Nie wysusza, idealnie wtapia się w skórę pozostawiając ją gładką i bez grudek. Idealnie się rozprowadza nie pozostawiając plamek. Utrzymuje się cały dzień bez najmniejszych poprawek. po demakijażu moja skóra nie jest zaczerwieniona ani sucha co działo się przy innych fluidach. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i nie zamienię go na żaden inny.

odporny, naturalny, lepszy niż konkurenci w wyższych cenach

Oceniam: kolor najjaśniejszy (porcelain)
Mój typ cery: normalna w kierunku suchej, jasna karnacja

Podkład kupiłam (chyba) 1,5 roku temu. Cena śmieszna, więc ryzyko nie za wielkie - na szczęście zaskoczył mnie tylko na plus :)

świetne krycie (jednak nie mam problemowej cery - właścicielki takowej mogą mieć inne zdanie - tego nie wiem)
bardzo dobra trwałość - zazwyczaj nie używam niczego innego przed imprezą czy dłuższym wyjściem
dobra kolorystyka (osoby z jasną cerą znają zapewne problem ze znalezieniem jasnego podkładu, który nie będzie różowy, a lekko żółtawy)
nie oksyduje (przypominam - odcień porcelain, nie wiem jak jest z innymi odcieniami)
nie robi maski, tapety, jest dobrze stopiony ze skórą, wygląda naturalnie
gęsty - dla mnie to plus w aplikacji. Dobrze rozprowadza się pędzlem typu flat top i palcami. Gęstość sprawia, że w małej ilości dobrze nadaje się w ciągu dnia do poprawek jako korektor pod oczy, gdy mamy mniej "wyspany" dzień (pomaga w tym lekko żółtawy ton - mam tendencję do sińców pod oczami)
na koniec - cena oczywiście ;)

minusy - nie stwierdziłam

Koniec końców, jeden z moich "po taniości" ulubieńców, na pewno zostanie ze mną na jeszcze dłużej :)

Dobry, ale nie na codzien

Jak na tak niska cenę podkład jest naprawdę warty uwagi. Jest dobry, ładnie rozprowadza się na twarzy, nie zostawia efektu maski., dobrze matuje ( co jest dla mnie istotna informacja, ponieważ posiadam cerę tłusta).Jednak, w moim przypadku, nie nadaje się do codziennego makijażu, ponieważ przy dłuższym stosowania zapycha mi cerę.
Stosuje na większe wyjścia lub na specjalnie okazje, ponieważ utrzymuje się na twarzy naprawdę długo.
Wybrałam kolor porcelaine, myślałam ze będzie za jasny, jednak po nałożeniu na twarz okazał się ciut za ciemny ( poratował mnie w tej sytuacji puder ryżowy, który rozjaśnia i doskonale przedłuża efekt matu).
Według mnie nie nadaje się dla osób o bardzo jasnej cerze.

Ciemnieje!!!

Za podkład dałam jakieś 16 zł, niby nie dużo, ale za tą cenę mogę kupić podkład z Eveline, który nie ciemnieje mi na twarzy po 2 sekundach i ładne kryje.
Krycie-lekkie, w kierunku średniego
konsystencja- gęsty, tępawy
aplikacja- robi smugi, plamy kiedy nakładam go pędzlem lub gąbką, palcami zaś rozprowadza się nierównomiernie
trwałość- mimo tego, że jest podkładem matującym, utrzymuje mat mniej więcej 2 h później świecę się jak ślimak, mimo, że mam suchą skórę. wtedy podkład sam znika mi z twarzy.
Ogólnie polecam go osobą o ciepłej tonacji skóry. Broń boże nie bladym osobą, ciemnieje jak już wyże napisałam. Mogą go stosować osoby o normalnej skórze z niewielkimi przebarwieniami do ujednolicenia kolorytu.

Świetny podkład

Najpierw go kupiłam, potem spojrzałam na recenzje na wizażu i ciut się zniechęciłam, ale i tak postanowiłam go wypróbować. Kolejny raz okazało się, że jednemu coś pasuje, a drugiemu nie i jest to kwestia indywidualna. Jestem po 40stce, mam cerę z trądzikiem różowatym, lekko zaczerwienioną z niespodziankami, rozszerzonymi porami i zaskórniki. Podkład jest płynny i trzeba go starannie wklepać palcami, ale po tym rozświetla delikatnie cerę, dobrze kryje, skóra jest gładkai wyraźnie młodsza. Zakrywa zaczerwienienia i niedoskonałości. Za tę cenę jest wprost idealny
Odejmuję jedną gwiazdkę, bo ciut ciemnieje na twarzy po aplikacji. Jeśli ktoś jest bardzo blady to ten podkład mu nie przysuje