Marc Jacobs, O! Mega Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Marc Jacobs, O! Mega Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Czarna mascara z technologia Blaquier - da twemu spojrzeniu jeszcze wyraźniejszy makijaż. Mieszanka wosków i olejków eterycznych pogrubia rzęsy. Wzmocniona witaminami B5 i C odżywia rzęsy utrzymując je na miejscu. Bogata formuła i szczoteczka o 4 płaszczyznach jednocześnie wydłuża, podkręca, rozdziela i pogrubia rzęsy.

Cudowny

Uwielbiam ten tusz! Ma świetną konsystencję, a do szczoteczki z dnia na dzień przekonuję się coraz bardziej. Efekt na rzęsach utrzymuje się cały dzień i całą noc. Nie zamienię go na żaden inny.

Cudowny <3

Tusz jest mega czarny, świetnie rozdziela rzęsy. Długo się utrzymuje, przy czym się nie osypuje ^_^ Wytrzyma całonocną imprezę i będzie tak samo świetnie wyglądał nad ranem, jak na początku imprezy.

Efekt sztucznych rzęs

Zawsze wychodziłam z założenia, że mogę mieć tańszą mascarę - łatwo ją regularnie wymieniać, ale ostatnio kiedy sprowadziłam swój makijaż do tuszu i szminki postanowiłam, że spróbuję czegoś z wyższej półki. Szczoteczka O!Mega Lash zawsze mi się podobała. Mam dość długie, gęste rzęsy, a ten tusz idealnie z nimi pracuje. Jest dość "lekki"? Nie potrafię do końca tego określić. Nie zlepia rzęs, pięknie nie rozdziela, wydłuża, czerń jest głęboka. Efekt właściwego stosowania? Piękny naturalny wachlarz. Zapach (typowy, tuszowy) jest wyczuwalny tylko w czasie aplikacji. Tusz nie kruszy się, nie rozmazuje, jeśli wcześniej podkręciłam rzęsy, to utrzymuje ten kształt. Szczerze żałuję, że nie wpadłam na niego wcześniej.

Słabiutki

Niestety zakup tego tuszu był pomyłką. Poleciła mi go konsultantka w Sephorze, ale chyba tylko dlatego, że marcie się sprzedawał. Po aplikacji nie widziałam żadnego spektakularnego efektu. Zresztą samo nakładanie na rzęsy było toporne. Produkt nie wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Fatalny!

Kupiłam go podczas Sephorowych promocji i całe szczęście, że nie kupiłam go po regularnej cenie. Jest FATALNY. Długo czekałam aż trochę zgęstnieje, bo kiedy otworzyłam go po raz pierwszy miałam wrażenie, że kupiłam zabarwioną na czarno wodę. Próbowałam się nim malować zaraz po otwarciu i kiedy trochę zmienił konsystencję, ale wrażenia generalnie miałam te same. Trochę się trzeba namachać żeby uzyskać obiecane efekty, ale problem z nim miałam inny - rzęsy potwornie sztywnieją, trudno się go też zmywa. Podczas demakijażu po prostu hmmm &quot;pęka&quot;, kruszy się, przez co łatwo dostaje się do oka. Wyrzuciłam w połowie opakowania, szkoda nerwów. Będę o wiele ostrożniej podchodzić do makijażówki MJ. Odradzam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, wyrzuciłam

słabiutki

po piwerwszym użyciu - super. ale z każdym użyciem dalej nam od siebie. ma bardzo suchą konsystencję, trzeba sie sporo namachać, zeby uzyskać efekt. moje długie i rzadkie rzęsy skleja. nie polecam. jak za taką cenę to porażka.