Marc Jacobs, Style Eye-Con No.7 (Paleta 7 cieni do oczu)

Marc Jacobs, Style Eye-Con No.7 (Paleta 7 cieni do oczu)

Marc Jacob wierzył w magie liczb, szczęście przynosiła mu liczba 7 ,dlatego postanowił zamknąć w ekskluzywnym pudelku 7 dopasowanych kolorów uzupełniających look każdej kobiety. 7 matowych i opalizujących cieni do powiek zamkniętych w eleganckim etui, aby dać się ponieść swoim inspiracjom.

Efekt
satynowe, matowe
paletki cieni
prasowane

Piękne opakowanie i niezła zawartość

Paleta jest przepiękna, zgrabna i leciutka, niestety łączy się to z małą gramaturą cieni i oczywiście wysoką ceną, bo płacimy głównie za markowe, luksusowe opakowanie. Cienie są dobrej jakości, łatwo się rozprowadzają, są trwałe, napigmentowane i nie osypują się, ale nie robią na mnie większego wrażenia niż inne (często tańsze) produkty. Posiadam paletkę Lolita, dobór kolorów bardzo fajny do dziennego makijażu, jednak jeden cień posiada irytujące drobinki brokatu, więc praktycznie go nie zużyłam.
Podsumowując nie jest to nic nadzywyczajnego,. Jeśli kogoś stać lub zależy mu na obcowaniu z eleganckim produktem (opakowanie jest naprawdę niesamowite) to polecam, jednak sama nie planuję kupować kolejnych paletek (pozostaję wierna Zoevie).

Luksus

+bardzo lubię cienie Marca Jacobsa i uważam, że jeśli ktoś kolekcjonuje palety cieni lub po prostu bardzo lubi produkty luksusowe, powinien tę paletę mieć,
+to najładniejsza paleta jaką kiedykolwiek miałam, zamknięta w połyskujący plastik o idealnym kształcie, na łatwo otwierający się zatrzask (a jednocześnie solidny, więc można z nim podróżować), to wszystko schowane w woreczku z logo Marca Jacobsa,
+opakowanie poza wyglądem jest też wyjątkowo poręczne, idealnie leży w dłoni i na toaletce,
+nie bledną w ciągu dnia, trzymają się doskonale,
+blendują się jak masełko,
+zmywają się bez żadnego problemu,
+efekt jaki dają te cienie także jest luksusowy, nieraz ktoś spyta mnie co to za piękne cienie mam,

+/-dobór cieni jest szczerze powiedziawszy wątpliwy, jako paleta samodzielna średnio, kilka wersji kolorystycznych nie ma bazowego cienia, ani ciemniejszego do przyciemniania linii rzęs chociażby, dla mnie to nie problem bo mam milion innych palet, ale jeśli ktoś chciałby mieć jedną mogłoby być różne, do dziennego makijażu ok,
+/-lusterko to dla mnie zbędny element, ale jest,
+/-pigmentacja średnia, mnie to nie przeszkadza, bo lubię robić różne makijaże, mocne i mniej mocne, ale jeśli ktoś lubi mocny kolor, na pewno się zawiedzie,

-wysoka cena, rozumiem, że płacimy za luksus, ale chyba tylko opakowania w tym przypadku, cienie są średnie,
-sypią się jak rzadko które cienie, pod okiem mamy karuzelę z kolorami, proponuję odwrócony makijaż: zacząć od oczu, potem wyczyścić policzki i przejść do makijażu twarzy, ja i tak zawsze tak robię, więc generalnie osypywanie się cieni mi nie przeszkadza, ale to co te robią to już przesada,
-niewydajne, po pół roku miałam denko w każdym kolorze, po prostu tak bardzo się sypią i tak dużo się ich nabiera, mam wrażenie, że formuła jest jakaś nie taka, że coś ich tam nie zespaja,
-niektórych kolorów totalnie nie widać na powiece

Paletka na pewno jest luksusowa i mogę polecić każdemu, kogo stać na takie zachcianki, efekt jest bardzo ładny. Niemniej jednak, cienie to nic specjalnego, jeśli ktoś stawia na jakość, a opakowanie i marka są dla niego drugorzędne, zawiedzie się.

Bardzo dobra, ale...

Oceniam paletkę o nazwie "Glambition". Mamy tutaj cztery cienie z drobinkami (beżowy, złoty, czarny) oraz trzy cienie matowe (jasny brąz, brąz, ciemny brąz). Spokojnie można nią stworzyć makijaż dzienny, ale też wieczorowy.

Cienie są bardzo dobrze napigmentowane - wystarczy delikatnie zanużyć w nich pędzel, a na włosie natychmiast nabiera się odpowiednia ilość. Podczas aplikacji nie zauważyłam, aby się osypywały, mimo że są miękkie i mają bardzo przyjemną konsystencję. Nawet te ciemne z łatwością przyklejają się do powieki. Podczas blendowania kolory ładnie w siebie przechodzą i nie zanikają. Dobrze dogadują się również z cieniami innych marek. Ich intensywność można swobodnie budować.

Z trwałością nie ma najmniejszego problemu. Spokojnie wytrzymują na moich (czasami tłustych) powiekach od wczesnych godzin rannych, do późnych wieczornych. Nie tracą przez ten czas na intensywności oraz nie rolują się. Zaznaczam jednak, że zawsze nakładam je na bazę (NYX High Definition HD Eye Shadow Base), którą stosuję od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Paletka jest bardzo dobrze zabezpieczona, dzięki temu w transporcie na pewno nic się z nią nie stanie. Została wykonana z wysokiej jakości, połyskującego plastiku. W środku znajduje się lusterko - często korzystam z niego, wykonując makijaż oczu. Cienie natomiast przykrywa czarna "plakietka" z logo. Zatrzask płynnie zamyka i otwiera paletkę. Prezentuje się ona bardzo elegancko.

Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to tylko do dwóch rzeczy. Standardowa gramatura cieni wynosi około jeden gram lub niewiele ponad. W tym przypadku jest to 0,085 grama, czyli o wiele mniej niż normalnie, a paletka tania niestety nie jest - kosztuje w końcu 215 zł.

Cudo!! (oceniam odcień The Starlet)

Jestem maniaczką cieni do powiek :) Mam w swojej kolekcji produkty różnych firm, zarówno te drogeryjne jak i sprowadzane z USA z wyższej półki. Jednak Style Eye jest moim mistrzem. Przebiło Jeffree Star i Too Faced za którymi dotychczas szalałam. Pigmentacja cudowna, cienie nakłada się niczym masło. Przez cały dzień nie schodzą z powieki. Polecam używać razem z Duraline Inglota - efekt piorunujący i bardzo metaliczny. Teraz zbieram kasę na The Dreamer :)

I love The Lolita.

Marc Jacobs stworzył cienie w luksusowym opakowaniu oraz ulubionych przez kobiety kolorach, bajecznie łatwych do nakładania.
Do zakupu tej paletki skłonił mnie piękny, elegancki design oraz funkcjonalne kolory.
Mam paletkę o nazwie The Lolita, składającą się z 7 odcieni o różnych wykończeniach, pozwalających stworzyć makijaż dzienny i wieczorowy.

Po otwarciu kartonowego opakowania ukazuje nam się czarny woreczek z logo marki. W środku znajduje się paleta wykonana z bardzo solidnego plastiku. Na przodzie palety widnie logo marki, natomiast z tyłu znajdują się wszelkie informacje na temat produktu. Łączna gramatura cieni to 7 gram. Po otwarciu palety okazuje się siedem przepięknych, neutralnych cieni.

Kremowy beż o matowym wykończeniu. Cień ma delikatną, kremową konsystencję. Wydaje się być dobrze napigmentowany po przetarciu palcem, jednak podczas aplikacji na powiekę i roztarciu kolor zanika.

Jasny, chłodny brąz o matowym wykończeniu. Cień również ma delikatną, kremową konsystencję. Dobrze się aplikuje i rozciera.

Chłodny, brąz o matowym wykończeniu. Cień jest bardziej suchy niż jego poprzednicy. Po przetarciu palcem uzyskujemy bardzo intensywny kolor, jednak podczas aplikacji na powiekę cień traci na intensywności.

Odcień, który w zależności od kąta padania światła raz jest brzoskwinią z dodatkiem różu, a innym razem srebrzystym beżem. Cień ma metaliczne wykończenie i spore drobinki brokatu. Jest to idealny cień do nakładania na mokro.

Brzoskwiniowy odcień opalizujący na różowo. Cień ma jedwabistą konsystencję. Jest bardzo dobrze napigmentowany. Nie sprawia kłopotów podczas aplikacji oraz rozcierania.

Brzoskwiniowo-złoty odcień o metalicznym wykończeniu. Bardzo kremowy oraz świetnie napigmentowany. Idealny w aplikacji.

Miedziany brąz o metalicznym wykończeniu. Również bardzo kremowy, mocno napigmentowany. Świetnie się rozciera, nie tracąc na intensywności.

Jeżeli chodzi o trwałość, wszystkie cienie utrzymują się na moich powiekach aż do zmycia makijażu, nie zbierają się w załamaniach oraz nie tracą na intensywności.

Paleta jest bardzo uniwersalna. Zdecydowana większość cieni w palecie jest bardzo dobrej jakości. Trwałość, intensywność koloru, przyjemność aplikacji – tego cieniom nie brakuje.

Paletka jest idealna na wyjazdy!
To mój hit! Polecam wszystkim!

bardzo ladne, napigmentowane cienie:)

Plusy:
+ neutralne kolory
+ nie roluja sie ani nie osypują
+ mozna nimi wykonac zarowno dzienny jak i wieczorowy makijaż
Minusy:
- kształt paletki
- cena (ja dostalam w prezencie)

Ale i tak polecam:)

Używam tego produktu od: tygodnia