Wosk do depilacji na ciepło z wyciągiem z kwiatów bawełny

Wosk do depilacji na ciepło z wyciągiem z kwiatów bawełny

Wosk na ciepło do depilacji nóg, pach, okolic bikini oraz ramion. Opakowanie zawiera:
- 1 aplikator roll-on
- 2 wkłady z woskiem po 50 ml każdy
- 10 pasków do depilacji do wielokrotnego użytku
- ulotkę informacyjną.
Wosk podgrzewa się gorącą wodą. Za pomocą wody łatwo go także zmyć. Jedno opakowanie starcza na usunięcie owłosienia z połowy obu nóg, pach oraz linii bikini. Wkłady można kupić oddzielnie.

Cena: ok. 23 zł / 2 wkłady po 50 ml każdy

Poparzenie+wyrywacz włosków

Niestety, po tym wosku miałam poparzenie, mimo, że na szpatułce było napisane YES, czyli produkt był gotowy do użycia. Miałam tak silne poparzenie i jeszcze zapalenie mieszków włosowych a w efekcie blizny. Poparzenie zniknęło, zapalenie rówinież jak i blizny.
A dodam, że mam bardzo niewielewłosków, które są jasne i miękkie (naturalną jestem blondynką). Skórę mam bardzo bardzo delikatną. A włosków to praktycznie nie musiałabym pozbywać się z nóg, ale jak każda z Was uległam modzie na doskonałość - na zupełnie gładkie ciało.
Nie polecam tego wosku, bo ile mnie on nerwów kosztował z tym poparzeniem i kasowaniem blizn!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:raz użute 1 opakowanie

Kiepski

Kupiłam go kilka lat w promocji i postanowiłam wyprobówac.
Wosk źle sie aplikuję - wylewa sie w dużej ilości i brudzi wszystko do okoła. Plastry nie usuwają włosków (sporadycznie z parę). Mało wydajny. Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:kilka lat temu raz

straszny

Okropny. Podchodziłam do próby usunięcia włosków tym produktem kilka razy. Plasterki szarpały tylko włoski nie wydzierając ich. Aplikacja wosku na plastry też okropna. Można przesadzić, i jedyne co nam wtedy zostaje z depilacji, to gruba warstwa wosku na ciele. Nie polecam...

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

super

Używam tego kosmetyku od dwóch lat. ilość zużytych opakowań:4. Usuwa bardzo dobrze włoski silne i grube. Trochę trudniej z mniejszymi. Cudowne rozwiazanie to fakt możliwości umycia wosku wodą, a nie specjalnymi olejkami.
Nie moge go nigdzie dostać:( Dlaczego?

świetny!

Mam o nim taką samą opinię jak o wosku z zielonej herbaty:
Wosk jest tani a usuwa niechciane owłosienie tak samo dobrze jak ten, którego używają kosmetyczki. Wosk ma bardzo ładny zapach i jest dość wydajny. Mi 2 wkłady wystarczają na wydepilowanie pach i całych nóg. Jest dość prosty w obsłudze, ja wlewam do aplikatora zagotowaną gorącą wodę (nie wrzątek). Żeby dobrze nakładać wosk, lepiej posmarować nim pasek fizelinowy niż bezpośrednio skórę. Wosk łatwo zmyć- nie trzeba bawić się oliwką!!

ostrzegam-NIE kupujcie

HOROOR!!!!!!!Wosk kupiłam już jakiś czas temu ale po 1-wszej próbie zrezygnowałam na długo. Potem była 2-ga próba z pomocą męża...i znów zrezygnowałam. W weekend zużyłam całe opakowanie, zaparłam się i wg rad superki (recencja przy wosku z ziel.herb.) usunęłam 50 % owłosienia w godzinę czasu !!! Lewa noga cała w sińcach, dopiero dochodzi do siebie, prawa poddała się jednak depilatorowi bo nie było innego wyjścia. Zostało mi jeszcze tylko jedno opakowanie+wkład. Nie wiem jeszcze co z nim zrobię. Moze poczekam na nastepne Halloween;-)

BEZNADZIEJA

Nie ukrywam, że depilacja woskiem nie jest mi obca, do tej pory używałam produktu tej samej firmy , wosku do depilacji w słoiczku, krtóry się podgrzewało albo w mikrofalówce albo w garnuszku z gorącą wodą, i wszystko było ok, wosk był bardzo wydajny ( starczał na 2 lata) efekt rewelacyjny -nadmieniam używałam go do depilacji okolic bikini, włoski odrastały po czasie ok 1,5 miesiąca ( przynajmniej u mnie)skóra była gładka i jedwabista, ale ponieważ chyba przestali go już produkować skusiłam się na ten właśnie wosk , niby łatwiejszy w obsłudze -bo wystarczy wlać gorącej wody i już jest ciepły.
To totalna porażka, z aplikatora wosk się leje strumieniami, a w depilacji woskiem ważna jest zasada -im mniej nałożymy , tym dokładniejszy jest efekt depilacji, brudzi wszystko dokoła, a do tego jest bardzo mało wydajny.
Nie wiem albo ja już nie potrafię się nim obsługiwać, ale moje koleżaniki mają podobne odczucia.
Jedno jest pewne, nigdy więcej go nie kupię!!!!

beznadziejny

Kupiłam w zeszłym roku i zużyłam jedynie jeden z dwóch dostępnych w zestawie wkładów. Być może jestem wyjątkową ciamajdą, ale ja sobie z tym woskiem kompletnie nie poradziłam. Depilacja woskiem nie jest mi obca, bo kiedyś regularnie chodziłam do kosmetyczki na depilację i wiem jak to wyglada (teraz brak mi czasu). Dlatego pomyślałam, że sama sobie poradzę z tym zestawem. Niestety kłopoty pojawiły się już w momencie aplikacji wosku na skórę. Pojemnik z woskiem jest jakby włożony w większy pojemnik, który napełnia się gorącą wodą. Tyle że w momencie kiedy próbowałam nałożyć wosk na skórę woda zaczęła się wylewać i mieszać z woskiem, przez co tylko pokleiłam się cała tym woskiem, a plastry nie chciały się do wosku przykleić. Dla mnie w każdym razie totalny niewypał.

Świetny!

Recnzja: Moim zdaniem wosk do depilacji aquasystem veet jest świetny. Dokładniu usuwa włoski wraz z cebulkami, włoski nie wrastają po depilacji, zabieg jest mało bolesny (właściwie dla skóry przyzwyczajonej do jakiejkolwiek depilacji zabieg jest prawie bezbolesny).
Wosk jest całkowicie zmywalny wodą! Więc koniec z lepkimi plamami na skórze.
Rozgrzewa się go gorącą wodą z kranu, szybko, sprawnie i łatwo!
Dla mnie najlepszy sposób depilacji jakiego używałam!