Kevin Murphy, Body Mass Spray (Pogrubiający spray do włosów)

Kevin Murphy, Body Mass Spray (Pogrubiający spray do włosów)

Body mass jest produktem, który ma podwójne przeznaczenie po pierwsze zaprojektowany jest w celu wydłużenia fazy wzrostu włosa a w związku z tym skraca fazę wypadania - łysienia, po drugie jest on produktem stylizacyjnym. Zawarte w produkcie cytrusowe bioflawonoidy oraz wyciąg z natki pietruszki pomagają wzmocnić włos już od jego cebulki ograniczając przerzedzanie i wypadanie. Body masswykorzystuje technologię stosowaną w pogrubiających tuszach do rzęs, dzięki temu włosy są pogrubione i zdrowsze już po pierwszym użyciu. Sposób użycia: Produkt należy stosować na wilgotne włosy aplikując głównie u nasady włosów

Rewelacja!

Bardzo lubię tą markę. podobno sam kreator jest uczulony na wszystko stąd wymyślił takie naturalne kosmetyki. Mi ten spray pomaga uzyskać objętość na moich cienkich i oklapłych włosach. Włosy cały dzień są uniesione i puszyste bez zbędnego sklejenia i obciążenia. Opakowanie wygodne z dozownikiem. Cena zaporowa ale produkt jest wydajny więc szybko się zwraca. A efekty zadowalają. Polecam !

Mistrzostwo świata.

Jest to jeden z tych kosmetyków za które mogę zapłacić każdą cenę. Trafiłam na niego przypadkowo - dostałam w prezencie. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Piękny zapach to tylko początek. Faktycznie pogrubia włosy, sprawia że wizualnie jest ich więcej ale najważniejsze (jak dla mnie) jest jego działanie długofalowe. Włosy rosną mi jak szalone, są dużo zdrowsze i jest ich dużo więcej.

Jest wydajny, mnie wystarcza na 2-3 miesiące - ale nie stosuję go po każdym myciu, tak średnio 2 razy w tygodniu. Kocham go całym sercem i uważam że wart jest swojej ceny (ja płacę 45-50$, kupuję na ebay.com). Mój zdecydowany hit!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: Pięć