Kevin Murphy, Anti Gravity Lotion (Lotion modelujący nadający objętość i gęstość)

Pozbawiony olejku preparat służy do zwiększenia objętości włosów. Aby otrzymać odpowiedni efekt pełniejszych i grubszych włosów, należy go nałożyć na mokre włosy i wysuszyć. Preparat tworzy stylizacje prostych lub kręconych włosów. Wygładza i kontroluje włosy, nadając im połysk pozbawiony oleistości.Anti Gravity jest wielofunkcyjnym produktem, który zwiększa objętość i kontroluje niesforne włosy, oraz sprawia, że włosy stają się lekkie i lśniące bez oleistego wyglądu.

Cud dla moich włosów!

Mam włosy falujące się, ale bardzo rzadkie. Szukałam odżywki, która mogłaby mi pomóc, i całe szczęście trafiłam na to cudo! na początku nie byłam przekonana ze względu na formę nakładania (wmasowywanie w wilgotne włosy u nasady), ale po paru stosowaniach byłam w niebo wzięta! Kiedy tylko włosy wyschły, wystarczyło przeczesać dłonią po cebulkach ku górze, automatycznie uzyskując efekt objętności. W dodatku, moje fale się znacznie lepiej prezentują po zastosowaniu, a włosy przez cały dzień nie wracają do stanu oklapnięcia, dzięki gumowej konsystencji, która utrzymuje je w powietrzu. Do tego, zapach i cena są równie atrakcyjne - na wypróbowanie kupiłam opakowanie 40ml za 30 złotych z przesyłką, które stosuję od dwóch miesięcy i ciągle posiadam :) Zdecydowanie do niego wrócę!

Lekki, skuteczny, przyjemny

Kupiłam małe opakowanie w zestawie z innymi Kevinami i długo nie mogłam się przekonać. Aż wreszcie odkryłam, jak go używać i jestem bardzo zadowolona.

Lotion ma formę płynnego żelu. Wystarczy nałożyć trochę na koniuszki palców i wetrzeć w mokre włosy, a właściwie w skórę głowy po umyciu, lekko je unosząc. Potem suszę włosy na szczotce i lekko modeluję suszarkolokówką, jeśli chcę mieć fale.
Efekt jest naprawdę fajny. Bardzo naturalny, lekki. Włosy zachowują kształt i objętość nawet następnego dnia i wcale nie widać na nich jakiegokolwiek produktu (jak to bywa w przypadku pianek, lakierów itp). Nie przetłuszcza, nie obciąża. Jest wyjątkowo przyjemny w stosowaniu i bardzo wydajny.

Dla dziewczyn, które nie stosowały wcześniej Kevina Murphego dodam, że produkty tej firmy nie nadają się do stylizacji fryzur twardych jak kamień i trzymających się mimo sztormu, jakby były z betonu zbrojonego. Raczej chodzi o naturalność, elastyczność i sprężystość. I to jest największa zaleta tych kosmetyków.

Kolejną jest skład. Naturalny, krótki, nie podrażniający.

Świetny produkt, jak wiele z tej firmy.

No! Właśnie o to chodziło

W końcu ktoś zrozumiał o co mi chodzi. Od preparatu typu volume oczekuję naturalnego efektu, bez obciążania włosów, ale i bez przesuszania skóry głowy.

Miałam kiedyś spray Wella Professional dający zblizony efekt, ale raz że go wycofali, dwa że zawierał alkohol.

Kevin ma przyjazny skład, bez alkoholu z aktywnymi składnikami. Unosi, ale nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Obecnie używam szamponów naturalnych, po których mam mega przyklep niczym wygłaskany pies. Anti Gravity pozwala uzyskać efekt oderwania włosów od skóry ;) przypomina mi to nieco efekt lakieru niesklejającego włosów (ale bez alkoholu).

+ efekt volume
+ nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania
+ włosy przyjemne w dotyku, nie są posklejane, ani matowe
+ diabli wydajny!!! Używam odrobinkę rozsmarowując na dłoniach, a potem na włosach. Opakowanie 40 ml starczy mi na długo.
+ przyjazny skład, bez alkoholu
+ jeśli nie wyczeszemy preparatu znika stopniowo, aż do kolejnego dnia

Polecam.

Obciąża..

Lubię K.M,jednak ten zakup kosztował mnie sporo nerwów.Miałam miec włosy volume,pieknie podniesione i ...było na odwrót.Próbowałam na wszelkie sposoby.Zmywałam,zostawiałam,tylko góra,tylko dół..i zawsze miałam wrażenie ciężkich włosów.W dodatku obciążenie powodowało,że musiałam je myć pod koniec dnia..Skład dobry,recenzje na blogach również..Jednak co głowa to inny włos i inne pragnienia.Moje sie z tym lotionem mineły.

Używam tego produktu od: 1,5 mca

Do cienkich włosów się przyda

Kupiłam na początek 40ml opakowanie i jestem jak na razie zadowolona z tego fluidu. Mam bardzo cienkie włosy a dzięki niemu uzyskuję fajnie uniesione i pogrubione kosmyki. Fryzura wygląda na starannie wystylizowaną a włosy nie są oklapniete. Taki efekt utrzymuje się u mnie ok.6h. Kosmetyk ma przyjazny skład. Podobno sam Kevin Murphy jest na wszystko uczulony dlatego jego kosmetyki są bardzo eko..
Odejmuję pół gwiazdki za cenę. Niestety jest wysoka a ja nie mam zwyczaju inwestować aż tyle w kosmetyki do stylizacji włosów. za opakowanie 40ml zapłaciłam 37zł. Jeśli komuś cena nie gra roli a ma cienkie i oklapnięte włosy - będzie zadowolony..

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 40ml

dobrze unosi, nie obciąża

Skład: Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water, VP/VA Copolymer, PVP/DMAPA Acrylates Copolymer, Polyacrylamide (and) C13-14 Isoparrafin (and) Laureth-7, Squalane (Vegetable), Polysorbate 60, Polysorbate 20, Honey Extract (or) Mel, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Cinnamomum Camphora (Ho Leaf) Leaf Oil, Limonene, Linalool, Geraniol

Produkt kupiłam u swojego fryzjera, mam dość długie i grube włosy i pod wpływem swojego ciężu są dość oklapłe przy skórze głowy.
Podeszłam dość sceptycznie, gdyz poprzednie produkty jakie stosowałam (odżywki unoszące albo pudry) nie sprawdziły się, bo albo nie dawały efektu podniesienia, albo przetłuszczały włosy, albo matowiły czy bieliły włosy.
Ten miał ponoć tego nie robić, fryzjer mi go nałożył przy suszeniu i faktycznie efekt był ładny, spojrzałam na skład - również przyjazny - i mimo wysokiej ceny postanowiłam zainwestować.

Stosuję na podsuszone włosy, nakładam ilość wielkości ziarna grochu na zwilżone dłonie i wcieram we włosy w wybrany obszar (u mnie jakby to określić - to ta częśc włosów z których by można zrobic pokaźną grzywę) następnie suszę albo glowa w dół lub na okragłą szczotkę.
Balsam ma ładny zapach, delikatny słabo wyczuwalny poźniej, faktycznie nie przyspiesza przetłuszczania i nie zmienia wyglądu włosów (nie sa ni bardziej błyszczące, ani matowe) nie odróżniaja sie od tych, w które balsam nie został wtarty.

Co do podniesienia - faktycznie unosi, bez ma efektu puszenia, włosy są podniesione, sprężyste i leiste.
Nie jest to jednak efekt "wow" - po prostu zdrowe, naturalne, nie oklapnięte włosy.
Nie jest to efekt pudru czy lakieru, włosy wyglądają tak jakby od skóry głowy rosły ok 1-1,5 cm ku górze, a potem normalnie ukladają się w dół, nie ma kasku, można je przeczesać.

Ja myję włosy zwykle co 2 dni, najczęściej wieczorem, drugiego dnia mam na ogół spięte.
Pierwszego dnia efekt jest naprawę fajny i trzyma się cały dzień.
Drugiego dnia jest już nieco gorzej, ale i tak włosy są bardziej uniesnione, niż jakbym miała włosy pierwszo-dniowe bez preparatu.

Nie używam po każdym myciu, czasem zapomnę, czasem planuję od razu spinać lub wolę mieć włosy przy głowie, albo chcę uczesać się tak, że odbycie włosów od glowy przeszkadza.

Mam preparat od kilku miesięcy i nadal ponad połowę.

Myślę, że jeśli dla kogoś jest to wielki wydatek - może nie być zadowolony (bo faktycznie jakichś cudów nie czyni), jeśli jednak używacie produktów w podobnych cenach i nie szkoda Wam spróbować coś z tej półki cenowej myśle, że może być to fajny produkt do przetestowania.

Używam tego produktu od: 8-9 mcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego