Hairmastic, Advanced Hair Growth Stimulator (Preparat wzmacniający włosy i przyspieszający ich porost)

Specjalistyczna formuła Hairmastic zawiera wyjątkową kombinację olejków, które pochodzą aż z 4 kontynentów - Ameryka Płd., Azja, Afryka, Europa. Hairmastic ma udowodnioną skuteczność jeśli chodzi o stymulowanie porostu włosów, odżywienie cebulek włosowych oraz powstrzymywanie wypadania włosów. Preparat zaczyna działać niemal od pierwszego użycia. Szybko zauważalny jest wzrost objętości włosów, a po 4-6 tygodniach regularnego stosowania zwiększa się również ich ilość i grubość. Hairmastic działa niezależnie od przyczyny osłabienia i wypadania włosów. Wyselekcjonowane składniki olejku kompleksowo zwalczają i łagodzą skutki łysienia androgenowego u kobiet i u mężczyzn oraz łysienia plackowatego.
Terapia na gorąco:
- w temperaturze pokojowej olejek przyjmuje stałą postać,
- przed użyciem należy umieścić buteleczkę z olejkiem w ciepłej wodzie na ok. 7 minut do całkowitego rozpuszczenia,
- podgrzanie olejku aktywizuje substancje czynne i sprawia, że pod wpływem ciepła wykazują one kilkukrotnie większą skuteczność, niż inne metody stosowane w niższej temperaturze,
- olejek szybko się wchłania i nie przetłuszcza włosów.
Należy wmasować niewielką ilość preparatu w skórę głowy, szczególnie w miejscach narażonych na łysienie, na 1 - 2 godziny przed kąpielą. Następnie starannie spłukać olejek i umyć włosy zwykłym szamponem. Wystarczy stosować preparat 3 razy w tygodniu.
Hairmastic dostarcza składniki odżywcze skórze głowy i mieszkom włosowym, poprawiając ich kondycję i sprawiając, że włosy są mocniejsze, grubsze i gęstsze.
Jak działa?
- kompleksowo zapobiega wypadaniu włosów,,
- stymuluje porost nowych włosów,
- wydłuża fazę wzrostu włosa,
- zwalcza i łagodzi skutki łysienia,
- hamuje powstawanie zakoli,
- rewitalizuje włókna włosa i wygładza jego powierzchnię,
- dodaje włosom blasku,
- zapobiega przesuszeniu skóry głowy i łupieżowi,
- sprawia, że włosy stają się miękkie i niezwykle przyjemne w dotyku,
- zwiększa średnicę włosa,
- wzmacnia cebulki włosowe.

zbieram kasę na następny ;)

Kupiłam go, jak tylko się pojawił, bo przetestowałam już wszystkie inne możliwe sposoby i żaden niestety nie pomógł na moje ciągłe wypadanie włosów.

Wreszcie znalazłam coś, dzięki czemu włosy przestały wypadać mi prawie całkowicie!
Oczywiście ciąglę gubię trochę włosów, ale ta ilość mieści się już w zdrowej normie, kiedyś wyciągałam je garściami i było to już bardzo widać, bo włosy mocno mi się przerzedziły.

Największy plus za to, że działa!
Mam dzięki niemu mocniejsze, błyszczące i gęstsze włosy.

Oprócz tego ma
miły zapach
przyjemną konsystencję
jest wydajny
ładne opakowanie

Jeden duży minus, to jego cena, ale nie będę odejmować za to oceny, bo sama chciałam tyle wydać i byłoby to nie fair. Oczywiście mogłaby być nieco niższa ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

fajniejszy niż inne

Dostałam ten olejek w prezencie, sama nie znałam też tej firmy.

Dałam mu cztery gwiazdki:
+ nadaje ładny blask włosom
+ ogranicza wypadanie
+ ma ładne opakowanie
+ końcówki przestały mi się rozdwajać

- troszkę obciąża moje cienkie włosy, dlatego muszę używać go trochę mniej niż wg zaleceń

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę duże

skuteczny, ale dla cierpliwych

Kupiłam to ponad miesiąc temu, ale zwlekałam z recencją, żeby dać mu szansę.
I opłaciło się.

Efekty nie są widoczne od pierwszego użycia, ale po dwóch tygodniach naprawdę widać już poprawę.
Po czterech tygodniach jest już super.

+ przyjemny zapach
+ włosy prawie przestają wypadać
+ stają się bardziej miękkie w dotyku
+ końcówki przestają się rozdwajać a włosy łamać
+ mam też wrażenie, że są gęstsze, ale to pewnie przez to, że mniej wypadają

- opakowanie nie jest zbyt luksusowe
- na dłuższe włosy szybciej się kończy
- trzeba cierpliwie czekać na działanie
- przygotowanie bywa uciążliwe

Wiem, że minusów napisałam sporo, ale raczej nie dotyczą one działania, więc daję ciągle dość wysoką ocenę, bo mam naprawdę ładniejsze włosy :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze