Atoperal, Baby, Emulsja do kąpieli

Atoperal, Baby, Emulsja do kąpieli

Sprawdź ceny produktu

Emulsja do kąpieli Atoperal Baby jest jedynym produktem do kąpieli dla dzieci i niemowląt opartym w 70% na oleju lnianym. Olej lniany jest cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, niezbędnych dla utrzymania prawidłowej struktury płaszcza lipidowego skóry, który ogranicza przeznaskórkowa utratę wody. Emulsja Atoperal Baby delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę dziecka i zapewnia jej optymalne nawilżenie i natłuszczenie.

Świetna

Przyznam szczerze, że sama jej używam, mam bardzo wrażliwą skórę podatną na wysuszenia. Na dodatek jak tylko jakiś żel pod prysznic jej nie podpasuje to buntuje się niemiłosiernym swędzeniem. Ta emulsja to zbawienie. Nawilża skórę, nie podrażnia, zostawia na niej przyjemny filtr, tak naprawdę po kąpieli w tej emulsji niepotrzebny jest już żaden balsam. Uwielbiam ją :)

wspaniała

Produkt nie tylko dla dzieci.. jestem dorosłą osoba, ktora od dziecinstwa zmaga sie z AZS.. Atoperal znam dobrze i z przyjemnoscia co jakis czas wracam do tej emulsji. Zostawia na skorze natłuszczajaca powloczke, ktora zapewnia uczucie komfortu, redukuje nieprzyjemne ,,szczypanie skory" (kazdy atopowiec wie o czym mowię), redukuje swędzenie i podraznienie skory. Jest bezzapachowa. Wspaniały produkt, z czystym sercem polecam:)

fajna

Jest to bardzo porządna i dobra emulsja do kąpieli. W sumie to chyba najbardziej spodobała mi się z całej serii Atoperal Baby. Dobrze wpływała na skórę mojego dziecka. Przyjemnie nawilża i delikatnie natłuszcza. Ma przyjemny skład, jest w nim dużo olei.

jest ok

Emulsja dobrze myje i natluszcza delikatna skore niemowlaka. Nie robi piany, ma w swoim skladzie oleje w tym lniany. Wszystko ok ale jak dla mnie zapach jest troszke dziwny, moglby byc ladneijszy- moze to przez duza zawartosc olejow? Ogolnie polecam, dobra emulsja do kapieli.