Soraya, Body Diet 24, Serum 3-funkcyjne 'Ujędrnianie, lifting i antycellulit'

Soraya, Body Diet 24, Serum 3-funkcyjne 'Ujędrnianie, lifting i antycellulit'

Formuła lift&up o działaniu liftingującym i ujędrniającym zapewnia efekt masażu i doskonałe napięcie skóry ciała. Formuła preparatu oparta jest na połączeniu technologii kosmetycznej liposukcji i mikroperełek masujących, co zapewnia wzmocniony efekt pielęgnacyjny i doskonałe działanie liftingujące skórę ciała.
Fat burner - aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, snu, stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non stop, 24 h na dobę.
Adipobloker - hamuje dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
Dieta komórkowa - blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.
Potwierdzone efekty 4-tygodniowej kuracji*:
Poprawa napięcia skóry 95%
Wygładzenie naskórka 95%
Poprawa jędrności skóry 95%
Zmniejszenie oznak cellulitu 85%

Dobry produkt w niskiej cenie

Od produktów antycellulitowych nie oczekuję cudów, wiem, że same jako pojedynczy element nie wystarczą, aby pozbyć się niechcianej pomarańczowej skórki. Jednak jako uzupełnienie codziennej diety i ćwiczeń są bardzo pomocne, tak jest również z tym serum, które uważam za bardzo dobry produkt.

OPAKOWANIE

Przyjemne dla oka - ciekawa kolorystyka, ładna grafika, kolorowe napisy na pewno przekładają się na jego pozytywny odbiór. Opakowanie to miękka tuba, z której łatwo wydobyć produkt, nie jest uciążliwa przy codziennym stosowaniu. Zamknięcie na klik jest praktyczne i komfortowe.

SERUM

Ma barwę ciemnopomarańczową, wpada lekko w koral. Ma bardzo przyjemny, energetyzujący zapach, jednak nie umiem określić dokładnie nut zapachowych tego produktu, na pewno przebija się w nim kawa.Serum na pierwszy rzut oka nie ma drobinek - wygląda na gładki, gęsty krem, ale uwaga.. drobinki są i to całkiem sporo! Są wyczuwalne dopiero przy rozsmarowywaniu. Umożliwiają masaż podczas nakładania produktu, trzeba się napracować, aby wszystkie zniknęły. Serum wchłania się bardzo szybko i już po chwili można nałożyć ubranie. Przy dłuższym stosowaniu można zauważyć wygładzenie skóry, nie zauważyłam jednak liftingu, ale nie o to mi chodziło. Serum jest stosunkowo wydajne, można kupić je w wielu drogeriach. Polecam.

PLUSY
+ przyjemny zapach
+ drobinki masujące
+ gęsta konsystencja
+ szybkość wchłaniania
+ wygodne opakowanie
+ korzystna cena

Fit

Rewelacja!!!
Stosuję go od dwóch miesięcy i jestem zachwycona efektami!
Włączyłam go do codziennego rytuału balsamowania po wieczornej kąpieli i efekty w postaci ładniej wyglądającej i napiętej skóry osiągnęłam już po 2 tygodniach.
Faktem jest, że w tym czasie zaczęłam również ćwiczyć , ograniczać jedzenie i zapewne to wspomogło "cudowne" działanie kremu ale nadal twierdzę, że naprawdę widzę efekty jego działania.
Śliczny zapach umila codzienny rytuał stosowania go. Obecność drobinek nie jest dla mnie uciążliwa wręcz pomocna bo faktycznie wykonuję dzięki nim intensywniejszy masaż, który zapewne ma dobry wpływ na poprawę jakości skóry.
Opakowanie wygodne w użyciu. Tuba kremu jest elastyczna więc aplikacja jest możliwa do samego końca.
Trafiłam na produkt w promocji i tylko cena, zdecydowała o jego kupnie bo dawniej używałam preparatów innej znanej firmy, które mi służyły ale w dniu moich zakupów były droższe.
Pomyślałam " a spróbuję".
Teraz nie zamienię go na żaden inny i kupię bez względu na cenę.
Mały szczegół, który mi BARDZO odpowiada - brak efektu mrożenia bądź ogrzewania skóry. Bardzo się cieszę, że znalazłam firmę która zrezygnowała z tego absurdu .

Ulubione serum antycelulitowe

Kiedyś nie lubiłam się smarować balsamami ale rok temu musiałam to zmienić ponieważ, skóra stała się bardziej sucha a na udach pokazał się cellulit. Na początku stosowałam zwykły balsam następnie w moje ręce wpadło to serum. Jeśli chodzi o konsystencję to jest żelowa i zawiera granulki, oj trzeba się namasować aby je rozpuścić ale to jest genialne bo jesteśmy zmuszone do masażu. Wchłania się szybko, nie pozostawia klejącej warstwy. W połączeniu z dietą i ćwiczeniami widać efekty, skóra jest wygładzona. Zapach jest neutralny mi nie przeszkadza.

nie dla mnie, choć lubię pozostałe z serii

Niestety u mnie ten kosmetyk się nie sprawdził, przede wszystkim z powodu masujących perełek, przez które dostawałam szału. Taka konsystencja jest zupełnie nie dla mnie, perełki opornie się rozsmarowywały i ciężko w wnikały w skórę. Oczywiście, ten fakt zmusza do dłuższego masażu, co jest istotne w przeciwdziałaniu cellulitowi - ale taki masaż wykonuję tak czy siak, a nie lubię być do tego zmuszana uciążliwą formułą balsamu.

Czy zauważyłam ujędrnienie czy inne obiecywane efekty? Nie jestem w stanie ocenić. Zakładam, że działa, jak inne Body diet, ale ze względu na denerwującą aplikację stosowałam go nieregularnie i zamiennie z innymi, efekt antycellulitowy może być zależny od innych produktów, a nie tego właśnie.

Zapach - ładny, wydajność - przez obecność perełek gorsza niż w produktach tego typu, konsystencja - dla mnie fatalna, wchłanianie w związku z tym do niczego.

Nie wrócę do niego, pozostaję przy sprawdzonych innych z serii Body diet Sorai.

Jak dla mnie genialny

Nie spodziewałam się rewelacji po tym produkcie, biorąc fakt iż nie był jakoś szczególnie drogi. Ale zostałam mile zaskoczona.
Plusy:< biorę tu pod uwagę fakt iż ćwiczyłam , głównie przysiady>
Skóra została ładnie napięta zauważyłam również poprawę jędrności mojej skóry
zdecydowanie bardziej wygładzona
co mnie najbardziej zadziwiło i ucieszyło również to fakt, że cellulit został zredukowany, oczywiście nie oczkujmy tu rewelacji lub całkowitej redukcji. Ale jak dla mnie wyniki są zadowalające.

Jutro lecę do drogerii i kupuję następne opakowanie :)

ajny produkt

Bardzo łatwo je aplikować i przechowywać. Ten od Soraya ma gęstą konsystencję, ale łatwo się da rozsmarować, a jego wchłanianie nie trwa wieki. Posiada wyraźny, ale nie nachalny zapach, który szybko się ulatnia i na pewno nie będzie powodował dyskomfortu. Wystarczy jedno użycie produktu by zauważyć, że bardzo dobrze wpływa na skórę. Zdecydowanie ją nawilża i odżywia oraz poprawią ogólną kondycję. Ciało staje się miękkie i gładkie.Cellulit nie został pokonamy jednak poprawa stanu skóry jest zauważalna i to także jest powód do radości.

Niezły

Kupując tego typu produkty nigdy nie spodziewam się cudów, bo w końcu żaden krem nie sprawi, że zrzucimy bez żadnego wysiłku 10 kg - cudów nie ma. Wymagam od nich natomiast wsparcia zdrowego stylu życia (diety, ćwiczeń itp.) oraz przynajmniej efektu antycellulitowego, który wiem, że niektóre kremy mają. Moim hitem jak dotąd był podobny produkt Eveline, ale że akurat to serum było w promocji, skusiłam się, no i niestety... Nie jest źle, ale po skończeniu tego opakowania wracam do Eveline.

+ wyraźne wygładzenie skóry - jest miękka, nawilżona (nie czuć np. chrostek na pośladkach)
+ zmniejszenie widoczności cellulitu w stopniu umiarkowanym, tutaj mogę powiedzieć że serum Eveline jest pod tym kątem o wiele lepsze,
+ skóra jest bardziej jędrna, napięta, zauważyłam to szczególnie w okolicach brzucha
+ bardzo fajna konsystencja z drobinkami, przyjemnie się to wmasowuje
+ szybko się wchłania, nie lepi się, można stosować również rano
+ zapach jak najbardziej w porządku
+ wydajny, nie trzeba nakładać go dużo
+ opakowanie oraz cena w porządku

- brak jakiegokolwiek liftingu, który obiecuje producent
- jeśli ktoś spodziewa się wyraźnego wyszczuplenia to nie jest to produkt dla niego

Całkiem, całkiem

Serum co prawda cudów nie zdziałam, ale regularnie stosowanie daje całkiem fajne efekty.

PLUSY:
+wygładza skórę, szczególnie widzę ta na pośladkach, gdzie kiedyś miałam szorstką skórę i drobne krostki, teraz skóra jest gładziutka :D
+zmniejsza celluit, może nie jakoś spektakularnie, ale w połączeniu za zdrową dietą celluit widocznie się zmniejszył
+lekko ujędrnia, choć u mnie tego tak nie widać, bo nie mam problemu z brakiem elastyczności
+nie chłodzi/nie grzeje - dla mnie to plus, bo nie lubię chłodzenia, zwłaszcza w zimie, a od balsamów rozgrzewających pękają mi naczynka na nogach
+przyjemny zapach, ja wyczuwam w nim nutę cynamonu
+niska cena
+dobra dostępność
+nie klei się

NEUTRALNE:
-mikroperełki - są odrobinę irytujące, nigdy nie chce mi się wmasowywać balsamu aż się rozpuszczą, ale po ubraniu się i tak jakoś się rozpuszczają

MINUSY:
-nie wyszczupla, ale tego od balsamu nie oczekuję

Niestety pomyłka :(

A tak na niego liczyłam... Marka godna polecenia i chciałabym powiedzieć, że nigdy mnie nie zawiodła. I do tej pory tak było. Niestety nie tym razem. Nie mówię, że produkt jest zły, ale niestety dużo obiecuje, mało robi. A szkoda.
Zalety:
- wygodne opakowanie, wykonane z miękkiego plastiku, także nie ma problemu by kosmetyk wycisnąć do ostatniej kropelki
- szata graficzna opakowania, mhm, bardzo zachęcająca do zakupu, dużo obiecuje
- ładny, delikatny i bardzo przyjemny zapach
- ładny pomarańczowy kolor kosmetyku
- konsystencja produktu odpowiednia dla tego rodzaju kosmetyków, nie za gęsta, dobrze się rozsmarowuję, szybko wchłania, nie lepi się
- perełki masujące- coś innego, jeszcze się nie spotkałam z czymś takim i jestem pod wrażeniem bo przyjemnie masują
- dobre nawilżenie skóry,napięcie
- wydajny, starcza na bardzo długo bo nie trzeba go dużo nakładać
- delikatnie wygładza skórę, jest ona miękka w dotyku
Wady:
- brak efektu wyszczuplającego i antycellulitowego mimo regularnego stosowania
- perełki masujące to jednak nie jest dobry pomysł, bo nie wszystkie da się wmasować w skórę i czasem wchodzą tam gdzie nie potrzeba czyt pępek czy pachwiny
- działanie liftingujące- lekka przesada i dobry chwyt marketingowy- efektów brak
Podsumowanie:
Dobry kosmetyk nawilżający. Wszystko co obiecuje opis na opakowaniu to niestety fikcja. Używałam wielu tego typu produktów i niestety w rankingu oceny ten zajmuje miejsce ostatnie.

Używam tego produktu od: Ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Jeden z lepszych jakie używałam

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego typu produktów i nie próbowałam sobie wmawiać, że zwykły krem pomoże mi zwalczyć cellulit (II stopnia). Serum 3-funkcyjne Body Diet zaskoczyło mnie jednak wyjątkowo pozytywnie. Używam go bardzo regularnie (rano i wieczorem, po uprzednim wykonaniu peelingu i naprzemiennym prysznicu) i muszę powiedzieć, że efekty są zauważalne - przede wszystkim skóra jest zdecydowanie bardziej wygładzona, wspaniale ujędrniona (szczególnie teraz, latem, smaruję nim uda i pośladki przed każdym wyjściem - serum fajnie napina zwiotczałą skórę), a cellulit rzeczywiście się zmniejsza (oczywiście w połączeniu ze zdrową dietą i treningami na siłowni). Jest to pierwszy produkt, pośród wielu testowanych przeze mnie, który w końcu &quot;ruszył&quot; moją nieestetyczną skórkę pomarańczową. Serum zostało stworzone z pomysłem, ponieważ zawiera w sobie mikrogranulki, które podczas aplikacji rozmasowują grudki skórne. Dodatkowo wskazówki dotyczące sposobu użycia opisane na opakowaniu sugerują, aby serum wcierać aż do rozmasowania mikrogranulek, co motywuje mnie do bardziej intensywnej aplikacji i masażu (co pobudza mikrokrążenie). Do tego skóra jest cudownie nawilżona i pięknie pachnie. Fenomem Body Diet tkwi w tym, że jest to produkt specjalistyczny, który działy cały czas - zarówno w dzień, w nocy, podczas posiłku. Właśnie kończę drugie opakowanie i już wybieram sie na zakupy po następne :) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Fajny

Serum miałam okazję przetestować dzięki wizażowi. Bardzo się ucieszyłam z tej możliwości, nigdy nie używałam tego typu kosmetyków i byłam ciekawa ich działania.

PLUSY:
+ przyjemny zapach
+ miło się serum używa, szybko się wchłania
+ skóra jest bardziej napięta

MINUSY:
- niestety, nie zauważyłam wpływu na mój cellulit

Podsumowując, serum jest całkiem fajnym kosmetykiem, niestety, na mój cellulit nie podziałał, ale ze względu na niską cenę polecam do przetestowania.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Jestem zdecydowanie na tak.

Jestem zachwycona tym serum, co prawda, na początku miałam problem aby nauczyć się korzystać z niego, przez te mikroperełki natomiast po kilku aplikacjach bardzo szybko udało mi się do niego przyzwyczaić. Moja skóra na udach stała się napięta i szalenie elastyczna. Jeśli chodzi o sam cellulit to minimalnie został wyeliminowany. Fajna jest skóra po nim. Moje nogi strasznie się polubily z tym produktem. Ale jeśli nie ma systematyczności to nic nie ma, o tym trzeba pamiętać. Bardzo również przypadł mi do gustu jego zapach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie