Atoperal, Baby, Szampon do włosów

Atoperal, Baby, Szampon do włosów

Atoperal Baby szampon dla dzieci i niemowląt po 1 miesiącu życia.
Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Dzięki specjalnie opracowanej recepturze zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry dziecka. Szampon zawiera delikatne substancje oczyszczające skórę głowy. Nawilża i łagodzi podrażnienia oraz wygładza nadmiernie wysuszoną skórę. Mocznik działa nawilżająco oraz zmiękcza naskórek.
Biolin jest naturalnym prebiotykiem, stymuluje barierę ochronną skóry.
Gliceryna wykazuje działanie nawilżające i łagodzące. Włosy po umyciu szamponem Atoperal Baby są miękkie, gładkie i łatwo się rozczesują.

Poprawny, ale mało wydajny

Szampon kupiłam z myślą o podratowaniu skóry głowy po przejściach z innym szamponem, który mnie uczulał. Szampon Atoperal okazał się być bardzo delikatny, chociaż skłamałabym, gdybym napisała, że przyniósł mi odczuwalną ulgę - ot, pomógł przetrwać przez jakiś czas, ale nie przyczynił się do złagodzenia zmian. Posiada bardzo dobry skład i delikatny zapach, więc mimo wszystko mogłabym polecić go alergikom. Jednak rzeczą, która go dyskwalifikuje, jest jak dla mnie opakowanie. Szampon posiada dosyć rzadką konsystencję i zwykle wyciska się go tyle, że sporo przelewa się między palcami. Mam dłuższe włosy i nie starczył mi nawet na miesiąc, dlatego zapewne nie kupię go ponownie.