Colour by Oriflame, Lash Advanced Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny wydłużający) (stara wersja)

Gęste, długie, starannie rozdzielone rzęsy to absolutna podstawa makijażu! Szczoteczka dokładnie rozprowadza tusz bez śladu grudek. Proteiny pszenicy, witaminy C i E oraz prowitamina B5 odżywiają, chronią i nawilżają rzęsy, utrzymując je w doskonałej kondycji. Dostępny w kolorze czarnym, brązowym i granatowym.

Mój kochany wróć!

świetny tusz kocham go poprostu za to jak pięknie potrafił wyprofilować rzęsy rozdzielić , ta szczoteczka i konsytenja była zadowalająca bardzo lubię ten produkt i chciałabym bradzo wrócić do tej starej wersji bo jest świetna , jest woodoodporny co bardzo sobie cenie . ;)

Używam tego produktu od: ojć ,dawno

Nie był rewelacyjny...

Miałam ten tusz jakieś 3 lata temu. Wprawdzie moje rzęsy nie wyglądały po nim najgorzej, ale tusz kruszył się, a po kilku miesiącach zaczął wysychać. Rzeczywiście był wodoodporny i nie rozmazywał się. Właściwości wydłużających nie zauważyłam.
Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu

Zdecydowanie NIE!

Kupiłam ten tusz i nawet nie wiedziałam,że jest on wydłużający.W katalogu po prostu było-wodoodporny tusz do rzęs.Niestety nie spełnia swojego zadania :( Kruszy się,osypuje i rozmazuje,a przy tym ciężko się zmywa.Ja nie wiem,jak to jest,że normalnie mając nim pomalowane rzęsy,bez kontaktu z wodą,on się rozmazuje,a zmywając go mleczkiem zmywam go przez 3 dni :( I tracę przy okazji kilka rzęs :( Poza tym strasznie skleja rzęsy,jest wodnisty i źle się nabiera z buteleczki.Nawet po kilku miesiącach trzymam się od niego z daleka.Czasami tylko,jak zapowiadają deszcz,a ja jednak chcę mieć makijaż,przeciągam tylko trochę po rzęsach pomalowanych innym tuszem.Ale i tak potem meczę się ze zmywaniem go.
Naprawdę nie polecam.

Używam tego produktu od: ok roku

Manicure z chmurkami

Tylko dla perfekcyjnych rzęs.

Tusz zgodnei z zapowiedzią jest w 100% wodoodporny (ale jeśli wcześniej pod podkład nalżyło się krem nawilżajacy efekt znika) zaś z obiecywanego wydłużenia nici. :( Szczoteczka nabiera za dużo kosmetyku, po nałożeniu tusz bardzo szybko schnie. Niestety skleja rzęsy i nie daje żadnego efektu wydłużenia - po prostu przyciemnia trochę rzęsy. Jeśli ktos ma perfekcyjne rzesy - długie podkrecone i gęst może go sobie kupić, ja takch nie mam i odradzam. Najlepszą radą na skończenie całego opakowania jest wpierw nałożenie jednej warsty tuszu odpowiadajacego naszym wymaganiom, a następnie nałożenie tuszu Oriflame - przynajmniej jest gwarancja, że wilgoć nie zaszkodzi naszemu makijażowi. Po około 2 miesiącach używania zaczyna się kruszyć.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

Fatalny

Nie ma żadnej z wymienionych w opisie zalet. Skleja i usztywnia rzęsy, rozmazuje się i nie jest wodoodporny. W dodatku ma przykry, chemiczny zapach. Kompletny niewypał.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

nic specjalnego

Mam wersję czarną, kupioną na promocji sama nie wiem po co :D. Ale konkretnie: Fajne opakowanie ale mało eleganckie, dobra szczoteczka. A sam tusz? Hmm...efekt jest zwyczajny. Rzęsy są rozdzielone, wydłużone (ciężko mi oceniać bo mam naturalnie długie rzęsy), nie są pogrubione ale to nie jest jego zadanie. Trwały, nie obsypuje się nawet po wielu godzinach.

Jednak nie kupię go bo: jest po prostu zwyczajny, poprawny do niczego się nie można przyczepić ale... ja wolę efekt teatralnych rzęs.

Ale obietnice producenta spełnia świetnie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

NIE! NIE! NIE!

Najgorszy wodoodporny tusz jaki miałam:
- zero efektu (ani pogrubione, ani wydłużone, ani podkręcony rzęsy)
- koszmarnie ROZMAZUJE SIĘ! po płaczu, czy tez kąpieli mam "piękne" czarne firanki pod oczami
- ciężko się zmywa (nawet przy pomocy mleczek do demakijazu kosmetyków wodoodpornych)
A ta jedna gwiazdka to chyba tylko za - moim zdaniem - całkiem fajne opakowanie.

Używam tego produktu od: próbowałąm skończyc opakowanie ale sie nie da wiec dłuuugo

fajniutki!!!

Podkradam go codziennie mamie z racji wieku i ograniczonych funduszy na swój własny ;D i bardo go lubię! Daje śliczny, naturalny efekt, no i nie spływa nawet w zetknięciu ze łzami, jedyne co na niego nie działa, to mój okropny nawyk straszliwego pocierania oczu :))

No niestety...

Użyłam tego tuszu może kilka razy i teraz leży sobie bezczynnie na półce. Efekt po jego nałożeniu był raczej marny, ale to co zupełnie mnie zniechęciło, to fakt... że tak strasznie sie rozmazywał! Po kilku godzinach po prostu spływał z rzęs. Coś takiego mi się jeszcze nie zdarzyło z tuszem wodoodpornym...

bblee

jakos niespecjalnie mnie zachwycił,a moze po prostu miałam jakis 'zbrakowany', od samego poczatku sprawiał wrazenie 'suchości'. zero podkrecania, pogrubiania, moze delikatnie wydłuzone, ale jak dla mnie za bardzo nautalny, wogule nie podkreśla oczu. moze i wodoodporny, ale jak nie da sie go za duzo nalozyc, wiec nie ma sie co tam scierac za bardzo...

Przywiązanie:)

Lubię tusze wodoodporne, a ten kupiłam ponieważ był w promocji:) i postanowiłam go przetestować.
ZALETY:
1.naprawdę wodoodporny, nie rozmazuje się nawet podczas wielkiej ulewy:)
2.nie tworzy grudek
3.nie obsypuje się
4.baaardzo wydajny,mam go ponad rok,a on nadal jest w pojemniczku i nie ma zamiaru się skończyć:)
5.po tak długim czasie nie zgęstniał i nadal jest jak "nowy"
6.nie podrażnia ocu
WADY:
1.podkręcenia, wydłużenia, pogrubienia nie zauważyłam
2.rzęsy są aż za bardzo naturalne-nadaje jedynie ciemniejszy kolor
3.trudno go zmyć
Ale pomimo tych wad jestem do nigo jakoś przywiązana.Jednak teraz postanowiłam wypróbować jakiś inny tusz, może do tego wrócę później.

mój pierwszy ...

tusz wodoodporny. Kupiłam go za namową koleżanki kilka lat temu i do dzisiaj jestem mu wierna. Niedawno producent zmienił opakowanie, ale na szczęście tusz jest tak samo dobry. Dla mnie najważniejsze jest, że tusz rzeczywiście jest wodoodporny, niestraszne mu kąpiele w basenie czy w morzu. Poza tym podkreśla rzęsy w naturalny sposób, nie osypuje się, szczoteczka jest fajna, nie skleja rzęs. Nie wydłuża i nie pogrubia rzęs, ale jest to naprawdę solidny kosmetyk.