ST Dupont, Oud Oriental EDP

ST Dupont, Oud Oriental EDP

`Oud Oriental` marki S.T. Dupont to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zostały wydane w 2012 roku.

Kategoria: orientalno - kwiatowa

Nuty zapachowe: oud, nuty kwiatowe

Piękny orient...

W ostatnim czasie zakochałam się z perfumach z oudem. Nie jest to łatwy w odbiorze składnik, bo w różnym otoczeniu różnie brzmi. Lubię go w otoczeniu z kwiatami, przyprawami, słodkościami, skórą, kadzidłem... Te, pomimo, że zawierają w większości opisów tylko oud, tak naprawdę są oudowo-różane.
Ale może po kolei: perfumy są trudno dostępne, kupiłam prawie ostatnie na Internecie w super promocji-140zł! [zaufana perfumeria, żeby nie było ;) ]
Mieszczą się w pięknym szklanym, czarnym, smukłym, nieprzeźroczystym flakonie.
Sam zapach-oud zdecydowanie z tych \\\'przyjaznych\\\', noszalnych. Żadnych tam smarów, kolein, mechaników, dentystów itp.
Otwiera się przyprawowo-pieprznie. Za chwilę wkracza oud, ale tak się miesza z resztą, że nie gra pierwszych skrzypiec. Za chwilę wkracza róża, taka wytrawna, mocna...Taki zapach \\\'różańcowy\\\'. Nie wyróżnia się na tle innych z różą i oudem.
Jeżeli chodzi o trwałośc, to cężko mi się wypowiadac, bo ja szybko przyzwyczajam się do zapachów i od siebie nie czuję, ale inni z otoczenia mówią, że za mną idzie smuga ;) na ubraniach tkwi dniami :)
Urody nie można im odmówic na pewno. Pół gwiazdki odejmuję, bo czegoś mi brakuje, więcej oudu, Panie, więcej oudu... ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 100ml