Q10+R, Balsam do ciała wyszczuplająco-ujędrniający

Q10+R, Balsam do ciała wyszczuplająco-ujędrniający

Zgłaszająca osoba: iwonao09

Dzięki intensywnwmu działaniu koenzymów Q10 i R balsam wpływa na regenerację naskórka. Silnie wygładza i ujędrnia skórę. Aktywne wyciągi roślinne i kofeina przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, uaktywniają procesy wydalania z organizmu wody i toksyn oraz poprawiają mikrocyrkulację krwi.Balsam zawiera zestaw witamin A+E+F+H i alanto, która łagodzi podrażnienia i wygładza naskórek.

Cena: 16 zł / 200 ml

Czy ja wiem??

Jedyne co to wygładza skórę - jest przyjemna w dotyku.

Nie zauwazyłam tak różnorodnego działania jak to obiecuje producent. Miałąm wrażenie że smaruję się najzwyklejszym balsamem nawilżającym - ani nei wyszczuplił, ani nie ujędrnił, nie zminimalizował cellulitu ... Moze po kilku opakowaniach byłoby lepiej zle nie zachecił mnei do dalszego stosowania.

Używam tego produktu od: już nie uzywam

za duzo obietnic:/

nie bede inwestowac w kosmetyki z Q10+R firmy eveline gdyz ten kosmetyk w tubce jest znosny ale ta odmiana w pudelku to tlusty badziew:p nic nie robiący!
Tak jak pisze na efekty dzialania Q10 +R musialabym chyba czekac kilka lat bo 1 opakowanie nie daje nic a nic zero pastepow ale tuba ma choc ta przewage ze dziala jakby lepiej chlodzi drenuje choc ciut... wiec tuba lepsza niz pudelko! Ogolnie mizerna formula ale cóż kupiłam za 7 zł. Za tyle warto ale nie do leczenia lecz do zapobiegania tylko...

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:1/3

zimno....

Waham się jaką mu wystawić ocenę... korzystałam z niego w zeszłym roku - efekty (w połączeniu z basenem) były zaskakująco dobre ;) dlatego też kupiłam go i tym razem. Okazało się, że producent postanowłi ulepszyć nieco swój specyfik, sama nie wiem czy wyszło mu to na dobre... balsam wciąż działa (na mnie) rewelacyjnie: skóra jest nawilżona, ładnia napięta, nawet ciut odchudzona (pewnie to znów basen ;)), tyle tylko, że muszę się zmuszać do smarowania się nim. Dzięki dodatkowi mentolu???/kamfory??? czy czegoś podobnego (nie umiem czytać aż tak dobrze składów, żeby wieidzieć dokładnie co to jest), który ulatnia się podczas aplikacji po prostu duszę się w łazience ;( Ów składnik powoduje niesamowite uczucie zchłodzenia ciała, zdarza się, że przez 20 minut mam po nim gęsią skórkę ;) Ogólnie zasługuje na jakied 3,5 - 4 gwiazdki.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

w miarę ok

mam rozne zdania na temat tego balsamu,raz mi sie on bardzo podoba,potem mysle sobie ze moglby sie on juz skonczyc. ale patrzac obiektywnie jest w miare ok. dobrze nawilza odzywia i natłuszcza( dlatego wole go stosowac na noc ) :D jak dla mnie jest ciut za gesty i musze posciewic dluzsza chwile na wsmarowanie. poza tym ma ładny delikatny zapach.