GlaxoSmithKline, Aquafresh,Complete Care Extra Fresh (Ochronna pasta do zębów o miętowym smaku)

Wzbogacona w składniki aktywne, które działają antybakteryjnie oraz wzmacniają szkliwo i działają nawet po szczotkowaniu. Aquafresh Complete Care - pełna ochrona dla całej rodziny w przyjemnym, świeżym, miętowym smaku. Ochrona przed działaniem kwasów cukrowych dzięki zawartości fluorku - tworzy osłonę, która chroni powierzchnię zębów przed działaniem kwasów cukrowych. Zawiera fluorek sodu (1450 pm fluorku).

Bardzo dobra

Bardzo dobra pasta do zębów. Używałam jej codziennie, była bardzo wydajna, starczyła na długo. Dobrze myje, zęby są okien czyste. Ma delikatny zapach. Warto spróbować.

Jest w porządku.

Kupiłam go, ponieważ bardzo zaciekawiła mnie reklama: ochrona przed cukrami. DO tej pory nie wiem, ile w tym jest prawdy, jednak cały czas mam nadzieję, że coś ta daje. Używam jej jako zwykłą, codzienną pastę, nie wymagam od niej cudów, więc nie zawiodłam się. Pieni się jak szalona, a to właśnie uwielbiam w pastach do zębów :-) Wystarczy użyć jej troszkę na szczoteczkę, aby wytworzyło się wiele piany, i dokładnie wyszorować zęby. Używam jej razem z chłopakiem i mimo pojemności 100 ml (zauważyłam, że teraz większość past, nawet blend a med, odchodzą od swoich wielkich tubek), wystarczyła nam na 1.5 miesiąca. Jest dobra, nie mogę powiedzieć na nią nic złego, po prostu tradycyjna pasta, która jest opcją podstawową do higieny naszej jamy ustnej.
Czy kupię ponownie, nie wiem. Jest tyle past do zębów, a ja lubię próbować nowości, więc szansa jest mała, ale będę ją dobrze wspominała, chociażby za smak - delikatny, nie za mocny, ale odpowiedni. Mogłaby jednak trochę bardziej odświeżać, ponieważ jak myję zęby rano przed pracą, zanim do niej dotrę ( mija ok. 30-40 minut) w ustach nie ma już odświeżenia,.
Nie mniej jednak, warta polecenia ponieważ nie jest droga, a wydajna.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 100 ml

bardzo dobra

Kupiłam z ciekawości,bo lubię testować pasty do zębów i miło mnie zaskoczyła.
Jest gęsta,jak to pasta.Bardzo dobrze się pieni i bardzo dobrze oczyszcza język i zęby.Po umyciu są idealnie gładkie.
Ma ciekawy smak,bo nie jest to typowa mięta czy typowo miętowo-ziołowa pasta.Nie jest ostra,więc nie szypie w język.
Bardzo dobrze i na długo odświeża oddech.
Wierzę,że ochrania zęby przed działaniem kwasów cukrowych.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka