Vichy, Dermablend, Total Body Corrective Foundation 16HR (Długotrwały podkład do ciała)

Podkład do ciała o trwałości do 16h wtapia się w skórę dla naturalnego wykończenia. Dzięki swojej konsystencji doskonale i łatwo rozprowadza się po skórze. Gwarantuje efekt pełnego i wysokiego krycia na całym ciele.

Do nóg super!

Nogi po aplikacji wygladaly super. Fakt podklad ciemnieje ale jest on idealny dla osob ktorym nogi dlugo sie opalaja. Podzialal troche jak samoopalacz lecz bez smug. Nogi wygladaly na gladziutkie bez skazy wrecz idealne. Jedyny minus za brudzenie ubrań.

Mieszane uczucia...

Używałam go przede wszystkim do twarzy. Krycie ma ładne, ale trzeba umieć go rozporowadzać, gdyż szybko zastyga i można sobie zrobić plamy na twarzy. Ciemnieje i to mocno. Zbyt mocno. Mały wybór odcieni. Ciężki, zapychający.

Jednak, nawet przy malutkiej ilości ładnie kryje- to jego zaleta.

Używam tego produktu od: ponad roku, czasami

same minusy

-podkład po miesiącu używania zaczął mieć zapach popsutego
-wysoka cena
-ciemnieje na twarzy
-tworzy efekt maski
-strasznie zapycha pory
-po godzinie od nałożenia i utrwalenia staje się ciężki i tłusty
-ciężko się go nakłada
-podkreśla zmarszczki i wchodzi w załamania na twarzy

Używam tego produktu od: lipca tylko przez miesiać
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i szkoda go wyrzucic przy tak wysokiej cenie

Jednym słowem...dramat :D

Takie mieszane uczucia co do niego, może zacznę od plusów
*pojemność 100ml jest super, bo wystarczy kropla na całą twarz więc takie opakowanie starcza na baaardzo długo
*Krycie jest całkiem ok

I to by było na tyle :) Ten podkład zafundował mi niesamowite problemy zaczynając od pryszczy kończąc na zaskórnikach.Wykończenie jego jest bardzo święcące, trzeba od razu przypudrować, gama kolorystyczna-dramat, kolor najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny i to sporo.Podkład tworzy nieestetyczną maskę na twarzy, jak zdejmowałam szalik to połowa produktu na nim została co dla mnie jest niedopuszczalne...Także ja nie polecam tego podkładu absolutnie.

tylko dla kobiet z żóltą cerą...

Podstawową wadą tego produktu jest paleta kolorów, która pochodzi chyba z innej szerokości geograficznej... Spróbowałam 2 kolorów bo jeden był za ciemny a drugi był za jasny i oba były żółte więc nawet po zmieszaniu nie byłam w stanie pozbyć się tego żółtego... Krycie dobre, trwałość średnia ale niestety nie akceptowalne kolory.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne opakowania

Nie polecam, produkt nie wart swojej ceny

To miało być cudo, które pokryje drobne przebarwienia czy popękane naczynia na ciele.

- Nie pokryło ich, ale je podkreśliło.
- Poziom krycia na poziomie bardzo przeciętnego podkładu, no chyba, że ktoś nałoży sobie tapetę.
- Produkt ciężki, przez co brzydko wchodzi w pory skóry i jest na niej bardzo widoczny.
- Najjaśniejszy kolor fatalnie wpada w różowy odcień, który zupełnie nie pasuje do mojej jasnej, ale żółtawej karnacji.
Efekt po jego nałożeniu przypomina mi bardzo La Roche-Posay Toleriane, którego nie lubię jak większości aptecznych podkładów. Pudrowa, kolorowa plama, przez którą prześwituje wszystko to, co próbowaliśmy zakryć.
Nie jest tani, więc polecam ostrożność, zanim wyłoży się pieniądze, bo moim zdaniem, naprawdę nie warto.