Moistoure Miracle Shampoo (kokosowy szampon do włosów)

Moistoure Miracle Shampoo (kokosowy szampon do włosów)

Szampon do włosów suchych i zniszczonych oparty na bazie olejku z orzecha kokosowego.

Cena: ok. 12-15 zł / 500 ml

Kokosowa Lipa.

Nie podszedl mi chyba najbardziej z calej dziwacznej serii Inecto.

PIEKNIE PACHNIE - i to wszystko co ma do zaoferowania.
Duza butla za niewielka stosunkowo cene moglaby ewentualnie stac sie jakims argumentem, ale ja osobiscie nie moge juz go zmeczyc.

Potwierdzam to, co zostalo napisane w poprzednich recenzjach - nie pieni sie. Ja akurat lubie wiedziec, ze myje czyms wlosy, a nie splukuje z nich wode i przeczesuje poplatane wlosy woda, lubie rowniez CZUC, ze moje wlosy staja sie czyste, bo szampon wedlug moich wyobrazen sluzy do mycia. W tym przypadku wciaz czuje sie brudna.

Wlosy nastepnego dnia staja sie oklapniete, dziwowate jakies, po zapachu nie zostaje nawet jedna steskniona nutka, a o tym calym NAWILZANIU mozecie zapomniec, i to wam gwarantuje szczerze. Ze nawilzanie to mozna sobie tylko na opakowaniu przeczytac.

Nie polecam, nawet jako urozmaicacz do pielegnacji. i czuje sie rozczarowana, bo liczylam na Kokosa, jak i na minimalne zaspokojenie moich podstawowych potrzeb. Guzik.

piękny zapach

Mam mieszane odczucia co do tego szamponu. Z jednej strony prześliczny zapach - czysty kokos, taki jak lubię, w dodatku przez pewien czas utrzymujący się na włosach. To zdecydowane zalety.
Działanie nawilżające też jest w porządku, chociaż bez specjalnej rewelacji.
Z drugiej strony, następnego dnia po jego użyciu włosy robią się trochę oklapnięte, gdyby nie to, oceniłabym go lepiej.
Jest dosyć rzadki, czuć, że ma w sobie jakieś olejki - nie pieni się zbyt mocno.
Cenowo jest opłacalny, działa poprawnie i pięknie pachnie, ale nie wiem, czy kiedyś wrócę do niego.

mało znany, ale OK

Przyznam, że kupiłam go, bo szukałam czegoś innego niż supermarketowe szampony, do których mam ograniczone zaufanie, a nie chciałam kupować kosmetyku salonowego za kilkadziesiąt złotych.
Przyjemny szampon - delikatnie myje. Zostawia miły kokosowy zapach. Włosy są po nim dość gładkie i "uspokojone". Używam razem z odżywką z tej serii i nie narzekam.
Nie polecam osobom lubiącym gęste i bardzo pieniące się szampony - ten taki nie jest.
Duża butla (500 ml) za cenę 16 zł to całkiem przystępna oferta.

Świąteczny makijaż

cala seria b.dobra

Bardzo mily w uzyciu szampon, swietny zapach i w polaczeniu z odzywka z tej samej serii korzystny dla wlosow...sa miekkie, sypkie i lsniace...i slicznie pachna...dla wielbicielek kokosowych zapachow niezastapiona seria :)