Thierry Mugler, A*Men Pure Wood EDT

Thierry Mugler, A*Men Pure Wood EDT

Kolejna odsłona kultowego zapachu A*Men to źródło siły i energii płynące wprost z natury. A*Men Pure Wood to zaproszenie w podróż do serca eleganckich aromatów drzewnych, które dodają więcej charyzmy i drapieżności każdemu mężczyźnie. Ta nowa wariacja to zapach, który cechują wyrafinowane i intensywne nuty silnie nasycone cedrem i cyprysem połączone ze znanymi akordami aromatycznej paczuli, kawy i wanilii.

Nuty zapachowe: dąb, cyprys, wanilia, paczula i kawa

Mało drewna w drewnie.

"Chłyt marketingowy" - imitujący drewno flakon do rzekomo "drzewnego" flankera A*Men\'a. No cóż, nie wyszło.

To nie jest zły zapach. Ale całkowicie zbędny jako flanker klasyka, wg mnie.

Owszem, występują tu kawa, wanilia, paczula. Ale to tyle, no, może jeszcze karmel i czekolada w małej ilości. Dębu i cyprysa nie czuję wcale.

Trwałość 8-10 h, projekcja średnia.

Czuję się trochę oszukany, nazwa wprowadza w błąd. Stąd niska ocena.

Używam tego produktu od: Prawie dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 10 ml zużyte na testy globalne.

"Kawę z z paczulą i drzewem poproszę!+laska wanilii" ;-)

Fanem Muglerowskiej twórczosci nie jestem, ale ten zapach zdecydowanie mi podszedł.
Czystego drzewa tu nie za wiele. Przyjemny zapach, łatwy w odbiorze. Nieco osłodzony wanilią las, którego zakończenie jest mocno paczulowe.
Sam nie wiem czy to co wyczuwam to nuta kawowego debu(?), a moze to sugestia spowodowana wiedzą nt nut ze składu.
Tak czy inaczej Huclier tworzy ciekawe wariacje nt swoich zapachów. Nie kazdy z nich jest do końca udany, ale interpretacje twórcy są co najmniej warte przetestowania. Z PW moze wióry nie lecą ale podobaja się w zestawie z kawą i paczulą.
Trwałosć kilkunastogodzinna o średniej projekcji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml