Catrice, Prime And Fine, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Catrice, Prime And Fine, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Nowa wersja bazy przedłużającej trwałość cieni do powiek. Posiada lekką, kremową konsystencję o delikatnym odcieniu nude. Produkt łatwo się aplikuje i rozprowadza. Baza zamknięta została w wygodnym opakowaniu z aplikatorem. Sprawia, że kolory stają się bardziej intensywne oraz zapobiega zbieraniu się i rolowaniu cieni w załamaniach.

Skład: Isododecane, Talc, Cyclopentsiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Trihydroxystearin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Triethylhexanoin, Sorbitan Sesquioleate, Disteardimonium Hectorite, Polyethylene, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Triethoxycaprylylsilane, Phenoxyethanol, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 (Iron Oxides), Ci 77891 (Titanium Dioxide)

Fajniusi

Nie używam zbyt często tej bazy, bo też często się nie maluję cieniami a jak już to lekko i nie chce,a by te cienie mi się jakoś mega długo utrzymywały, bo nie lubie ciężkości na powiece ( cięzkość NIE jest spowodowana przez bazę, po prostu tak mam :D ). Ogólnie barza fajna, ładna konsystencja, zapach, lubię też aplikator, fajny i poręczny. Cena to chyba ok. 14-16 zł.

Jest w porządku

Baza jest fajna, ale szału nie ma. Lubię ją za to, żę jest lekka, nie obciąża powieki, ładnie wyrównuje koloryt powieki, jest bardzo wydajna, trzeba ją stosować w niewielkich ilościach (w większych zbiera się w załamaniu), trochę podbija kolor cieni, ale bez szału, ładnie utrzymuje cienie, więc jest fajna na co dzień, ale raczej by nie dała by rady na mojej tłustej powiece utrzymać cieni całą noc. Oprócz tego ma wygodne opakowanie z fajnym aplikatorem, jest w dobrej cenie i la mnie jest ogólnodostępna, bo mogę ją dostać również stacjonarnie w moim mieście w drogerii Laboo.

Przyzwoity produkt

Na codzień nie używam baz pod cienie, jednak na lato jest u mnie niezbędnym kosmetykiem na półce, gdy przychodzi wysoka temperatura i cienie na powiekach płatają figle.
Baza jest tania, jednak ciężko dostępna, albo Hebe, albo Internet.
Ma ładny beżowy kolor, cudowną konsystencję. Lekko się rozprowadza po powiece. Po nałożeniu pędzelkiem, bazę rozprowadzam i wklepuję palcem. Cienie na tej bazie mają lepszą pigmentację, dobrze się blendują.
Trwałość makijażu po użyciu bazy jest dość dobra. Do 12 h bez rolowania się i ścierania cieni.

jest ok ale nie jest moją ulubioną

baza o lekkim satynowym kolorku. Jest dosc dobra w aplikacji. Przedłuza trwałość cieni. Nie ważą się, nie ścierają ani rolują. Brakuje mi jednak wzmocnienia koloru cieni, Stąd ja poprostu odłożyłam.

Fajna! :)

Bardzo fajna baza pod cienie do powiek. Ma fajną, lekką, satynową formułę! Jest wydajna, cienie się nie ścierają. W moim odczuciu całkowicie spełnia swoje zadanie. Używam już od dłuższego czasu i na razie jest dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o tego rodzaju kosmetyk. Godna uwagi- polecam! :)

Poprawny produkt

Na początku chciałabym zaznaczyć, że mam dosyć łatwo przetłuszczające się powieki i obojętnie jaki produkt użyję, bez bazy zawsze po kilku godzinach zbiera mi się w załamaniach. Po użyciu tego produktu udaje mi się wytrwać od rana (czyli w tygodniu około godziny 6) do "wieczora" (około 18) bez brzydko rolujących się cieni. Nie jest to wynik spektakularny, ale na codzień dla mnie jak najbardziej satysfakcjonujacy. Wyrównuje też koloryt, co jest dla mnie dosyć istotne przez widoczne żyłki. Nie trzeba czekać przed nałożeniem cieni tak jak w przypadku miedzy innymi Golden Rose co sprawia, że rano spiesząc się do pracy sięgam po nią z ochotą.
Konsystencja jest niesamowicie lekka i wystarczy nałożyć naprawdę niewiele, przez co jest to produkt niewiarygodnie wręcz wydajny, wystarcza mi na conajmniej 2-3 miesiące.
Podsumowując jest to produkt dobry, poprawny i na pewno będę go kupować jeszcze wiele razy, ale na większe wyjścia wolę wybrać coś co da mi lepsza długotrwałość i podbije wyraźniej kolory nakładanych cieni, ten produkt robi to nieznacznie i mam wrażenie że najlepiej spelnia swoje zadanie kiedy nałożę na niego tylko cielisty cień lub puder, im więcej "warstw" produktów tym gorzej radzi sobie z ich utrzymaniem przez cały dzień.

Na codzienne dni

Baza w fajnym matowym opakowaniu ze standardowym aplikatorem. Delikatnie wyrównuje koloryt powieki dzięki czemu nasze oko wygląda na wypoczęte. Wg producenta ma podbijać kolor cieni, matowić i przedłużać ich trwałość. Z tym podbijaniem koloru i matowieniem szału nie robi natomiast faktycznie przedłuża trwałość cieni. Do codziennego stosowania jest ok natomiast raczej nie użyłabym jej na jakieś większe wyjście.

Moja pierwszą baza pod cienie

Kupiłam ja po przeczytaniu recencji na wizażu i sie nie zawiodłam.

Lekka konsystencja, w jasnobeżowym kolorze. Delikatnie wyrównuje kolory powieki ale nie całkowicie jak potrafi to zrobić korektor.

Nałożone cienie się nie rolują, utrzymają sie cały dzień. Kilka razy użyłam jej pod oczy
Gdy miałam bardzo przesuszoną skórę pod oczami i na nią nałożyłam korektor- wszystko wyglądało i trzymało sie.

Nie używałam jej z pigmentami.

Zależy jak leży

Cóż... Według producenta jest to "(...) Baza wygładzająco-matująca. Posiada lekką konsystencję, która redukuje świecenie skóry i optycznie zmniejsza wielkość porów. Produkt łatwo się aplikuje i szybko wchłania. Doskonale matuje i rozjaśnia skórę. Zastosowana pod podkład przedłuża jego trwałość.(...) " , ale w moim odczuciu niestety nie jest tak użyteczna jak by się wydawało.
Nie wygładza i nie matuje - no chyba że zaraz po nałożeniu, ale nie jest to trwały efekt. Nie redukuje świecenia i nie wchłania się szybko.
Dla mnie to bubel

Kapryśna i zawodna

Kupiłam, bo Sephorina pisała na forum, że jest dobra i jej sprawuje się lepiej niż baza z inglota (moja ulubiona). A że cena niższa, więc myślałam, że będzie fajny zamiennik.
Niestety baza jest, jak dla mnie, bardzo zawodna. Czasami makijaż potrafi wytrzymać cały dzień od rana do późnego wieczora, innym razem po 4 godzinach tworzą się dziury w makijażu. Mało tego... Czasami jedno oko jest ok, a cienie spłyną z drugiego. W przypadku dotychczas używanego inglota raczej mi się to nie zdarzyło.
Na co dzień, jeśli wiem, że nie muszę super wyglądać, mogę jej użyć, ale na ważniejsze wyjścia, spotkania, imprezy- bałabym się.
Niezupełnie pasuje mi również jej aplikator. Wydaje mi się znacznie mniej higieniczny niż bazy w tubce, gdzie sobie nabieram kropelkę bazy na palec i działam z nim.

kupie ją jeszcze

Jak dla mnie baza sprawdza się super. Ładnie trzyma cienie na powiece, może troche zbierają się w zagłębieniu ale mam bardzo tłustą powiekę :/ Jest super wydajna, tania, wyrównuje koloryt powieki. Wklepuje palcem bo lepiej się wchłania

Niska cena, dobra jakość

Bardzo lubię tą bazę. Podsiada aplikator, ale i tak lepiej wklepać opuszkiem palca produkt, by jak najlepiej "wchłonął" się w powiekę a wystarczy niewielka ilość ponieważ jest bardzo wydajna. Cienie na niej utrzymują się bardzo długo, nie rolują się ani nie ważą.
Gdy rano wykonam makijaż bez problemy wieczorem cienie wciąż są na "swoim" miejscu nie tracąc koloru.

Polecam ją.