Eveline, MiniMax, Lakier do paznokci naturalnych

Eveline, MiniMax, Lakier do paznokci naturalnych

Lakiery Eveline Mini Max są niezwykle trwałe a szeroka paleta barw pozwoli dopasować kolor, który będzie pasował do stroju i koloru pomadki. Kolekcja lakierów marki Eveline wzbogaciła się o 24 nowe kolory. Proponowane lakiery są dostępne w małych, poręcznych opakowaniach, dzięki czemu z pewnością zmieszczą się w każdej torebce. Jednak niewątpliwie największym atutem produktu jest fakt, że lakiery z linii Mini Max są szybkoschnące i co najważniejsze - łatwo zmywalne. Dzięki temu częsta zmiana koloru na paznokciach przestanie być aż tak uciążliwa i czasochłonna.
Eveline w linii MiniMax oferuje również lakiery przeznaczone wyłącznie do sztucznych paznokci.

Ciężko powiedzieć...

Największe zastrzeżenie mam co do trwałości lakieru. Zakupiłam go w dość ciemnym bordowym kolorze. Pierwsza warstwa nie pokryła całkowicie płytki paznokcia, ale spodziewałam się tego ponieważ kolor jest naprawdę intensywny. Przy drugiej warstwie było już prawie idealnie z małymi niedociągnięciami. Po pierwsze zaraz po aplikacji widzimy blask, co bardzo mi się spodobało. Niestety trwałość 2-3 dni nie jest zadowalająca. Niemniej jednak wypróbuję jeszcze inne kolory z tej serii.

Nawet fajny, ale na krótko.

Kupiłam jakiś beżowy kolor. Zaskakuje przede wszystkim tym, że beże drogeryjne potrafią być słabo napigmentowane, a nawet przy dwóch warstwach dawac prześwity -ten kryje ładnie już pierwszą warstwą. Dosyć szybko też zasycha na paznokciach. Co do trwałości, na rękach utrzymuje się 3/4 dni, na stopach miałam go ponad tydzień. Niestety za trzecim otwarciem lakier zgestniał i ciężko się go używało, teraz pewnie nie nadaje się wcale.

Nic ciekawego

Kupiłam czekoladowy odcień lakieru, który po nałożeniu już tak dobrze nie wygląda. Pędzelek dość niewygodny, lakier nakłada się dość ciężko. Nie schnie też jakoś super szybko (szczególnie druga warstwa). Lakier mało trwały, odpryski już następnego dnia. Jedynie dobra była cena.

bogata kolorystyka

Linia Eveline miniMAX posiada bogatą paletę kolorów. Opakowanie jest poręczne,. Pędzelek mógłby mieć dłuższe włosie, które umożliwiłoby łatwiejsze rozprowadzenie lakiru po płytce paznokcia. Lakier jest trwały, nie odpryskuje i szybko schnie.

Bardzo fajny

Szukałam ładnego odcienia czerwieni i znalazłam go właśnie w serii miniMax od Eveline a dokładnie nr 521. Po nałożeniu kolor pięknie błyszczy i nie ma potrzeby używać top coatu, Lakier jest dobrze napigmentowany, ma dobrą konsystencję, łatwo się aplikuje, chociaż pędzelek mógłby być troszkę dłuższy, ale nawet mimo to go lubię. Lakier jest trwały do 4 dni spokojnie się utrzyma. Opakowanie też jest jak najbardziej w porządku. Schnie dość szybko i nie odpryskuje. Jest dobrze więc polecam.

Fajny, w dobrej cenie.

Lakier kupiłam w dwóch odcieniach - koralowego różu (nr 46) oraz indygo ( nr 14).
Buteleczka w porządku, poręczna. Pędzelek nieco za krótki, choć dość łatwo nim się operuje, ale niestety zabrakło odrobinę długości by aplikacja była naprawdę łatwa.
Jedna warstwa jw przypadku odcienia nr 46 (jaśniejszy) jest nieco niewystarczająca, raczej należy dodać jeszcze jedną warstwę, gdyż nieco "przebija". W przypadku odcienia ciemniejszego (nr 14) jedna warstwa spokojnie wystarcza.
Lakier dość szybko schnie, kolory są ładne, nasycone, pięknie błyszczą, nawet bez top coatu.
Na moich paznokciach wszelkie lakiery, także droższe trzymają się maksymalnie 3 dni, ten nie jest wyjątkiem, ale trzyma się całkiem przyzwoicie, lekko ściera się po tym czasie na brzegach.
Jestem zadowolona z lakierów z tej serii, chętnie kupię ponownie, cena atrakcyjna.

Hm..

Niezły lakier do paznokci.
Dużo kolorów do wyboru.
Wygodna buteleczka.
Lakier nie zasycha.
Dobrze się maluje pędzelkiem.
Może ich trwałość na paznokciach nie jest zbyt rewelacyjna, ale i tak jest całkiem znośnie.
Ogólnie polecam.

krycie jasnego koloru tragedia, innych ok

Lakier, który mam jest w jasnym kolorze, a jego numer to 927. Troszkę się zawiodłam, bo praktycznie nie kryje paznokcia. Nadaje jedynie bardziej mleczny kolor, a to mnie nie zadowala. Schnie tak jak normalne lakiery, jest całkiem trwały i ma fajny duży pędzelek o zaokrąglonym kształcie dzięki czemu łatwiej jest pomalować paznokcie. Produkt ma przyjemną konsystencję, a gama kolorystyczna mi się bardzo podoba. Wszystko jest jak najbardziej na plus oprócz krycia. :/ Miałam również lakier w kolorze miętowym i ten był dużo lepszy jeśli chodzi o krycie. Nie polecam tylko lakierów bardzo jasnych z tej serii.

Dobra jakość w niskiej cenie

Lakiery z tej serii są w bardzo niskiej cenie a zaskakują jakością. Firma posiada dużą gamę kolorystyczną, lakiery są poręcznych małych buteleczkach i całkiem nieźle zarówno malują jak i się trzymają. Bardzo chwalę sobie te maluszki.

Może być

Lakiery cieszą oko małymi, poręcznymi buteleczkami oraz bogactwem fajnych kolorków- ładnie prezentują się na toaletce. Są dosyć trwałe i ciekawie wyglądają na paznokciach. Dla uzyskania dobrego efektu trzeba nałożyć co najmniej dwie warstwy- po nałożeniu pierwszej widać prześwity. Minusem produktu jest to, że bardzo długo schnie na paznokciach.

Dobry produkt

Bardzo fajne lakiery.
Posiadają szeroką gamę kolorystyczną- każda Pań znajdzie coś dla siebie.
Bardzo podoba mi się pędzelek...jest płaski i szeroki, dzięki czemu dobrze nakłada się lakier.
Co do trwałości to średnio, ale jak zastosuje się dodatkowo jakiś utwardzacz, to jest w stanie tydzień wytrzymać :)
Za tą cenę można próbować.

Posiadam trzy kolory

Czarny, zielony oraz żółty. Lakiery bardzo sługo schną, aplikacja jest trudna. Opakowanie wydajne, ale co z tego, skoro schodzą z paznokcia już na następny dzień, pozostawiając brzydkie pęknięcia. Lakiery w porządku dla rąk niepracujących.