Eveline, MiniMax, Lakier do paznokci naturalnych

Eveline, MiniMax, Lakier do paznokci naturalnych

Lakiery Eveline Mini Max są niezwykle trwałe a szeroka paleta barw pozwoli dopasować kolor, który będzie pasował do stroju i koloru pomadki. Kolekcja lakierów marki Eveline wzbogaciła się o 24 nowe kolory. Proponowane lakiery są dostępne w małych, poręcznych opakowaniach, dzięki czemu z pewnością zmieszczą się w każdej torebce. Jednak niewątpliwie największym atutem produktu jest fakt, że lakiery z linii Mini Max są szybkoschnące i co najważniejsze - łatwo zmywalne. Dzięki temu częsta zmiana koloru na paznokciach przestanie być aż tak uciążliwa i czasochłonna.
Eveline w linii MiniMax oferuje również lakiery przeznaczone wyłącznie do sztucznych paznokci.

Fajny, w dobrej cenie.

Lakier kupiłam w dwóch odcieniach - koralowego różu (nr 46) oraz indygo ( nr 14).
Buteleczka w porządku, poręczna. Pędzelek nieco za krótki, choć dość łatwo nim się operuje, ale niestety zabrakło odrobinę długości by aplikacja była naprawdę łatwa.
Jedna warstwa jw przypadku odcienia nr 46 (jaśniejszy) jest nieco niewystarczająca, raczej należy dodać jeszcze jedną warstwę, gdyż nieco "przebija". W przypadku odcienia ciemniejszego (nr 14) jedna warstwa spokojnie wystarcza.
Lakier dość szybko schnie, kolory są ładne, nasycone, pięknie błyszczą, nawet bez top coatu.
Na moich paznokciach wszelkie lakiery, także droższe trzymają się maksymalnie 3 dni, ten nie jest wyjątkiem, ale trzyma się całkiem przyzwoicie, lekko ściera się po tym czasie na brzegach.
Jestem zadowolona z lakierów z tej serii, chętnie kupię ponownie, cena atrakcyjna.

Hm..

Niezły lakier do paznokci.
Dużo kolorów do wyboru.
Wygodna buteleczka.
Lakier nie zasycha.
Dobrze się maluje pędzelkiem.
Może ich trwałość na paznokciach nie jest zbyt rewelacyjna, ale i tak jest całkiem znośnie.
Ogólnie polecam.

krycie jasnego koloru tragedia, innych ok

Lakier, który mam jest w jasnym kolorze, a jego numer to 927. Troszkę się zawiodłam, bo praktycznie nie kryje paznokcia. Nadaje jedynie bardziej mleczny kolor, a to mnie nie zadowala. Schnie tak jak normalne lakiery, jest całkiem trwały i ma fajny duży pędzelek o zaokrąglonym kształcie dzięki czemu łatwiej jest pomalować paznokcie. Produkt ma przyjemną konsystencję, a gama kolorystyczna mi się bardzo podoba. Wszystko jest jak najbardziej na plus oprócz krycia. :/ Miałam również lakier w kolorze miętowym i ten był dużo lepszy jeśli chodzi o krycie. Nie polecam tylko lakierów bardzo jasnych z tej serii.

Dobra jakość w niskiej cenie

Lakiery z tej serii są w bardzo niskiej cenie a zaskakują jakością. Firma posiada dużą gamę kolorystyczną, lakiery są poręcznych małych buteleczkach i całkiem nieźle zarówno malują jak i się trzymają. Bardzo chwalę sobie te maluszki.

Może być

Lakiery cieszą oko małymi, poręcznymi buteleczkami oraz bogactwem fajnych kolorków- ładnie prezentują się na toaletce. Są dosyć trwałe i ciekawie wyglądają na paznokciach. Dla uzyskania dobrego efektu trzeba nałożyć co najmniej dwie warstwy- po nałożeniu pierwszej widać prześwity. Minusem produktu jest to, że bardzo długo schnie na paznokciach.

Dobry produkt

Bardzo fajne lakiery.
Posiadają szeroką gamę kolorystyczną- każda Pań znajdzie coś dla siebie.
Bardzo podoba mi się pędzelek...jest płaski i szeroki, dzięki czemu dobrze nakłada się lakier.
Co do trwałości to średnio, ale jak zastosuje się dodatkowo jakiś utwardzacz, to jest w stanie tydzień wytrzymać :)
Za tą cenę można próbować.

Posiadam trzy kolory

Czarny, zielony oraz żółty. Lakiery bardzo sługo schną, aplikacja jest trudna. Opakowanie wydajne, ale co z tego, skoro schodzą z paznokcia już na następny dzień, pozostawiając brzydkie pęknięcia. Lakiery w porządku dla rąk niepracujących.

Kiepskie.

Lubię lakiery Eveline, przerobiłam wiele serii i nowsza wersja MiniMaxów jest wśród nich czarną owcą-bardzo się na niej zawiodłam. Miałam dwa kolory-czerwień 601(dobrze kryje w dwóch warstwach, ale barwi płytkę na żółto mimo bazy) oraz czerń 192(miałam kilka razy czarny lakier Eveline z innych serii i ten kolor pod względem pigmentacji oraz krycia jest u tej firmy świetny-intensywny, super pokrywa paznokcie mocnym kolorem, tak samo jest z czernią MiniMax). Teoretycznie fajnie-lakiery mają dobrą konsystencję, świetnie się rozprowadzają bez smug i dobrze kryją, schnięcie jest w porządku, nie trzeba czekać pół dnia, aby można było funkcjonować bez obaw o uszkodzenia. Ale dlaczego ich nie lubię? Po pierwsze-pędzelek. Lubię szerokie pędzelki, ale ten jest aż za szeroki, nie mieści się na najmniejszych paznokciach, brudzi skórki, trudno się nim manewruje. Po drugie-trwałość. Bardzo kiepska, paznokcie pomalowane po południu(płytka zdrowa, odpowiednio spreparowana, odtłuszczona i pokryta bazą) odpryskują następnego dnia rano i to widocznie, nie pomaga domalowywanie.

Średniak

lakier ma wyjątkowo świetną szczoteczkę, która idealnie pasuje do moich paznokci. Lakier nie wyjeżdża poza płytkę, szybko schnie i daje efekt żelowych paznokci.

Super

Chyba mój ulubiony lakier. Posiadam kilkanaście kolorów z tej serii. Bardzo duża gama kolorystyczna, dobra trwałość - utrzymuje się do tygodnia przy dwóch warstwach. Szybko schnie, ładnie nabłyszcza paznokieć.

Dobry lakier

Lakiery są trwałe i szybkoschnące.Plusem jest szeroka paleta barw.Dostępne są w małych,poręcznych opakowaniach.Wystarczy jedna warstwa lakieru,aby paznokcie ładnie się prezentowały.Pędzelek jest wygodny w aplikacji.Konsystencja jest dość gęsta,lakier nie spływa z pędzelka.Są łatwo dostępne i w niskich cenach.Minusów nie widzę.

Kompletnie nietrwały

Zakupiłam 3 kolory i każdy sprawdził się dokładnie tak samo.

PLUSY:
- wygodny pędzelek, dość gruby, trzy muśnięcia i paznokcie są pomalowane
- szybko wysycha; dosłownie po minucie nic nie jest w stanie zagrozić naszym pazurkom
- ławo dostępny produkt, w wielu drogeriach
- szeroki wachlarz kolorów
- krycie jest całkiem w porządku, wystarczy jedna warstwa, aby paznokcie dobrze się prezentowały

MINUSY:
- smuży!
- wytrzymuje na paznokciach 12-24 godziny... Później nosimy na dłoniach pomalowane paznokcie z pozdzieranymi końcówkami. Lakier ściera się nie wiadomo kiedy.
- dość szybko gęstnieje

NEUTRALNIE:
- cena - z jednej strony to kilka złotych, z drugiej strony w tej cenie można kupić lepszy produkt. Mam mieszane uczucia.

Myślę, że 3 sztuki, które zakupiłam to wystarczająco dużo. Raczej nie planuję już do niego wracać.