Inoar, Olejek arganowy

Inoar, Olejek arganowy

Olejek arganowy Inoar eliminuje puszenie się włosów oraz dostarcza im termiczną ochronę. Olejek arganowy w czystej postaci jest wytwarzany ręcznie w Maroku. Jest on rekomendowany osobom, które:
- chcą zdyscyplinować swoje włosy
- posiadają włosy ze skłonnością do rozdwajających się końcówek oraz puszenia się włosów.
- c hcą chronić swoje włosy przed wysoką temperaturą suszarki lub prostownicy
Jest odpowiedni do każdego typu włosów.

Najbardziej uniwersalny olejek wszech czasów ! MOJ HIT !!!!!

Nie spodziewałam się że będzie taki świetny !!! Wg nie przetłuszcza włosów świetnie zabezpiecza końce ma cudowną konsystencję jeszcze z taką się nie spotkałam baaardzo gęsty nie tłusty (taki jak serum)! Można dać naprawdę dowolną ilość włosy są pięknie nabłyszczone ale wg nie obciążone a końce zabezpieczone przed ciepłem czy uszkodzeniami mechanicznymi. MOJ HIT !!!!

rewelacja!!!

Uwazam, ze ten olejek to rewelacja :-) Kupilam, mimo że za olejkami nie przepadam, ale widzialam m.in. tutaj pochlebne recenzje. Kilka uzyc- i juz zauwazylam, ze z wlosami cos sie dzieje- ladniejsze i milsze w dotyku. Uzywam regularnie chyba ponad miesiac i z kazdym uzyciem jest coraz lepiej! Jak tak dalej pojdzie to dorobie sie wlosow niemal idealnych :) :)

cud miod i orzeszki<3

kocham olejki do wlosow <3 testowalam maase, wiec jak kolezanka podarowala mi ten olejek to nie moglam sie doczekac sprobowania jak dziala na moje niesforne wlosy:D moje spostrzezenia:
+ buteleczka jest niewielkich rozmiarow, ale olejek wystarcza na dlugo- opakowanie jest serio wydajne! u mnie konca nie widac, a uzywam od hmm chyba maja:)
+ oleista konsystencja, latwo sie naklada, chociaz mi to zajmuje sporo czasu- lubie dokladnie naolejowac wlosy:)
+ najczesciej klade na cale wlosy, ale jak nie mam na to czasu to staram sie glownie zamoczyc w nim koncowki:) super na nie dziala- przestaly sie rozdwajac:)))

najlepszy<3

Mysle, ze warto miec taki olejek w swojej kosmetyczce, bo sama odżywka czy maska nie daje tak dobrego efektu jak wlasnie olejek ;) argan uwielbiam do twarzy, wiec stwierdzilam, ze do wlosow tez sie nada :D trafilam na inoar i jestem baardzo zadowolona! wlosy wygladaja na zdrowe- pieknie blyszczą, a przede wszystkim olejek dobrze zabezpiecza koncowki. mysle, ze kupie kolejna buteleczke, chociaz widze, ze produkt jest wydajny, wiec ta pewnie na dlugo mi posłuży :D

tani i dobry

Tani i dobry ;) kupiony przypadkiem ;) ale na stałe zagoscił w mojej kosmetyczcce :) dobrze zmiekcza wlosy i zabezpiecza koncowki. po dluzszym regularnym uzywaniu wlosy mam gładsze ;) ogolnie polecam.

wow!

wow! jestem mile zaskoczona :D nie lubie olejkow do wlosow, zawsze mam problem z ich zmyciem i mam wrazenie, ze wlosy zamiast miekkie i nawilzone- są tluste :P ale ten z inoaru jest mega spoko! faktycznie nawilza wlosy i to calkiem szybko. nie mam trudnosci z jego zmyciem, a po umyciu- wlosy nie sa obciazone :) polecam :) wlasnie zaczynam druga buteleczke :D

podukt z olejkiem, a nie olejek!

Producent nazwał ten produkt olejkiem arganowym, a w rzeczywistości olejek jest jednym z 17 składników kosmetyku,do tego występującym dopiero po silikonach. Brzydko ze strony producenta. Do olejowania się nie nadaje, lepiej kupić olejek arganowy 100% w aptece lub przez internet o wiele taniej.
No ale cóż, ja ten produkt wcieram tylko w końcówki. Efekt? Mam zdrowe końcówki. Do końcówek jest idealny, właśnie ze względu na te dwa silikony na pierwszym miejscu, na szczęście ulatniające się. Puszenie u mnie zmniejsza nieznacznie i odrobinę poprawia skręt, ale wszystko na chwilę i kosztem obciążenia włosów.
Produkt jest perfumowany, zapach czasem mi się podoba, a czasem kręci mi się od niego w głowie. Kupiłam już zapasowe opakowanie, ale po 8 miesiącach nadal jestem w trakcie pierwszego. Nie wiem czy jest wart swojej ceny, bo nie mam porównania, ale 20zł na rok to niewielki koszt.

jestem zachwycona :)

Już raz pisałam, że olejek ten jest rewelacyjny (przy produkcie o większej pojemności).
Nigdy w życiu nie sądziłam, że coś będzie w stanie ujarzmić moje suche włosy, cienkie końcówki, które wywijają się każda w inną stronę :)
Ten olejek ma moc! Nie przetłuszcza, nie obciąża włosów, nakładam go nawet dość dużo, choć wystarczą dwie krople. Nakładam na mokre i suche włosy :)
Dodatkowo ma przepiękny zapach, który cały czas daje o sobie znać gdy się przeczesuje włosy, czy gdy niesfornie rozwieje je wiatr.
Dopiero kończę jedną małą buteleczkę, także jest też strasznie wydajny (no z 2 miesiąc już mija).
drażni mnie tylko brak pompki, bo przy końcówce się czeeka i czeeka aż wypłynie jakaś kropelka :)

Ogólnie polecam całą serię, bo zakochana w olejku rzuciłam się na szampon i odżywkę z olejkiem arganowym firmy Inoar.

Rewelacyjny!

Rewelecyjny olejek, idealny na moje suche i zniszczone włosy.Stosuję go od miesiąca a już widać poprawę. Bardzo wydajny, wystarczy tylko kilka kropel na moje średniej długości włosy. A do tego pięknie pachnie!

Ilość zużytych opakowań: 1/2

świetny olejek- włosy miekkie i wygładzone

Moje włosy są delikatne i puszące się przy końcach. Rozdwajają się i są bardzo niesforne.
Zaczełam używać olejku arganowego po myciu włosów oraz przed stylizacją. Po miesiącu stosowania musze powiedzieć , że widzę ogromną różnice. Włosy są miękkie w dotyku oraz błyszczące. Polecam jak najbardziej.
Mam wlosy trochę za ramiona i po miesiącu stosowania zużyłam 3/4 opakowania 7ml - jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 3/4