Moisture Miracle Hair Repairing System (kokosowa kuracja regenerująca włosy)

Moisture Miracle Hair Repairing System (kokosowa kuracja regenerująca włosy)

Cudownie nawilżająca kuracja regenerująca włosy suche i zniszczone oparta na olejku z orzecha kokosowego.

Cena: ok. 15 - 18 zł / 150 ml

na obecną chwilę-super

hmm jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. kupiłam tą odżywkę(maskę?) jakieś 2 tygodnie temu i muszę przyznać, że jest naprawdę dobra. fakt, że wcześniej stosowałam radical więc włosy zrobiły się sztywnawe a ta odżywka je ładnie zmiękczyła i lekko obciążyła co w moim przypadku jest plusem bo mam bardzo puszące się włosy. do tego piękny zapach, rewelacyjna konsystencja-nie za rzadka i nie za gęsta,świetne opakowanie. nie wiem dlaczego mówicie że jest niewydajna- tego się naprawdę nie używa dużo na raz, wystarczy wycisnąć kroplę o wielkości orzecha laskowego i wystarcza to na rozprowadzenie po włosach do połowy pleców. żeby odżywka dawała lepsze rezultaty należy ją zostawić na 5 minut na włosach-broń boże dłużej bo za bardzo się ma oklapnięte włosy po użyciu ;)

Ilość zużytych opakowań: około 1/5 pierwszego opakowania

Rozczarowana

Zapach to własciwie jedyna zaleta tego kosmetyku poza tym jest on mało wydajny,zużywa sie bardzo szybko, starczyło przy długich włosach na sześć razy, nie daje on żadnego efektu - Włosy jak sztywne były tak sztywne zostają. Nie kupię już tego wiecej.

marność...

Zwlekalam dlugo z recenzja tej "kuracji", bo tak naprawde nie wiedzialam, co o niej sadzic. A wiec tak :
- jest to najprzyjemniejszy jak dla mnie kosmetyk z calej serii Inecto, choc wszystkie sa przyjemne w uzyciu
- gorzej jest z efektem.. :/
- maseczka CUDOWNIE PACHNIE, kokosowym maslem czy czyms czekoladowo-migdalowo-kokosowo podobnym, a w wygladzie jest prawie identyczna jak slynny krem do stop Tropical Shea Butter z Avonu. Kiedy po raz pierwszy wycisnelam maseczke na rece, wlasnie to przyszlo mi do glowy. Mleczno-czekoladowa maz, z brazowymi drobinkami (zmielona skorupka kokosa..?), cudownie pachnie - egzotycznie. :D Jezeli ktos darzyl miloscia szalona African Butter z Avonu, pokocha rowniez i te konsystencje.
- maseczke nakladam obficie (malo wydajna jest) na wlosy i zostawiam zawsze dluzej - przynajmniej kwadrans, do kilku godzin.
- ciezko mi opisac efekty bo.. nic nie zauwazylam. No nic po prostu. Ani nawilzenia, ani odzywienia, ani wygladzenia, ani przesuszenia, ani tez szybszego przetluszczania sie wlosow. Ta maseczka nie robi im po prostu ... NIC...? Ot, ze lepiej sie rozczesuja, i przez chwile maja piekny zapach.
- opakowanie urocze, wrazenia zapachowe tez, ale rezultaty mizerniutkie. Powiedzialabym, ze niewidoczne. Dokladnie jak po odzywce z tej serii - praktycznie zadne.

Wiec chyba za droga ta zabawka, nie?

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy i zmeczyc nie moge
Ilość zużytych opakowań: koncze to jedno

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

obciąża włosy

Recenzja mogła by być kopią tej z odżywki z kokosowej serii, bo też oba kosmetyki są do siebie podobne. Kuracja regenerująca ma mniejszą objętość, inne opakowanie, jest trochę gęstsza i mniej wydajna. Dokładnie tak samo obciąża włosy. Są - jak to ktoś trafnie ujął - "tępe". Moje długie, miękkie, farbowane i często myte - wyraźnie jej nie polubiły. Ciężko się rozczesywały, szybciej przetłuszczały...

Lepiej kupić inną...

Kupiłam go skuszona zapachem (uwielbiam kokosy!!) i pod tym względem się niewiele zawiodłam (zapach tylko nieco sztuczny, ale przecież cudów nie wymagamy). Jednak kuracja sama w sobie ma więcej z odżywki niż KURACJI- nie zauważyłam żadnego niezwykłego nawilżenia. Włosy są pachnące, miękkie, ale można mieć ten sam efekt za niższą cenę. Aplikacja jest nieco kłopotliwa, bo mają być "włosy umyte i podsuszone ręcznikiem"- nakłada się na 3-5 minut/ Konsystencja KURACJI jest dość płynna i nie jest zbyt wydajna. Aha, kupowałam ją Galerii Centrum i kosztowała 23 zł !