Missha, Super Aqua, Hydrating Toner (Tonik nawilżający do twarzy)

Missha, Super Aqua, Hydrating Toner (Tonik nawilżający do twarzy)

Nawilżający tonik utrzymujący skórę czystą, promienną i jednocześnie odpowiednio nawodnioną. Zawiera wodę ze słonecznicy (łac. Delosperma) bogatą w minerały i witaminy, która nawilża skórę suchą oraz wodę z Blue Lagoon, która sprawia, że skóra staje się w pełni nawodniona. Pomaga usunąć martwy, zrogowaciały naskórek i utrzymać równowagę nawilżenia przez cały dzień.

w butelce
płyn
>100ml

polubiłam

Bardzo lubię kosmetyki pielęgnacyjne od Misshy. Wśród kosmetyków tej marki odnalazłam aż trzy perełki (serum pod oczy, first treatment essence, serum) i moje kwc- serum pod oczy. Dlatego, zachęcona pozytywnym wpływem tych produktów na moją twarz co jakiś czas testuję coś nowego.
Działanie toniku mnie nie zawiodło. Stosowałam go rano i wieczorem, także przed aplikacją zoracu.

Tonik:
-delikatnie, przyjemnie pachnie,
-nie podrażnia skóry, nie wysusza jej,
-naprawdę nawilża skórę. Działanie w tym zakresie najbardziej obserwuję po nocy z zoraciem- skóra po jego użyciu jest ukojona, nawilżona, promienna.

Tonik ma ładny skład. W inci znajdziemy między innymi nawilżacze, ekstrakt z przypołudnika, który również ma właściwości nawilżające, różne wody m. in różaną, liczne ekstrakty między innymi wyciąg z białego lotosu, trukwy, które mają za zadanie nawilżyć skórę i poprawić mikrokrążenie. W toniku znalazło się również miejsce dla prowitaminy b5, betainy, kwasu mlekowego i cytrynowego.

Podsumowując, tonik oceniam wysoko. Kosmetyk nawilża, tonizuje skórę, ma ładny skład,
Pomimo tych zalet nie wiem czy do niego wrócę, ponieważ hydrolat z pszenicy samopszy (który jest moim absolutnym kwc) spisuje się na mojej skórze lepiej a do tego jest dużo tańszy i ma prosty, krótki skład.
Mimo wszystko cieszę się, że przetestowałam tonik bo ciągłe stosowanie tego samego hydrolatu trochę mnie znudziło.

Używam tego produktu od: około 2 mce