Schwarzkopf Gliss Kur, Hair Repair, 6 Miracles Oil Essence (Olejek do włosów)

Schwarzkopf Gliss Kur, Hair Repair, 6 Miracles Oil Essence (Olejek do włosów)

Esencja Gliss Kur 6 Miracles to specjalne połączenie pielęgnujących olejków, które zapewni 6 korzyści dla luksusowego piękna włosów. Stworzony z myślą o pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów łączy w sobie moc kilku olejków, aby zapewnić 6 korzyści dla luksusowego piękna włosów. Wystarczy kilka kropel Gliss Kur 6 Miracless Oil Essence, którego formuła opiera się na działaniu olejków: arganowego, marula, pequi i monoi, aby cieszyć się 6-cioma wymiarami regeneracji włosów.

Olejek Olejek

Olejek zakupiłam już dawno dawno temu podczas jakieś mega promocji, mam go do dziś. Opakowanie jest bardzo wydajne, wystarczą zaledwie dwie kropelki, by pokryć włosy. Trzeba bardzo z nim uważać, bo jak weźmiemy za dużo to obciąży włosy i będą tłuste i klapnięte. Ja nakładam olejek tylko na końcówki, fajnie je odżywia i wygładza. Chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi, nabłyszcza je.
Ma bardzo przyjemny zapach, który pozostawia na włosach.
Opakowanie jest małe, poręczne z wygodna pompką, która ułatwia dozowanie.

Bardzo wydajny olejek

Ostatnio przerzuciłam się z masek do włosów na olejki a ten jest bardzo dobry. Lekka konsystencja która idealnie rozprowadza się po włosach nie obciążając ich,włosy nie przetłuszczają sie tak szybko jak po niektórych olejkach,ślicznie pachną i bardzo dobrze rozczesują sie z czym często miałam problem świetny produkt! :)

Bardzo mi się spodobał

Zawsze widząc go na pólkach rpzechodziłam obok niego wodząc wzrokiem i zastanawiając sie dlaczego kosztuje prawie 4 dychy i czym tak naprawde rozni sie od innych oljekow, ktore mozna dostac o polowe taniej, a sa dobrej jakosci. Kiedy zobaczyłam go w promocji za jedyne 9,99 w jednej drogerii nie moglam sie opanowac i wyladowal w moim koszyku. Olejek ma przepiekne opakowanie - zarowno kartonowe jak i buteleczka sa uczta dla oczu. Olejek ma zniewalajacy karmelowy zapach, zawsze gdy go uzywam czuje sie dopieszczona. OPpakowanie ma wygodna pompke, ktora sie nie zacina i dozuje odpowiednia ilosc produktu. Olejek jest dosc lekki, nie obciaza wlosow, ale nie nalezy z tym przesadzac, jak z kazdym olejkiem. Olejek rzeczywiscie chroni wlosy, nablyszcza, odzywia, idealnie nadaje sie do zabezpieczania koncowek. Jest wydajny, butelka 75 ml starczy na dluzszy okres stosowania. Jesli znowu spotkam go w tak atrakcyjnej cenie na pewno zakupie, bo wydatek wiekszej sumy nie uszczesliwi mojego portfela.

+ wspaniały zapach
+ lekka konsystencja
+ nablyszcza wlosy
+ wygladza
+ sprawia, ze sa miekkie w dotyku
_ nie obciaza
+ wygodna buteleczka z pompka
+ megawydajny

- cena regularna, ale warto rozglądać sie za promocjami

Polecam każdemu, produkt naprawdę warty wypróbowania.

Olejek kupiłam na wyprzedaży w Biedronce. Ciekawe opakowanie przyciągnęło mój wzrok. Lubię olejki i często z nich korzystam do zabezpieczenia końcówek.
Zdecydowanym plusem jest konsystencja i wydajność olejku. Skład moim zdaniem przyjazny dla włosów, nie tłuści rąk po użyciu.
Jego jedyny minus to dość wysoka cena ,jak na produkt drogeryjny.

Niesamowity

Używałam wielu olejków do włosów, ale niestety nie spełniły moich oczekiwać. Ten olejek kupiła przez przypadek. Mam długie włosy, których końcówki mają skłonność do rozdwajania się. Po zastosowaniu olejku włosy stają się delikatne w dotyku, lśniące, a końcówki zostają "scalone". Olejek nie obciąża włosów. Cudownie pachnie! :) Zapach utrzymuje się na włosach przez cały dzień. Jak dla mnie jest niezastąpiony! Niestety olejek nie należy do najtańszych...

Ilość zużytych opakowań: W trakcie zużywania pierwszego opakowania o pojemności 75 ml

Dobrze wygladza i niweluje puch

Plusy:
-piekny kakaowy zapach
-swietnie niweluje napuszone wlosy, wygladza i ujarzmia
-nie obciaza wlosow jesli uzyjemy go w nalezytej ilosci

Minusy:
-troche malo wydajny, mam wrazenie ze szybko sie zuzywa mimo ze na moje dlugie wlosy uzywam 2 pompek
-cena

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w uzyciu

Świetny olejek

Olejek super! Jest bardzo wydajny. Naprawdę dobrze nawilża włosy. Łatwo jest je po nim rozczesać. W dodatku ładnie pachnie. Cena spora, ale warto dać. Naprawdę poprawia kondycję włosów. Nie przetłuszcza ich. Włosy są gładkie, delikatne.

Używam tego produktu od: teraz używam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Swietny

Jak w tytule,mam porownanie tylko do gp aloesowego i bije go na glowe...

Wlosy mam zdrowe,niskoporowate,proste jak druty i krotkie,wiec nie uzywam tego typu kosmetykow za duzo ale teraz zapuszczam i zalezy mi na tym zeby rosly zdrowe,bo rosna bardzo powoli i nie chcem narazie nic podcinac,Mimo bogatej pielegnacji i dbania o wlosy zdaza sie ze wiezchnia warstwa a wlasciwie konce troszeczzke sie pusza

Wygladza,dociaza,nie skleja i nie tlusci,nie moge przestac ich dotykac,miekkie,poprostu nic im nie brakuje, jest swietny,jedynym minusem moze byc cena ale ja kupilam swoj w biedronce (wlasnie sie pojawily) za niecale 22 zl,gdybym miala kupic za cene regularna pewnie dolozylabym do Mythic Oil,na ktrorego tez sie czaje ale i na niego przyjdzie pora...

Wracajac do produktu ja jestem zachwycona,nie jest to kwc tylko dlatego ze jest kilka takich kosmetykow ktore chcem przetestowac.

Wydajnosc dobra,zuzywam dwie pompki na konce moich krotkich wlosow ale ja mam z tym problem bo nie moge zuzyc kosmetykow zanim mi sie znudza czy zapragne kupic i przetestowac cos nowego.

Używam tego produktu od: pare razy