Moisture Miracle Body Wash (kokosowy żel pod prysznic)

Moisture Miracle Body Wash (kokosowy żel pod prysznic)

Linia Pure Cocount Oil zawiera czysty, 100% olejek z orzecha kokosowego. Olejek kokosowy stosowany od dawna przez mieszkańców wysp Pacyfiku ma działanie wybitnie nawilżające, wzmacniające i ochronne. Ponadto ma przepiękny, unikalny zapach! Cudownie nawilżający żel pod prysznic oczyszcza i wygładza skórę oraz pozostawia ją miękką, aksamitną, cudownie nawilżoną i pięknie pachnącą. Idealny do skóry suchej, wymagającej nawilżenia.

Cena: 13 zł / 200 ml

Tylko zapach, nie ma szału

Mam wersję z rynku holenderskiego odrobinę różni się opakowaniem(albo zdążyli już przez te 5 lat je po prostu zmienić).
Dodam,że uwielbiam słodki zapach kokosa i żel ten jak najbardziej go oddaje. Niestety nie pozostaje na skórze a nawet niespecjalnie mocno unosi się w czasie kąpieli.
Poza tym jak dla mnie jest strasznie rzadki(w recenzji poniżej gęsty co mnie zaskoczyło)a dla mnie jest to jedna z jego wad. Oprócz tego słabo się pieni(chyba że na myjkę wtedy wiadomo że tak)i wysusza(a więc tekst z opisu można między bajki włożyć). Niestety sam zapach to za mało abym do niego wróciła.
Plus za poręczne opakowanie- tubkę z którego wszystko wydobywa się do ostatniej kropli. Mimo rzadkiej konsystencji wydajny(bo ja używam żeli na zmianę z peelingami do ciała i nie wyciskam pół tubki na jeden raz).Wystarczył mi prawie na pół roku.
3 gwiazdki bo zapach oraz to,że i tak zawsze po kąpieli używam jakichś smarowideł więc nie przeszkadzało mi,że nie nawilża(choć kokos powinien z racji tych olejów kokosowych).

Używam tego produktu od:skończone miesiąc temu

niezły

Żel do ciała i balsam do ciała to najprzyjemniejsze kosmetyki z tej serii. Miły, ciepły kokosowy zapach, ładnie się pieni, nawilża skórę. Gęsty, dla mnie trochę mało wydajny. Otwieranie go nie jest zbyt wygodne. Słowem - coś, czego nie możesz się naprawdę czepić, ale też nie biegniesz od razu po kolejne opakowanie...:)

e tam

Miał mieć zapach kokosów a pachnie raczej jak wanilia. Można też powiedzieć ze to zapach 'krówek' albo waniliowego spray'u Avonu który kiedyś zmęczyłam do połowy i miałam serdecznie dosyć (za duszny). Miałam kiedyś takie fajne kokosowe mydełko które pachniało właśnie jak kokos, myślałam że odnajdę ten zapach... A tu takie rozczarowanie ;-( Raczej niewydajny, mam też problemy z otwieraniem tego typu tubek, jak się zamknie to 'na amen' i nie chce się otworzyć :-( Myć myje ;) Mam wrażenie że nawilża. Zapach jest chyba jednak dla mnie za ciężki, wolę coś bardziej świeżego (ech ten dawny zapach mydełka...to był kokos)