Inecto, Moisture Miracle Body Lotion (kokosowy balsam do ciała)

Inecto, Moisture Miracle Body Lotion (kokosowy balsam do ciała)

Linia Pure Coconut Oil zawiera czysty, 100% olejek z orzecha kokosowego. Olejek kokosowy stosowany od dawna przez mieszkańców wysp Pacyfiku ma działanie wybitnie nawilżające, wzmacniające i ochronne. Ponadto ma przepięknu, unikalny zapach!
Cudownie nawilżający balsam do ciała intensywnie nawilża i odżywia skórę. Pozostawia ją miękką, aksamitną, cudownie nawilżoną i pachnącą. Idealny do skóry suchej.

Cena: 15 zł / 250 ml

Dziwny zapach

Testowałam już kilka kosmetyków o zapachu kokosa. Ten jest prawie udany, jednak zalatuje mi chemią. Ma też brzydki kolor. Z zalet balsamu mogę wymienić taką, że dobrze nawilża skórę. Jak do tej pory jedynie balsam Oriflame kokos z mleczkiem ryżowym najbardziej mi podpasował odnośnie zapachu. Jeszcze nie testowałam Ziaji kokosowej.Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Bardzo dobry

Uwielbiam zapach kokosa, ale ten jest szczególnie ładny. Subtelny, nienachalny. Używam go od kilku mies. i zapach wciąż mi się podoba. Jest bardzo wydajny- jak już wcześniej napisałam używam go dość regularnie od kilku mies., a zużyłam zaledwie połowę opakowania. Świetnie nawilża ( to chyba dzięki temu olejkowi kokosowemu ), choć moja skóra nie ma generalnie problemów z przesuszaniem ( jedynie po lecie ). Skóra po nim jest długo nawilżona, gładka i bardzo przyjemna w dotyku. Polecam :-)

Używam tego produktu od: kilku mies.
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

miracle to nie jest

Peeling z serii kokosowej jest świetny, a balsam mnie rozczarował. Na początek-plusy:
-bardzo ładnie pachnie-no cóż, kokosem:)
-ma przekonujący, brzydki,szarawy kolor - sugerujący zawartość naturalnych składników-bo któżby celowo ufarbował balsam na taki paskudny kolor
-tani.
Minus jest jeden, za to dla mnie w zasadzie dyskwalifikujący: nawilżenie i natłuszczenie jest niewystarczające. Czuję, że moja skóra jest po nim przesuszona, co od dawna mi się nie zdarzyło. Zatem,mimo sympatii dla firmy, raczej go już nie kupię.Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Polubilam

Zgadzam sie z Kamlisa :)
Bardoz fajny zapach (choc to nie to Fruttini..), niezbyt intensywny, ale przyjemny. Kokos? Raczej rozcienczony z duuuza iloscia mleka ;) Swietnie sie rozprowadza i za to go lubie. Wchlania sie natychmiastowo. Uwielbiam tez buteleczke - jest wygodna, praktyczna w uzyciu, poreczna, chwytna, nie za wielka, balsam latwo sie z niej wylewa, jest pstryczek na zakretce. Moze dla kogos to tam malo istotny szczegol, ale mam dosyc uzerania sie z niektorymi Niveowskimi czy Oriflame'owskimi butelkami czy odkrecanymi tlustymi rekami sloikami. Ladnie nawilza skore, choc dla mojej suchej jest niewystarczajacy. Wiec zgadzam sie, ze gdyby mial jeszcze skladniki natluszczajace, dostalby piata bombke. A tak po prostu bardzo dobry.

bardzo przyjemny

To najlepszy z kokosowych kosmetyków Inecty! Balsam ma śliczny zapsch, jest wydajny, ładnie się rozsmarowuje ( bez mazania), ładnie wsiąka, pozostawiając skórę przyjemnie nawilżoną. Jeszcze trochę natłuszczenia - a dostałby piątą gwiazdkę!