Bobbi Brown, Brightening Brick (Puder rozświetlająco - brązujący))

Bobbi Brown, Brightening Brick (Puder rozświetlająco - brązujący))

Pojemność 6,6 ml

Wielozadaniowe pudry rozświetlająco - brązujące. Dodają skórze subtelnego blasku i są dopasowane kolorystycznie do koloru i odcienia karnacji.
Dostępne odcienie:
- Pastel Pink - dla jasnej i b. jasnej karnacji
- Pink - dla jasnej karnacji
- Tawny - dla średniej karnacji
- Coral - dla średniej karnacji.
- Cranberry - dla ciemnej karnacji

Super róż

Mam wersje pink, jest to jeden z pierwszych róży jakie zaczęłam stosować. Zawsze jakoś unikałam "różowania sie". Bardzo lubię ten roz, ma połyskujące drobinki i jest delikatny. Opakowanie na 6! Ciężkie i minimalistyczne.

Trenuje biceps

Bobbi lubie bardzo, moj ukochany blyszczyk wszechczasow pochodzi wlasnie "ze stajni" Brown, modeler do brwi rowniez, podoba mi sie styl opakowan, proste wrecz ascetyczne, bez zbednych dekoracji.

Posiadam tez mala paletke cieni, na ktore wydalam ze 200zl, ktore sa piekne ale jakos nam nie po drodze wiec leza i odpoczywaja.

O ile nie mam zbyt dobrego zdania o innych produktach tej marki (podkreslam, ze nie uzywalam ich hitow czyli cegly rozswietlajacej, ani zelowego ajlajnera) to wymienione powyzej szanuje wielce-mamy jakosc, przyjemnosc uzywania, tylko te ceny... masakra, zwlaszcza pedzle, no czemuz to takie drogie.

Wracajac do Brightening Brick, poniewaz blyszczyki w odcieniu Coral (wersja z drobinkami i bez), ktore sa jednym slowem idealne dla mnie i kolorystycznie i w ogole, to napalilam sie na cegle w tym samym odcieniu. Napalilam sie jak szczerbul na suchary. Dwa miesiace oszczedzania, bo wydatek znaczny, przynajmniej w moim swiecie. Takze nieco czekalam na swoj nowy roz, bo w takim celu chcialam BB zastosowac, nie jako bronzer.

I co dostalam? Wiadomo, piekne, solidne, ciezkie pudeleczko, cieszy oko, wielce wygodne, perfekcja. Kolory dobrane rowniez smakowo, 3 odcienie rozowe, dwa brazowe, w tym jeden mocno najezony drobinkami. Ja drobinki kocham, jak sroka klejnoty wiec radosc wielka.

I pierwszy, dziewiczy bol po aplikacji-mam na gebie braz. No nie ma rozu. Trzeba sie namachac jak Wolodyjowski mieczykiem zeby cos tam w tonacji rozowej osiagnac. Biceps pracuje, a irytacja wzrasta.

I naprawde trudno mi wydac opinie o tym produkcie, bo niby jest piekny, niby ladny daje efekt na gebie ale czemuz to wszystkoi idzie jak po grudzie?

A powiedziano mi, ze koral bedzie dla mnie odcieniem idealnym. To ja nie wiem.

Byc moze chca mnie zmusic do zakupu pedzla do rozu z BB...ale to nie ma szans, nie jestem Katarzyna Tuskowa. Pedzel Real Techniques do rozu nie da rady. Pedzel RT do pudru juz lepiej. Ale trudno nim nabrac wybranego odcienia, bo duzy.

Pamietajcie zatem, idzcie potestowac zanim sie na ktoras cegle zdecydujecie.

Daje 3 gwiazdki, bo trwaly, bo piekny, bo uzywanie sprawia przyjemnosc. Ale raczej sklaniam sie do sprzedazy BB poniewaz biceps juz mam na dosc rozwinietym poziomie, nie chce sie przetrenowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete