Sanex, Dermo Hypo-allergenic (Hipoalergiczny żel pod prysznic)

Sanex, Dermo Hypo-allergenic (Hipoalergiczny żel pod prysznic)

Żel pod prysznic opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej. zatwierdzona przez dermatologów foruła, bez barwników, bez mydła i parabenów, pomaga minimalizować ryzyko podrażnień. Łagodnie oczyszcza i dba o delikatną skórę. Kompleks DermoActive 3 dostarcza skórze 3 podstawowych korzyści, aby zachować jej zdrowie. - głębokie nawilżenie, ochronę i równowagę pH.

Fajny

Po setkach przetestowanych żeli pod prysznic po których moja skóra była sucha .
Ten żel sprawdza sprawdza się super.
Idealny skład :)
Naprawdę polecam spróbować dla osób borykających się z przesuszającą się skórą dłoni, czuć komfort :)

Bardzo fajny, będę do niego wracać

Do kupna żelu marki Sanex skłonił mnie atrakcyjny skład - bez silikonów, parabentów i mydeł. Okazało się, że to bardzo dobry produkt. Bardzo delikatny dla skóry, nawilża ją podczas mycia, jednocześnie pozostawia skórę oczyszczoną. Podczas gdy go stosowałam, nie miałam problemów skórnych, żadnych wysypek, przesuszonej skóry czy niedoskonałości. Ma fajną dość gęstą konsystencję i przyjemny zapach. Dobrze się pieni i spłukuję. Jest dostępny w dużych opakowaniach, dzięki czemu starcza na długo. Jestem z niego naprawdę zadowolona.

Tak jak jego "brat" - nie wysusza ani nie uczula skóry. Sprawnie się pieni.
Cena jest nieco za duża i tym mnie zniechęca ale czasami do niego wracam.
Produkt o neutralnym zapachu w dużym opakowaniu, dość wydajny.

Bardzo delikatny.

Kocham roll on'y Sanex dlatego postanowiłam sprawdzić również ich żele. I również jestem baaaardzo mile zaskoczona. Żel ma delikatny zapach, dobrze sie pieni, nie wysusza skóra.... A nawet ją nawilża. Lubie testować żele pod prysznic i praktycznie co miesiąc mam inny w łazience, ale ten z Sanexa jest naprawde bardzo udany nawet dla osób z wrażliwą skórą. Polecam.

Przyzwoity produkt

Co jakiś czas wracam regularnie do kosmetyków Sanex. Oceniany tu żel kupiłam już 2 raz. Odpowiada mi konsystencja, delikatny zapach, wydajność. Produkt nie wysusza skóry, jest bardzo delikatny. Spokojnie mogę go polecić także osobom ze skórą wrażliwą. Dobrze się pieni. nie mam zastrzeżeń.

#Sanex, Dermo Pro Hydrate, Żel do ciała i płyn do kąpieli

Opakowanie żelu #Sanex ma opływowy kształt i swobodnie dopasowuje się do ręki. Biało-niebieska kolorystyka budzi zaufanie i sugeruje świeżości oraz czystości po jego użyciu. Żel ma delikatny, neutralny zapach oraz bardzo kremowa konsystencje która nie ścieka z rąk podczas aplikowania. Łatwo się pieni i spłukuje. Myje delikatnie zostawiając skórę gładką i nawilżoną. W składzie zawiera SLS i CB ale na swojej skórze nie zauważyłam negatywnych skutków ich użycia. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Idealny dla alergików

Moja skóra wymaga specjalnej pielęgnacji, więc muszę zwracać uwagę na to jakie kosmetyki stosuję. Sanex sprawdził się bardzo dobrze. W trakcie stosowania zauważyłam poprawę stanu skóry i zniknięcie podrażnień i krostek na ciele.
Plusy:
+ Delikatnie myje
+ Nie wysusza skóry
+Jest hipoalergiczny
+ Mała lista składników :)
+ Przyjemny, słodki zapach

Minusy:
- Niewydajny. Niestety żel znajduje się w bardzo małym opakowaniu i szybko się zużywa.

lekko nawilża skórę

Przyjemny żej, fajna konsystencja, piękny zapach i jest fantastyczne działanie.
Poza nawilżanie skóry jeszcze ją pielęgnuje. Zapobiega przesuszeniu.
Na plus jeszcze wydajność, cena i estetyczne opakowanie.
Jeden z lepszych żeli jakie miałam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

delikatnie myje

Bardzo delikatny, hipoalergiczny żel pod prysznic, który delikatnie myje. Często występuje u mnie reakcja alergiczna po zastosowaniu różnych kosmetyków do pielęgnacji pod prysznicem. W przypadku tego żelu nie zauważyłam żadnych negatywnych reakcji, skóra jest delikatna, napięta, nawilżona. Nie ma się do czego przyczepić. Konsystencja lejąca, zapach niedrażniący. Żel średnio się pieni, nie jest przez to wydajny (ale przecież hipoalergiczny - więc to naturalne).Duży plus za krótką listę składników! Cena 9.90 za 250 ml jest trochę zbyt wygórowana biorąc pod uwagę fakt, że działaniem nie różni się od mojego Bialego Jelenia. Myślę, że może ujawnić swoje pielęgnacyjne właściwości przy dłuższym stosowaniu, ale mnie nie zachęcił do dalszego testowania.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie