Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

AA Oil Infusion, Żel peelingujący do mycia twarzy

AA Oil Infusion, Żel peelingujący do mycia twarzy

Formuła usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie złuszcza obumarłe komórki naskórka, przywracając skórze gładkość i miękkość. Nie zawiera mydła ani SLES.
Sładniki aktywne:
- Olejek babassu - nawilża i zmiękcza skórę oraz chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych.
- Olejek avocado, dostarcza skórze substancji budulcowych i głęboko ją odżywia.
- Peelingujące mikrodrobinki pobudzają mikrokrążenie, dotleniając skórę, a dzięki złuszczaniu obumarłych komórek naskórka - przywracają jej gładkość i zdrowy koloryt.
Nie zawiera barwników i parabenów.
Sposób użycia: Rozprowadzić na wilgotnej skórze twarzy i szyi, masować okrężnymi ruchami, a następnie zmyć letnią wodą. Stosować codziennie rano i wieczorem lub w zależności od potrzeb.

Dobry, ale nie na długo

Żel skutecznie oczyszcza skórę twarzy. Drobinki ścierające nie są ani za drobne - doskonale pozbywają się starego naskórka, ani za duże - nie podrażniają skóry. Żel przez jakiś czas nie przesuszał skóry. Cera była świeża i czysta... Ale do czasu. Muszę odjąć gwiazdki, bo przy dłuższym używaniu szkodzi. Po pierwszym zużytym opakowaniu było ok, później używałam innego żelu, po nim wróciłam do tego z AA i na początku było dobrze. Teraz jestem w połowie opakowania i żel strasznie podrażnia mi skórę między ustami a brodą. Już w trakcie mycia skóra piecze. Po spłukaniu zostają tam czerwone plamy i drobne krostki. Po wyschnięciu cała skóra w tym miejscu jest przesuszona i łuszczy się. Nie wiem, czemu zawdzięczam ten efekt, ale nie jest to przyjemne i druga połowa żelu trafi do kosza. Tak samo miałam z tonikiem z tej linii -pod koniec opakowania skóra była czerwona i piekła, być może któryś ze składników źle na mnie działa, tylko dziwne, że dopiero po takim czasie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576951].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubimy się

Jest to mój pierwszy kosmetyk do oczyszczania twarzy w formie żelu. Do tej pory przerażała mnie konsystencja, którą wysmarowałabym twarz. Ten żel spełnia funkcję 2 w 1. Nie dość, że lekko peelinguje moją mieszaną, z porami cerę to jeszcze doskonale oczyszcza z makijażu. razem z żelem używam płatka celulozowego Calypso, który zakupiłam w Rossmanie. Razem są idealne do demakijażu i peelingu. Konsystencja w sam raz, nie rozumiem jakoze ktoś napisać, że za rzadka i za dużo wydobywa się z opakowania. Dla mnie jest super, tubka poręczna i wygodna, kosmetyk wydajny. Mimo używania płatka nie trzeba nakładać więcej. Przy okazji demakijażu, cera pozbywa się martwego naskórka. Jest miękka, delikatna i gotowa na przyjęcie kolejnych kosmetyków. Nie podrażnia, dla mnie w sam raz. Kupiony w Rossmanie na promocji razem z innymi produktami z tej serii, do tego polska marka. Jak pisałam, nie mam porównania do innych kosmetyków tego rodzaju, ale ten naprawdę zasługuje na uwagę. Mimo obaw, używam go codziennie i muszę przyznać, że cera jest wyraźnie gładsza i bardziej promienna. Szczerze polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557126].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Żel jest gęsty i posiada dużo nieagresywnych drobinek. Nie odważyłabym się przy mojej dosyć wrażliwej cerze na stosowanie go codziennie, ale zdecydowanie używam go częściej, niż innych peelingów. Bardzo pasuje mi jego konsystencja i zapach. Nie ściąga twarzy, nie pogłębiły mi się zaczerwienienia, skóra jest oczyszczona, pory pozornie bez zmian, ale po użyciu jest jakby lepiej. Zawartość olejku nie jest wyraźnie odczuwalna, ale skóra podziękuje wam za to oczyszczenie z otuleniem. Opakowanie praktyczne, cena nie jest wysoka, dostępny w wielu drogeriach i zwykłych sklepach. Warto odważyć się i na wzór azjatek peelingować się częściej z tego typu produktami.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547506].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Lubię go

+wydajność
+wygodne opakowanie
+dobrze spełnia swoją rolę - peelinguje, ma mega dużo drobnych drobinek (ale ideałem pod tym względem wg mnie nie jest)
+nie uczula
+dobry do codziennego stosowania
+nie wysusza
+lekko odżywia skórę
ale i tak zawsze stosuję go z kremem - mam suchą skórę
+zapach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518616].usefull || 0 }}% pomocna.

Do codziennej pielęgnacji

Bardzo fajny żel z drobinkami.Dobrze myje i oczyszcza skórę.
Ładne się pieni. zapach delikatny.
Peelingujące drobinki są na tyle delikatne że można go używać codziennie.
Dostałam go gratis podczas zakupu kremu z tej serii.
Nie zapycha i nie powoduje podrażnienia skóry

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510881].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny mimo drobinek.

Żel jest dobrym rozwiązaniem dla osób z cera sucha i normalna. Żele czesto dodatkowo wysuszają skore, a ten tego nie robi. Drobinki pozwalają na usunięcie martwej warstwy naskórka i odsłonięcie świeżej promiennej cery. Mimo drobinek jest delikatny. Pozostawia optymalne nawilzenie. Złapałam go w biedronce, nie wiem czy normalnie także mozna go dostać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509871].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt, wart każdej uwagi

Witam,

W mojej pielęgnacji już przetestowałam mnóstwo żeli do twarzy.
Wciąż szukając natknąłem się na ten produkt.
Ze względu na to iż używałam już z tej serii żel micelarny postanowiłam rozszerzyć moja pielęgnację o to cudo.
Nie zawiodłam się na nim:) makijaż zmywa całkowicie radzi sobie świetnie z wodoodporny tuszem do rzęs byłam w ciężkim szoku (pozytywnym oczywiscie) gdy zobaczyłam jak dokładnie zmył z twarzy cały makijaż.
Moja skóra po jego zastosowaniu jest gładka nawilżona i delikatnie miękka.
Uwielbiam ten produkt jestem jego zdecydowana fanką:)
Mam w łazience ogromny jego zapas jak tylko się kończy jedno opakowanie z ogromną przyjemnością otwieram następne i nie zamienię go na inny także firmo AA produkujące go, ponieważ nie potrafię się z nim rozstać :), aczkolwiek opakowanie mogło by ulec zmianie, bo to nie jest zbyt praktyczne bardzo duża ilość produktu zostaje w tubie proponuję coś z dozownikiem:)
Nadaje się na pewno co cery mieszanej i suchej, ponieważ stosuje go razem z siostrą której również skradł serce :)
Polecam, abyście wypróbowali ten produkt, a się nie rozczarujecie :)

Pozdrawiam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447021].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Jak dla mnie bomba. Zmywam nim od razu makijaż który mam wrażenie "topi" się i chodzi ze skóry przy już pierwszym dotknięciu wody z żelem twarzy. Innymi zelami musiałam tą twarzy "szorowac" aż porzadnie mi zmyje wszystko a tutaj bajka. Raz dwa makijaż zmyty. Skóra pozostaje fajna świeża i miękka. Nie zmieniam na żaden inny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246323].usefull || 0 }}% pomocna.

prawie bez zastrzeżeń

W zasadzie nie miałabym zastrzeżeń do tego produktu, gdyby nie glikol propylenowy, który jest zapychaczem...no, ale póki co nie jestem zapchana, ale też nie używam go codziennie. Raz mleczko raz żel.

Produkt bardzo przyjemny- łagodna baza myjąca, olejki które czuć na skórze, delikatne drobinki. Dobrze oczyszcza i wygładza skórę, delikatnie nawilża. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze, ale też nie jest ona ś ciągnięta i sucha.

Opakowanie bez zachwytów, ale nie jest to produkt wysokopółkowy, więc nie ma co oczekiwać fajerwerków. Tuba jest dość miękka, więc nie ma problemu z wydostaniem kosmetyku.

Konsystencja dla mnie nie jest za rzadka, ilosc drobinek akuratna, w pakiecie dostajemy ładny zapach. Nie zawiera parabenów.

Generalnie duże TAK!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088276].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, ale nie hit

Jako, że mam skórę skłonną do niedoskonałości, przykładam wielką wagę do codziennego (wieczornego) rytuału oczyszczania. Recenzowanemu żelowi dawałam szansę dwukrotnie, jednak nie zagości on w mojej łazience na stałe. Trudno mi jest sprecyzować co konkretnie przeważa na niekorzyść, bo kosmetyk jest naprawdę przyzwoity, ale chyba najbardziej przeszkadza mi jego konsystencja. Żel jest baaardzo wodnisty, przez co niewydajny i łatwo wylać go o wiele za dużo (może lepiej byłoby zapakować go w butelkę z pompką?). Drobinki peelingujące są delikatne, odpowiednie do codziennej pielęgnacji, jednak z uwagi na konsystencję mam wrażenie że jest ich bardzo mało. Efekt końcowy jest całkiem przyjemny -skóra jest gładka i miękka, ale na dłuższą metę nie ma poprawy oczyszczenia. Żel powinien zadowolić posiadaczki skóry bez większych problemów, ja dalej szukam ideału.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040628].usefull || 0 }}% pomocna.