Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

AA Oil Infusion, Żel peelingujący do mycia twarzy

AA Oil Infusion, Żel peelingujący do mycia twarzy

Cena już od 11,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Formuła usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie złuszcza obumarłe komórki naskórka, przywracając skórze gładkość i miękkość. Nie zawiera mydła ani SLES.
Sładniki aktywne:
- Olejek babassu - nawilża i zmiękcza skórę oraz chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych.
- Olejek avocado, dostarcza skórze substancji budulcowych i głęboko ją odżywia.
- Peelingujące mikrodrobinki pobudzają mikrokrążenie, dotleniając skórę, a dzięki złuszczaniu obumarłych komórek naskórka - przywracają jej gładkość i zdrowy koloryt.
Nie zawiera barwników i parabenów.
Sposób użycia: Rozprowadzić na wilgotnej skórze twarzy i szyi, masować okrężnymi ruchami, a następnie zmyć letnią wodą. Stosować codziennie rano i wieczorem lub w zależności od potrzeb.

Bardzo dobry produkt, wart każdej uwagi

Witam,

W mojej pielęgnacji już przetestowałam mnóstwo żeli do twarzy.
Wciąż szukając natknąłem się na ten produkt.
Ze względu na to iż używałam już z tej serii żel micelarny postanowiłam rozszerzyć moja pielęgnację o to cudo.
Nie zawiodłam się na nim:) makijaż zmywa całkowicie radzi sobie świetnie z wodoodporny tuszem do rzęs byłam w ciężkim szoku (pozytywnym oczywiscie) gdy zobaczyłam jak dokładnie zmył z twarzy cały makijaż.
Moja skóra po jego zastosowaniu jest gładka nawilżona i delikatnie miękka.
Uwielbiam ten produkt jestem jego zdecydowana fanką:)
Mam w łazience ogromny jego zapas jak tylko się kończy jedno opakowanie z ogromną przyjemnością otwieram następne i nie zamienię go na inny także firmo AA produkujące go, ponieważ nie potrafię się z nim rozstać :), aczkolwiek opakowanie mogło by ulec zmianie, bo to nie jest zbyt praktyczne bardzo duża ilość produktu zostaje w tubie proponuję coś z dozownikiem:)
Nadaje się na pewno co cery mieszanej i suchej, ponieważ stosuje go razem z siostrą której również skradł serce :)
Polecam, abyście wypróbowali ten produkt, a się nie rozczarujecie :)

Pozdrawiam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447021].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Jak dla mnie bomba. Zmywam nim od razu makijaż który mam wrażenie "topi" się i chodzi ze skóry przy już pierwszym dotknięciu wody z żelem twarzy. Innymi zelami musiałam tą twarzy "szorowac" aż porzadnie mi zmyje wszystko a tutaj bajka. Raz dwa makijaż zmyty. Skóra pozostaje fajna świeża i miękka. Nie zmieniam na żaden inny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246323].usefull || 0 }}% pomocna.

prawie bez zastrzeżeń

W zasadzie nie miałabym zastrzeżeń do tego produktu, gdyby nie glikol propylenowy, który jest zapychaczem...no, ale póki co nie jestem zapchana, ale też nie używam go codziennie. Raz mleczko raz żel.

Produkt bardzo przyjemny- łagodna baza myjąca, olejki które czuć na skórze, delikatne drobinki. Dobrze oczyszcza i wygładza skórę, delikatnie nawilża. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze, ale też nie jest ona ś ciągnięta i sucha.

Opakowanie bez zachwytów, ale nie jest to produkt wysokopółkowy, więc nie ma co oczekiwać fajerwerków. Tuba jest dość miękka, więc nie ma problemu z wydostaniem kosmetyku.

Konsystencja dla mnie nie jest za rzadka, ilosc drobinek akuratna, w pakiecie dostajemy ładny zapach. Nie zawiera parabenów.

Generalnie duże TAK!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088276].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

dobry, ale nie hit

Jako, że mam skórę skłonną do niedoskonałości, przykładam wielką wagę do codziennego (wieczornego) rytuału oczyszczania. Recenzowanemu żelowi dawałam szansę dwukrotnie, jednak nie zagości on w mojej łazience na stałe. Trudno mi jest sprecyzować co konkretnie przeważa na niekorzyść, bo kosmetyk jest naprawdę przyzwoity, ale chyba najbardziej przeszkadza mi jego konsystencja. Żel jest baaardzo wodnisty, przez co niewydajny i łatwo wylać go o wiele za dużo (może lepiej byłoby zapakować go w butelkę z pompką?). Drobinki peelingujące są delikatne, odpowiednie do codziennej pielęgnacji, jednak z uwagi na konsystencję mam wrażenie że jest ich bardzo mało. Efekt końcowy jest całkiem przyjemny -skóra jest gładka i miękka, ale na dłuższą metę nie ma poprawy oczyszczenia. Żel powinien zadowolić posiadaczki skóry bez większych problemów, ja dalej szukam ideału.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040628].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykły, ale dobry

Skoro produkt jest z olejkami, czyli z zasady cięższy postanowiłam stosować go podczas wieczornej pielęgnacji.

Jak się szybko okazało żel wcale taki treściwy nie jest. Ma bardzo rzadką konsystencję, prawie lejącą przez co niestety nie jest zbyt. Olejki w nim zawarte czuć, ale tylko odrobinkę, nie jest to żaden oleisty, tłusty produkt.
Drobinki peelingujące są w dość dużej ilości, ale absolutnie nie są ostre, bardzo miękkie i delikatne.

Mimo wszystko żel spełnia swoje zadanie bardzo dobrze - zmywa resztki makijażu, porządnie myje skórę, lekko wygładza i odświeża przygotowując buzię do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Co ważne - nie wysusza, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry tuż po umyciu.
Żel bardzo ładnie, świeżo pachnie.

Dostępność i cena w porządku - można go kupić w Rossmannie za około 10zł.

Nie mam zastrzeżeń do tubki - jest twarda, ale przy tak rzadkiej konsystencji nie ma problemu z wydobyciem resztek produktu. Szata graficzna bardzo minimalistyczna.

Przyczepię się trochę do składu. Fajnie, że są tam te dwa olejki (awokado, babassu), ale są również dwa nieciekawe i na dłuższą metę szkodliwe dla skóry składniki - triethanol amine oraz PEG-7. Ale cóż - ciężko jest dzisiaj znaleźć kosmetyk bez ciężkiej chemii w składzie.

Ogólnie jest to bardzo dobry, codzienny kosmetyk. Być może jeszcze kiedyś na niego wpadnę, w każdym razie polecam wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025993].usefull || 0 }}% pomocna.

4.5/5

Żel pomimo drobinek nadaje się do codziennej pielęgnacji, bo nie jest agresywny czy mocny. Ma przyjemny zapach, szybko można go spłukać.

Konsystencja: trochę lejąca, ale nie ucieka przez palce. Łatwo rozprowadza się po twarzy i dobrze pieni. Błyskawicznie spłukuje pod strumieniem wody.

Działanie: stosowany rano fajnie odświeża i pobudza skórę. Stosowany wieczorem dobrze usuwa pozostałości makijażu, przygotowuje twarz do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Fajnie się pieni, jest delikatny, nie przesusza, nie zapycha. To typowy codzienny kosmetyk. Mogę jedynie przyczepić się do tego, że jest dosyć mało wydajny. Ledwo go zaczęłam a już nie ma.

Zapach: jest dosyć intensywny jak na kosmetyk myjący do twarzy, trochę jak perfumy, kobiecy.

Opakowanie: miękkie, łatwe do przecięcia. Klips łatwy do otwierania, nie pękał.

Dostępność: kupiłam w Rossmanie.

Plusy:
- dobry do codziennej higieny
- ładnie pachnie
- dobrze się pieni
- zawiera dobre olejki

Minuy: za mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 150 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011864].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Żel stosuję rano zamiennie z kosmetykiem niezawierającym drobinek.

Recenzowany kosmetyk ma rzadką formułę, w której pływa duża ilość drobnych i dosyć ostrych drobinek. Ma przyjemny zapach.
Żel:
-bardzo dobrze oczyszcza skórę
-wygładza
-skutecznie peelinguje (dla mnie jest zbyt mocny żeby stosować go każdego ranka ale nie liczę tego jako minus)
-dobrze się pieni dzieki czemu jest bardzo wydajny
-nie podrażnia
-nie wysusza skóry
nie pozostawia uczucia ściagnięcia

Jedynym minusem jest zbyt rzadka konsystencja, która powoduje, że musimy uważnie wydobywać żel z tubki- w innym wypadku łatwo o wylanie połowy kosmetyku.

Ogólnie jest to bardzo udany, skuteczny i przyjemny w stosowaniu kosmetyk. Polecam.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001879].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny, przyjemny, ale mógłby być gęstszy

Lubię peelingi i peelingujące żele do twarzy, czy ciała. Ten żel to naprawdę warta uwagi pozycja z drogeryjnej półki. PLUSY: nie podrażnia - drobinki są w sam raz; nie przesusza; odświeża skórę twarzy bardzo skutecznie; dostępność; estetyczne, poręczne opakowanie. MINUSY: i za to odejmuję całą gwiazdkę: żel jest jakby rozcieńczony, trochę przesadzili z rzadką konystencją; sporo traci nad tym na wydajności (dla innych to może być natomiast plus, bo nieźle peelinguje się nim również ciało). PODSUMOWUJĄC: z czystem sumieniem i twarzą polecam!

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994505].usefull || 0 }}% pomocna.