AA, Oil Infusion, Żel peelingujący do mycia twarzy

AA, Oil Infusion, Żel peelingujący do mycia twarzy

Sprawdź ceny produktu

Formuła usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie złuszcza obumarłe komórki naskórka, przywracając skórze gładkość i miękkość. Nie zawiera mydła ani SLES.
Sładniki aktywne:
- Olejek babassu - nawilża i zmiękcza skórę oraz chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych.
- Olejek avocado, dostarcza skórze substancji budulcowych i głęboko ją odżywia.
- Peelingujące mikrodrobinki pobudzają mikrokrążenie, dotleniając skórę, a dzięki złuszczaniu obumarłych komórek naskórka - przywracają jej gładkość i zdrowy koloryt.
Nie zawiera barwników i parabenów.
Sposób użycia: Rozprowadzić na wilgotnej skórze twarzy i szyi, masować okrężnymi ruchami, a następnie zmyć letnią wodą. Stosować codziennie rano i wieczorem lub w zależności od potrzeb.

Przyjemny

Peeling dostałam od znajomej. Jak dla mnie jest idealny szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Ma żelową konsystencje, delikatne peelingujące granulki i delikatny kwiatowy zapach. Jest doskonały dla cery wrażliwej, delikatnie peelinguje i mocno nawilża. Fajnie oczyszcza pory chodź nie jest antybakteryjny. Pozostawia buzie gładką i odżywioną. Swietnie przygotowuje do nałożenia kremu :)

całkiem całkiem

Kupiłam go z ciekawości i naprawdę było warto go kupić. Jest wydajny, naprawdę myje twarz,skora jest promienna i odżywiona. Ma ładne opakowanie a do tego ma przystępna cenę

Całkiem dobry.

Żel kupiłam w promocyjnej cenie - około 7 zł. Jak na taką cenę produkt jest rewelacyjny.
Opakowanie w porządku - stojąca, poręczna tubka.
Zapach przyjemny, olejkowy, delikatnie słodki, niezbyt intensywny.
Ziarenka peelingu są bardzo drobne i mają delikatne działanie, więc spokojnie można używać żelu codziennie, nawet mając suchą i wrażliwą cerę.
Żel nie podrażnia i nie wysusza skóry. Dobrze oczyszcza, dobrze się spłukuje.
Jedyny minus - wbrew zapewnieniom producenta nie nawilża (ale i nie wysusza).
Generalnie - polecam, zwłaszcza w cenie promocyjnej.

Idealny dla posiadaczek skóry suchej...

...która nie jestem, gdyż posiadam cerę mieszaną :D W związku z czym u mnie się nie sprawdza, tylko w zimie. Lubię po myciu twarzy czuć, ze jest ona oczyszczona (chociaż nie ściągnięta), po tym żelu mam wrażenie, jakbym już nałożyła krem. Na pewno jest świetna opcją, gdy skóra jest przesuszona, podrażniona - ja stosuję go właśnie w takich sytuacjach.

Super!

Kremowy i mocno olejkowy żel połączony z delikatnymi drobinkami peelingującymi, super oczyszcza i złuszcza nawet bardzo suchą i wrażliwą skórę.
Jest delikatny, nie wysusza w żadnym razie skóry i dzięki temu nawet osoby z mocno przesuszoną czy wyjątkowo wrażliwą skórą mogą go śmiało używać.
Kremowy, gęsty, bogaty, z wyraźnie wyczuwalnym olejkiem w składzie. Ma przyjemny zapach, dobrze myje, zmywał mi resztki makijaży i zostawiał twarz gładką i miękką. Dzięki swojej konsystencji jest też bardzo wydajny i wystarczył mi na znacznie dłużej niż inne żele tej samej pojemności.
Jest delikatny, ale efekt złuszczania jaki dają peelingujące drobinki jest widoczny i odczuwalny.

Naprawdę super żel do twarzy.

Super zapach!

Zakupiłam w jakiejś promocji, w wersji zapachowej, nawet nie wiedziałam, że jest wersja bezzapachowa, ale moim zdaniem szkoda pozbywać go zapachu, bo jest bardzo przyjemny ;)
Fajny żel peelingujący, u mnie stał pod prysznicem i używałam go okazjonalnie, raz, dwa razy w tygodniu. Delikatny, nieagresywny, jednak chyba nie do codziennego stosowania. Dobrze, dokładnie, delikatnie, ale skutecznie usuwa brud, zanieczyszczenia i pozostałości makijażu. Nie wysusza, po myciu długo nie ma uczucia ściągnięcia, skóra jest aksamitna. Nieduży, ale wydajny, wygodne, estetyczne opakowanie.

Pozytywnie

Żel kupiłam pod wpływem impulsu - cena na do widzenia w Rossmannie - za jakieś 6zł.
Żel ma ładny zapach, niezbyt gęstą konsystencje ale też nie lejącą. Po wylaniu produktu na rękę widać że drobinek peelingujących jest dużo, ale podczas mycia twarzy jakoś się rozjeżdżają i tylko nieliczne zostają pod palcami żeby móc nimi wyszorować twarz .
Żel nie wysusza twarzy, efekt ściągnięcia jest delikatny znośny. Stosuję go od kilku miesięcy i nie zauważyłam negatywnych skutków. Buzia jest dobrze oczyszczona.

Dobry

Dobry peeling, delikatny, ale ładnie peelinguje. Moja cera była dodatkowo jakby leciutko natłuszczona. Drobinki nie są ostre, więc nie podrażniają. Wydajny.

Zdzieraczek

Jest to jeden z lepszych żeli na rynku wg mnie. Nie jest to żel nawilżający, bardziej wysuszający. Nie daje uczucia tępej skóry. Myślę ze to efekt złuszczania naskórka. Żel posiada drobinki złuszczające.
Podrażnia oczy. Nadaje się do zmywania lekkiego makijażu z twarzy. Ściąga lekko. Ładnie pachnie. Cena na plus.
Jest bardzo wydajny.

Używałam go rano i wieczorem. Teraz myślę ze to błąd. Skoro jest peelingujacy lepiej byłoby to robić tylko wieczorem.

Ogólnie polecam ten żel. Jest fajny. Pewnie do niego wrócę aczkolwiek jest jeszcze tyle zeli do wypróbowania na rynku :p...

Może być

Skusiła mnie ocena wizażanek więc postanowiłam zakupić. Muszę przyznać że jest to nawet fajny produkt, lecz raczej nie dla mojej cery. Fajnie myje, nie podrażnia, oczyszcza. Konsystencja raczej rzadka, z drobinkami które niestety utrudniały mi współpracę z żelem, gdyż zostawały na skórze i utrudniały zmywanie. Ogólnie nie zmienił on kondycji mojej cery na lepszą, troszkę przesuszał. I w sumie tyle. Brak efektu wow i brak też tragedii.

Nie mogę go spłukać!

Zawsze unikałam żeli peelingujących uważając je za - przepraszam, ale produkty dla leniwych. Dla kogoś, kto chciałby używać peelingu, ale mu się nie chce... Do zakupu zachęciła mnie niska, wyprzedażowa cena; pomyślałam, że po prostu potraktuję go jako zwykły żel do mycia twarzy.

Przejrzałam wcześniejsze recenzje i wygląda na to, że chyba tylko ja mam ten problem, ale po prostu nie mogę dopłukać tych kuleczek. Zostają szczególnie u nasady włosów, co wygląda trochę jak łupież oraz, co gorsza, w rzęsach, co z kolei (oprócz tego, że dziwnie wygląda) potrafi podrażniać mi oczy.
Nie ma znaczenia, ile wody na siebie wyleję i tak sporo tego zostaje.

Co do efektów działania, to raczej niespecjalnie czuję jakieś wygładzanie skóry, natomiast jest ona delikatnie przesuszona. Granulki są dla mnie trochę za ostre, za mocno "drapią". Żel dobrze oczyszcza, o dziwo nawet z makijażu, w tym tuszu do rzęs. Konsystencja jest odpowiednio gęsta.

Idealny

Na początku muszę podkreślić, że peeling jest idealny - ALE dla cery mieszanej przy małych niedoskonałościach (zaskórniki, pojedyncze wypryski raz na jakiś czas). Jest delikatny, podczas aplikacji "nie wyciera" tak tej skóry jak większość peelingów. Można go spokojnie stosować codziennie. Skóra nie jest po nim wysuszona i nie jest ściągnięta, głównie zasługa olejków zawartych w peelingu. Bardzo przyjemnie się go nakłada, dzięki formie żelu. Z łatwością rozprowadzam go po twarzy jednocześnie wykonując delikatnie kuliste ruchy. Łatwo się zmywa. Zapach delikatny, bez zbędnych perfum - czyli coś co bardzo sobie cenię. Jako posiadaczka skóry skłonnej do alergii uwielbiam ten peeling. Jest bardzo wydajny i wystarcza na dość długo. Co drugi dzień go stosuję i widzę znaczą poprawę w zmniejszeniu ilości zaskórników, których chcę się pozbyć całkowicie :)