Becca Cosmetics, Sheer Stick Foundation SPF30+ (Podkład w sztyfcie)

Becca Cosmetics, Sheer Stick Foundation SPF30+ (Podkład w sztyfcie)

Pojemność 8,7 ml

Wyrównuje odcień cery, ukrywa wady i niedoskonałości skóry. Miękka, kremowa konsystencja bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Dopasowane do indywidualnych potrzeb krycie: od lekkiego do średniego. Zawiera silne przeciwutleniacze: witaminy A, D i E. Zwiększa odnowę komórkową i nawilża. Zapewnia doskonałą ochronę przed szkodliwymi promieniami UV. Nadaje skórze naturalny, nieskazitelny, zdrowy wygląd. Może być również używany jako korektor pod oczy.

nigdy wcześniej takiego nie widzialam. zaskakujacy od poczatku do konca

Sztyft wydaje się tępy, sztywny, a podkład ciężki i tresciwy. gdy ląduje na twarzy tworzy smugę, pod która widać pory. Ale! Wszystko się zmienia, gdy go rozetrzemy pędzlem. Zachowuje jak \'suche\', nietluste maselko. Rozpuszcza się, staje kremem, który pięknie powleka skórę maskujac optycznie wszelkie niedoskonałości, także pory. Powloczka jest o dziwo lekka, komfortowa, matujaca, kryjaca i mega trwała, można sobie darować pudrowanie. Wygląda naturalnie. Ślicznie Z każda godzina... lepiej! Nie sciera się, nie znika, nie błyszczy, wygladza. Nieodczuwalny na twarzy. Inny niż wszystkie sztyfty, z którymi miałam do czynienia. Na pozór tępy i ciężki, po chwili na twarzy - miękki, naturalny, trwały. Robienie makijażu trwa tylko chwilke, bo puder zbędny, a mam miejscowo naprawdę tłustą cerę. Ślicznie opakowanie, piękne kolory. Warto zadbać o skórę przed nałożeniem, bo duzo traci na przesuszonej skorze, ale gdy juz go ,rozpuscimy\\\' na nawilżonej buzi, cały dzień mamy problem z cerą z głowy! Co ciekawe, akurat mnie w zmarszczki mimiczne w pobliżu oczu nie wchodzi, a inne tak, nawet BB, ale to juz pewnie bardzo indywidualne.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale będą kolejne

Dobry, choć wymaga samozaparcia + edit po prawie roku

Znalazłam podkład w promocji -70% a że akurat nie miałam pod ręką żadnego, który by pasował kolorystycznie pod moją cerę po zimie i antybiotykach stwierdziłam a co tam, 35pln to nie majątek. Mam odcień praline.
Trochę bałam się podkładu w sztyfcie bo nie bardzo miałam pomysłu jak aplikować i z czym go \\\\\\\'jeść\\\\\\\' ale to nie jest wina kosmetyku.
Opakowanie jest bardzo ładne, elegancko minimalistyczne.
Wewnątrz znajdujemy twardy, zbity i tępy sztyft za co odejmuję kawałeczek gwiazdki gwiazdki. Kolejny kawałeczek odejmuję za to, że absolutnie nie nadaje się jako korektor pod oczy (wchodzi w zmarszczki) a w opisie widnieje, że powinien.
Nakładanie podkładu u mnie wygląda tak, że rysuję kilka linii na twarzy i potem ruchem \\\\\\\'stemplującym\\\\\\\' rozprowadzam pędzlem po całej twarzy dodając produktu tam gdzie chcę osiągnąć pełne krycie.
Jeśli chodzi o krycie to w opisie mamy informację o średnim do delikatnego, moim zdaniem jest ono bardzo mocne już od pierwszej warstwy.
Żeby podkład ładnie wyglądał skóra mówi być dobrze nawilżona. Ja staram się używać też bazy choć nie jest to koniecznie.
Duuży plus za to, że podkład mnie nie uczulił.
Nie wiem czy kupiłabym go w pełniej cenie, choć patrząc na wydajność pewnie byłaby to inwestycja opłacalna.
Podsumowując- warto upolować na promocji i kupić. JA pewnie jeszcze do niego wrócę choćby ze względu na idealny kolor.

Po prawie roku stosowania moja opinia drastycznie się zmieniła- moja skóra stała się lekko wysuszona a po aplikacji i zmyciu podkładu stan cery był jeszcze gorszy....
Zaczął zatykać pory (z którymi generalnie nie mam problemu), zaczęły pojawiać sie wypryski (sztyft dezynfekuje po każdym zastosowaniu).
Produkt po nałożeniu na suchą skórę (nawet nawilżoną kremem) powodował efekt niezbyt estetycznej maski.

Dwie gwiazdki zostawiam za odcień, który jest naprawdę dobry nawet dla bladolicych, wygodę użytkowania i ładne opakowanie i pelne krycie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno