Biolaven, Krem do twarzy na noc

Biolaven, Krem do twarzy na noc

Krem do twarzy na noc o działaniu nawilżająco-regenerującym, dedykowany cerze wymagającej. Zawartość oleju z pestek winogron działa na skórę odżywczo, przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. Połączenie masła avocado, skwalanu i witaminy E, zapewnia skórze dogłębne nawilżenie i wspomaga procesy naprawcze zachodzące podczas nocnego wypoczynku. Skóra o poranku jest miękka i elastyczna. Olejek z lawendy stymuluje wzrost komórek i działa odświeżająco. Polski kosmetyk naturalny, hypoalergiczny, nie testowany na zwierzętach, bez drażniących substancji.

Mój ulubiony krem nawilżający

Kremu używam rano i wieczorem, kupiłam go ze względu na naturalny skład i brak gliceryny, która powoduje u mnie zaskórniki. Krem bardzo dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania, pozostawia na skórze delikatny film, ale cera jest dość matowa. Używam go też na skórę wokół oczu i tu też sprawdza się bardzo dobrze, łagodzi i natłuszcza. Nie zauważyłam by powodował wypryski czy zapychał pory, ma bardzo przyjemny zapach, kojarzy mi się z sokiem winogronowym. Cena jest dość wysoka, ale krem jest wydajny, mi wystarcza na około 2 miesiące, co jest całkiem dobrym wynikiem. Aktualnie używam już drugiego opakowania i mam zamiar kupić kolejne.

Przeciętny.

Krem przeciętnie dobry. Zapach próbki mnie zachwycił, ale po miesięcznym używaniu zaczynam mieć mdłości... Nawilża i pewnie trochę odżywia, ale nie jest to w moim mniemaniu krem "na noc". Konsystencja delikatna, dość rzadka. Szybko się wchłania. Wydajność ok. Jedną tubkę zużyłam w miesiąc, jak zwykle. Na noc dla mnie zdecydowanie za słaby. Lekki kremik na dzień. Opakowanie poręczne, dobre na podróż. Jednak wolę słoiczki, z których można zużyć bez problemu cały produkt.

Dobry, ale czegoś mu brakuje

Krem biolaven będzie z pewnością ulubieńcem osób lubiących zapach winogrona ze słabiutką nutką lawendy. Nie chce rzez to napisać, że jego największym atutem jest zapach, ale że jest on naprawdę ładny. Co do samych właściwości kremu, podsumuję je krótko: jest w porządku, ale czegoś mu brak

Działanie: Próbowałam wielu kremów Sylveco i z każdym, poza tymi pod oczy, jestem leciutko na bakier, chociaż każdy też oceniłabym na zasłużone, mocne 4. Pielęgnują, nawilżają, ale na dłuższą metę czegoś im brak. Tak jest też w tym wypadku. Konsystencja kremu jest lekka, ale wyczuwalnie olejkowa i tłustawa. Policzki spijają mi ten krem od razu do matu, bo są bardzo suche, ale strefa T kaprysi. Wchłania się w nią długo, skóra wyraźnie błyszczy, po miesiącu stosowania pory są lekko przytkane (jeszcze bez wizualnego dramatu). Myślałam dotąd, że w kremach tego producenta przeszkadzają mi dodatkowe oleje, ale to jednak baza z oleju z pestek winogron. Nie wychodzą żadne krostki czy inne niespodzianki, ale muszę częściej matowić i oczyszczać, mimo, ze to krem na noc, a szukam przecież czegoś, co zadowoli mnie w 100%. Wspominając o zadowoleniu, muszę jednak napisać, że nawilżenie po tym kremie jest zacne i długotrwałe. Czy wszystko, co daje komfort, musi zarazem mieszać coś w strefie T? (ret.)

Na plus:
-długotrwale, skutecznie nawilża
-przynosi komfort suchym partiom cery
-bardzo ładny zapach
-lekka, olejkowa konsystencja
-dobra wydajność

Na minus:
-strefa T świeci po nim niemiłosiernie
-pory po dłuższym czasie są lekko przytkane

Być może kupię po raz kolejny, ale póki co szukam nadal.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Może być

Jako tako nawilża skórę, ale nie jest najlepszy krem, jakiego używałam. Zapach dziwny, ostry, nawet go polubiłam. Konsystencja trochę za rzadka. Po użyciu na noc, rano na twarzy dalej jest tłusta warstwa. Dla mnie to nie jest wada, bo rano nie musiałam już używać kremu na dzień. W sumie ciężko mi go ocenić, bo wydajność jest raczej zła, i nie miałam go długo. Ale myślę, że warto kupić i przetestować, bo skład jest bardzo dobry, a nuż podpasuje.

Wszystko niby ładnie, a efekt mizerny ...

Stosowałam ów krem razem z dedykowanym na dzień i... Marnie!
Po zużyciu całego opakowania stwierdzam, że do produktu nie wrócę.

Moja normalna i ostatnio mało wymagająca cera nieco się pogorszyła, poszarzała. Kremowi na noc zarzucam przede wszystkim marną dawkę nawilżenia, krem jest z lekka tłustawy, ale mało treściwy. Tydzień kuracji innym kremem nawilżającym i, od razu odczuwam zmianę na korzyść.

Zapach Biolaven jest silny i przyjemny, dla fana lawendy, ale szczerze przyznaję, że może drażnić.

Krem jest dość wydajny - to na plus.

Natomiast tubkowe opakowanie i działanie stanowczo na minus.

Nie polecam - tenże producent ma o wiele lepszą linię o nazwie Sylveco i jeśli już to ją polecam wypróbować.

Ok

Krem na dzień z tej serii zupełnie mi się nie sprawdził, ale za to ten na noc jest całkiem w porządku.
Skład jest bardzo na plus, ma lekką konsystencję i ładnie nawilża skórę.
Opakowanie jest higieniczne, poręczne i miłe dla oka.
Krem nie "zapycha, a zapach jest bardzo przyjemny.
Jest bardzo wydajny!

Regeneracji skóry jako takiej nie zauważyłam.
Największym jak dla mnie minusem jest to, że rano budziłam się z grubą warstwą tłustego filmu na twarzy.

Jeśli nie oczekujemy od kremu na noc żadnych cudów, tylko nawilżenia i dobrego składu - ten się sprawdzi.

Nie zachwycił

Mam cerę mieszaną, skłonną do trądziku, naczynkową.
U mnie krem ten się nie sprawdził, jako odżywczy krem na noc. W pewnym momencie, aby go zużyć zaczęłam go stosować na dzień i w takim zastosowaniu trochę lepiej się sprawdził.

+ dobrze się wchłania
+ delikatny zapach
+ dość dobry skład, nie zapycha
+ daje efekt krótkotrwałego nawilżenia
+ wydajny

- nie nawilża skutecznie, nie koi, jest za lekki, aby coś zdziałać w nocy, gdzie moja skóra potrzebuje porządnego nawilżenia i odżywienia, na dzień trochę lepiej, dobrze współpracuje z podkładem
- dość wysoka cena jak na produkt o minimalnym działaniu

Całkiem niezły

Miałam krem Biolaven na dzień, który bardzo mi się spodobał, dlatego też postanowiłam zakupić wersję na noc. Zakładałam, że wersja na noc, podobnie jak inne z firmy Sylveco, będzie bardziej treściwa i odżywcza. Ta wersja jest jednak podobna do wersji na dzień - lekka. Zaskoczyło mnie to, ale dość pozytywnie, ponieważ nie lubię tłustej warstwy na twarzy, co zdarzało mi się w przypadku bogatych kremów Sylveco. Dzięki takiej konsystencji krem zdecydowanie szybciej się wchłania, pozostawia jedynie mało wyczuwalna warstewkę, a efekt całonocnej regeneracji jest wyraźnie wdioczny - skóra jest właściwie nawilżona, gładka i miękka w dotyku. Stosowanie kremu umila przyjemny zapach lawendy. Krem zamknięty jest w miękkiej tubce, łatwo wycisnąć odpowiednią ilość produktu. Krem wystarczył mi na ok. 2 miesiące codziennego stosowania, więc jest dość wydajny. Za tę cenę zdecydowanie warto spróbować.

Ładny zapach i tyle.

Krem poza tym, że ładnie pachnie nie robi dla mojej skóry niczego dobrego. Po kilku dniach pory są zatkane i skóra musi od niego odpoczywać, inaczej pogarsza się jej stan (moja cera jest trądzikowa, tłusta). Nawilżenie skóry na noc to dla mnie podstawa bo dzięki temu moja skóra nie wydziela tyle sebum, ale niestety ten krem jej nie służy.

3xNIE

Nie mogę niestety opisać tylko kremu na noc, bo używałam go zawsze w zestawieniu z tym na dzień, jako zestaw (w sumie tak je kupiłam). I póki nakładałam je od czasu do czasu, myślałam, że są to kremy po prostu za mało nawilżające jak dla mnie, za to przyjmnie lekkie. O nie! To jak mi szkodzą ujawniło się po 2 tygodniowym codziennym używaniu...
Plusy:
- cena ( opakowanie krem na dzień, na noc + płyn micelarny kupiłam za 25-30zł)
- . zapach, według mnie jest przyjemny
- brak silikownów, parabenów w składzie
- to, że szybko się wchłaniają
Minusy:
- za słabo nawilża, zostawia za to leciutki 'filtr' na twarzy, co daję trochę efekt placebo
- ZAPYCHA! I to jak... Od kilku lat nie miałam twarzy w tak tragicznym stanie, pojawiły mi się nawet wągry na nosie, których nie widziałam u siebie od gimnazjum...
- zbyt wodnista konsystencja

NIE POLECAM
Odstawiłam BioLaven, zaczęłam używać kremów z Biothermu i po 3 dniach moja cera wygląda już lepiej, bo nic nowego nie 'wyrasta' mi na twarzy, a niedoskonałości powoli schodzą :-)

dobry skład który zapycha

Tak chyba w skrócie mogę określić obydwa kremy z tej serii - szukałam czegoś w miarę naturalnego, natrafiłam na Biolaven i zachęcona ulotką, składem oraz ogólnym wyglądem marki zakupiłam krem na dzień i na noc. Żałuję że nie zobaczyłam tych recenzji na KWC.
Niestety obydwa zapychają a nocny robi to do tego stopnia, że zorientowałam się już po pierwszym użyciu gdy rano wstałam z niespodzianką... Dwie gwiazdki mogę dać jedynie za nawilżenie, które czuć. Zużywam je do nóg i łokci.

Przyjemny

Dostałam w aptece kilka próbek tego produktu i juz po pierwszym uzyciu mnie pozytywnie zaskoczył, bardzo przyjemny, lekki, ładnie pachnie. Skóra na twarzy po nim jest taka mięciutka i nawilżona. Od razu poleciałam po całe opakowanie na noc jak i na dzień.