Biolaven, Krem do twarzy na noc

Biolaven, Krem do twarzy na noc

Krem do twarzy na noc o działaniu nawilżająco-regenerującym, dedykowany cerze wymagającej. Zawartość oleju z pestek winogron działa na skórę odżywczo, przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. Połączenie masła avocado, skwalanu i witaminy E, zapewnia skórze dogłębne nawilżenie i wspomaga procesy naprawcze zachodzące podczas nocnego wypoczynku. Skóra o poranku jest miękka i elastyczna. Olejek z lawendy stymuluje wzrost komórek i działa odświeżająco. Polski kosmetyk naturalny, hypoalergiczny, nie testowany na zwierzętach, bez drażniących substancji.

BUBEL!

Skład produktu sugeruje, iż będzie on głęboko nawilżającym i odżywczym kremem. Olej sojowy, olej z pestek winogron, masło avocado w połączeniu z mocznikiem powinny zapewnić komfort skórze. Cos jednak poszło nie tak...

Preparat bardzo intensywnie pachnie, zapach jest zaskakujący i intrygujący. Łączy w sobie lawendę z nutą winogron. Wizualnie krem prezentuje się pięknie. Estetyczna, plastikowa tubka o pojemności 50 ml z motywem lawendy wygląda bardzo atrakcyjnie. Niestety, jest to koniec jego plusów... Niedogodności zaczynają się już w momencie pierwszej aplikacji. Otwieramy tubkę i ... krem wylewa się z opakowania niczym woda. Jest zdecydowanie za rzadki na taki rodzaj opakowania. Kupując krem nocny, zwykle oczekujemy, że jego konsystencja będzie gęsta, treściwa i odżywcza. Nic bardziej mylnego.
Po nałożeniu na stonizowaną skórę krem wchłania się, pozostawiając tłustą powłokę. Niestety uczucie ciągnięcia i dyskomfortu jest nie do wytrzymania. Krem ten nie nawilża oraz nie odżywia. Zasadniczo nie robi nic poza pozostawieniem nieprzyjemnego uczucia obklejonej twarzy. Dawałam mu szansę kilkukrotnie. Próbowałam nakładać go na serum hialuronowe oraz na inny, lekki nawilżający krem. Niestety, żadna z tych metod nie pomogła. Po każdym użyciu cera była mocno przesuszona i ściągnięta. Nie takiego efektu oczekujemy po kremie na noc!
Jestem totalnie rozczarowana tym kosmetykiem. Niestety, produkty naturalne nie zawsze sprawdzają się dobrze w przypadku mocno wymagających cer wrażliwych oraz bardzo suchych. I tak też było w moim przypadku. Może po prostu marka Biolaven nie jest dla mnie? Zresztą po przeczytaniu opinii innych osób o pozostałych produktach np. płynie micelarnym, szamponie oraz kremie na dzień, zdecydowanie nie mam ochoty ich testować!

Dobry, lekki krem na noc

Najlżejszy krem na noc jaki miałam. Po nałożeniu szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Stosowany samodzielnie nie zapewnia mi wystarczającego nawilżenia. Nie jest to jednak dla mnie zaskoczeniem, ponieważ mam suchą skórę i dobre serum to podstawa mojej pielęgnacji.
Stosując ten krem rano skóra jest zregenerowana, odżywiona, wygładzona i miękka.
Produkt używam od kilku tygodni i nie zauważyłam żadnych niepożądanych efektów ubocznych.
Miłym dodatkiem jest zapach lawendy i winogron, który pokochałam całym sercem. Zapewnia cudowny, wieczorny relaks :)

Zapycha

Na początku użytkowania bardzo mi się spodobał. Jego główną zaletą jest to że świetnie nawilża.
Niestety po tygodniu użytkowania zaczął mnie potwornie zapychać i nie mówię o delikatnych wypryskach, ale o ciężkich do pozbycia się podskórnych grudkach, co absolutnie go dyskwalifikuje.
Zaskakujące, bo skład nie jest zły, a dotychczas lubiłam produkty sylveco.
Nie jestem fanką lawendy, ale zapach mnie nie drażnił.

Nie dla mnie, a szkoda

Bo zapach ma fajny, taki ziołowy jak dla mnie nie typowo lawendowy, skóra była po nim gładsza, nawilżona, odżywiona.
Niestety musiałam go odstawić po jakimś czasie, stosowany na noc zapychał mi skórę, może nie za każdym razem, ale nie przepadam za tym.
Cerę mam mieszaną, po 30stce, pierwsze zmarszczki.

lubię

Mam skórę mieszaną, naczynkową, rano często jest napięta i wysuszona. Krem Biolaven nie tylko bardzo dobrze ją nawilża, ale także działa dobrze na moje naczynka. Wszelkie zaczerwieniania są wyciszone, a cera jest świetnie nawilżona. Do zapachu się przyzwyczaiłam, lubię go, ale nie jestem zwolennikiem mocno perfumowanych kremów na noc. Plusem jest też to, że jest znakomicie się wchłania, czasem, gdy wyjątkowo moja skóra potrzebuje nawilżenia, nakładam go gęsto, ale nigdy nie miałam problemu z wchłanianiem.

fajny krem na noc

Dostałam kiedyś próbkę tego kremu i od pierwszego użycia byłam bardzo zadowolona. Kupiłam więc produkt pełnowymiarowy i krem bardzo mi się sprawdził. Buzia rano, po nałożeniu na noc produktu, była nawilżona, mięciutka czyli taka jaką lubię rano. Zapach bardzo przyjemny, cena też na plus. Jedyny minus jaki znalazłam w tym produkcie to konsystencja - wodnista. Wolę jednak kremy na noc bardziej gęste, co za tym idzie mała wydajność. Ale nie mniej jednak krem jest bardzo treściwy. Skład produktu też bardzo przyjemny. Krem nie zapycha.

Polecam!

W końcu coś lekkiego na noc. <3

Uwielbiam lekkie kremy, nie lubię tych bogatych, gęstych i tłustych. Długo szukałam idealnego kremu na noc i to własnie chyba on. Zachęciły mnie do zakupu próbki, które miałam i które nadal służą mi podczas wyjazdów, kiedy nie zabieram ze sobą całego opakowania.

Zapach - jeden z ładniej pachnących kosmetyków z lepszym składem. Zapach początkowo jest dosyć intensywny, jednak szybko łagodnieje. Nie jest drażniący, ja go bardzo lubię.

Działanie - bardzo fajnie nawilża, koi i łagodzi. Jego następstwem nie były żadne wypryski, nie zapchał mnie, nie uczulił. Bardzo fajnie łagodzi podrażnienia i przebarwienia. Twarz jest miękka i sprężysta, bez uczucia nieprzyjemnego napięcia.

Konsystencja - jest pośredni. Nie należy do bardzo gęstych, ani do lejących. Jak na krem na noc wchłania się szybko, a uczucie dodatkowej warstwy szybko znika.

Opakowanie - ładne, wygodne i praktyczne. Dzięki temu, ze stoi na zatyczce, produkt ma możliwość spływania ku dołowi i nie ma problemu z jego wydobyciem.

Może być

Krem kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Niestety, zawiodłam się, chyba nie jest to produkt dla mnie. Przeszkadza mi zapach i rzadka konsystencja - mój krem wylewa się z tubki. Może i nawilża, ale skóra po nim jest tępa i matowa, co mi nie odpowiada, tym bardziej że to krem na noc i chciałoby się czegoś więcej. Zużywam go do dekoltu, chociaż nie uczulił mnie ani nie zapchał. Nie lubię mojej twarzy po użyciu tego kremu, choć biorę pod uwagę fakt, że może trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Cena dobra jak na produkt naturalny, ale ja podziękuję.

Korekta: jednak miałam jakiś zepsuty produkt. Dostałam w prezencie drugi i ten jest normalny. Ładnie pachnie, dobrze nawilża i pielęgnuje. Zmieniam z dwóch gwiazdek na 4.

Mój ulubiony krem nawilżający

Kremu używam rano i wieczorem, kupiłam go ze względu na naturalny skład i brak gliceryny, która powoduje u mnie zaskórniki. Krem bardzo dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania, pozostawia na skórze delikatny film, ale cera jest dość matowa. Używam go też na skórę wokół oczu i tu też sprawdza się bardzo dobrze, łagodzi i natłuszcza. Nie zauważyłam by powodował wypryski czy zapychał pory, ma bardzo przyjemny zapach, kojarzy mi się z sokiem winogronowym. Cena jest dość wysoka, ale krem jest wydajny, mi wystarcza na około 2 miesiące, co jest całkiem dobrym wynikiem. Aktualnie używam już drugiego opakowania i mam zamiar kupić kolejne.

Przeciętny.

Krem przeciętnie dobry. Zapach próbki mnie zachwycił, ale po miesięcznym używaniu zaczynam mieć mdłości... Nawilża i pewnie trochę odżywia, ale nie jest to w moim mniemaniu krem "na noc". Konsystencja delikatna, dość rzadka. Szybko się wchłania. Wydajność ok. Jedną tubkę zużyłam w miesiąc, jak zwykle. Na noc dla mnie zdecydowanie za słaby. Lekki kremik na dzień. Opakowanie poręczne, dobre na podróż. Jednak wolę słoiczki, z których można zużyć bez problemu cały produkt.

Dobry, ale czegoś mu brakuje

Krem biolaven będzie z pewnością ulubieńcem osób lubiących zapach winogrona ze słabiutką nutką lawendy. Nie chce rzez to napisać, że jego największym atutem jest zapach, ale że jest on naprawdę ładny. Co do samych właściwości kremu, podsumuję je krótko: jest w porządku, ale czegoś mu brak

Działanie: Próbowałam wielu kremów Sylveco i z każdym, poza tymi pod oczy, jestem leciutko na bakier, chociaż każdy też oceniłabym na zasłużone, mocne 4. Pielęgnują, nawilżają, ale na dłuższą metę czegoś im brak. Tak jest też w tym wypadku. Konsystencja kremu jest lekka, ale wyczuwalnie olejkowa i tłustawa. Policzki spijają mi ten krem od razu do matu, bo są bardzo suche, ale strefa T kaprysi. Wchłania się w nią długo, skóra wyraźnie błyszczy, po miesiącu stosowania pory są lekko przytkane (jeszcze bez wizualnego dramatu). Myślałam dotąd, że w kremach tego producenta przeszkadzają mi dodatkowe oleje, ale to jednak baza z oleju z pestek winogron. Nie wychodzą żadne krostki czy inne niespodzianki, ale muszę częściej matowić i oczyszczać, mimo, ze to krem na noc, a szukam przecież czegoś, co zadowoli mnie w 100%. Wspominając o zadowoleniu, muszę jednak napisać, że nawilżenie po tym kremie jest zacne i długotrwałe. Czy wszystko, co daje komfort, musi zarazem mieszać coś w strefie T? (ret.)

Na plus:
-długotrwale, skutecznie nawilża
-przynosi komfort suchym partiom cery
-bardzo ładny zapach
-lekka, olejkowa konsystencja
-dobra wydajność

Na minus:
-strefa T świeci po nim niemiłosiernie
-pory po dłuższym czasie są lekko przytkane

Być może kupię po raz kolejny, ale póki co szukam nadal.

Może być

Jako tako nawilża skórę, ale nie jest najlepszy krem, jakiego używałam. Zapach dziwny, ostry, nawet go polubiłam. Konsystencja trochę za rzadka. Po użyciu na noc, rano na twarzy dalej jest tłusta warstwa. Dla mnie to nie jest wada, bo rano nie musiałam już używać kremu na dzień. W sumie ciężko mi go ocenić, bo wydajność jest raczej zła, i nie miałam go długo. Ale myślę, że warto kupić i przetestować, bo skład jest bardzo dobry, a nuż podpasuje.