Biolaven, Krem do twarzy na noc

Biolaven, Krem do twarzy na noc

Krem do twarzy na noc o działaniu nawilżająco-regenerującym, dedykowany cerze wymagającej. Zawartość oleju z pestek winogron działa na skórę odżywczo, przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. Połączenie masła avocado, skwalanu i witaminy E, zapewnia skórze dogłębne nawilżenie i wspomaga procesy naprawcze zachodzące podczas nocnego wypoczynku. Skóra o poranku jest miękka i elastyczna. Olejek z lawendy stymuluje wzrost komórek i działa odświeżająco. Polski kosmetyk naturalny, hypoalergiczny, nie testowany na zwierzętach, bez drażniących substancji.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacja!

Krem ma ciekawy zapach, jak by winogrona. Wygładza skórę twarzy i mocno ją nawilża, co dla mnie jest fajne bo rano mam już odpowiednio nawilżoną i nie wysuszoną skórę, gotową do działania!

Rozczarowanie

Krem kupiłam, ponieważ szukałam produktu, który będzie dobrze nawilżał moją skórę. Zależało mi na tym żeby miał bogatą formułę, idealną na noc. Jako, że moja skóra lubi naturalne produkty, sięgnęłam po Biolaven. Niestety jak się okazało popełniłam błąd.

Krem ma przyjemną, nie za ciężką konsystencję. Wydawał się, więc spełniać moje oczekiwania. Niestety już po dwóch użyciach zorientowałam się, że jest coś nie tak. Moja skóra niezbyt dobrze zareagowała na, któryś składnik kremu, ponieważ już po dwóch nocach pojawiło mi się na twarzy sporo zmian skórnych. Były to albo malutkie ropne krosteczki, albo podskórne gródki. Jako, że inne kosmetyki stosowałam regularnie od jakiegoś czasu, od razu założyłam, że to wina kremu z Biolaven. Odstawiłam go, więc i zaleczyłam zmiany, które się u mnie pojawiły.

Po około czterech tygodniach postanowiłam jeszcze raz spróbować i poużywać kremu przez kilka dni. Niestety efekt był identyczny. Tak, więc z bólem muszę przyznać, ale krem okazał się u mnie bublem.

Krem tylko na noc i tylko dla bardzo suchej skóry

Krem kupiłam z racji na suchą, ale nie bardzo suchą skórę.
Właściwie ten krem nie różni się od wersji na dzień. Jest natomiast bardzo oleisty, lepki, ciężko się wchłania. Nie zmienia to faktu, że rzeczywiście nawilża zmęczoną skórę ale trzeba odpowiednio go dawkować, żeby nie przesadzić.

Botoksu zastosowania

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo fajny krem

Ślicznie pachnie, zmiękcza skórę, wygładza ją, rano krem czuć na twarzy, ale nie jest tłusta, co dla mnie jest ważne. Generalnie czuć działanie na twarzy, ale po 30-stce może nie wystarczyć:)

Mój ulubiony krem nawilżający

Kremu używam rano i wieczorem, kupiłam go ze względu na naturalny skład i brak gliceryny, która powoduje u mnie zaskórniki. Krem bardzo dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania, pozostawia na skórze delikatny film, ale cera jest dość matowa. Używam go też na skórę wokół oczu i tu też sprawdza się bardzo dobrze, łagodzi i natłuszcza. Nie zauważyłam by powodował wypryski czy zapychał pory, ma bardzo przyjemny zapach, kojarzy mi się z sokiem winogronowym. Cena jest dość wysoka, ale krem jest wydajny, mi wystarcza na około 2 miesiące, co jest całkiem dobrym wynikiem. Aktualnie używam już drugiego opakowania i mam zamiar kupić kolejne.

Zapycha!

Mam skórę suchą, atopową. Dodam też, że nie mam problemu z pryszczami od kilku lat, natomiast po dwóch nocach stosowania tego kremu na mojej buzi pojawiło się kilku nieproszonych gości, dosyć upierdliwych i bolących. Moja koleżanka z cerą mieszaną posiada żel do mycia twarzy z tej serii i skarży się na to samo. Jakiś składnik tego kremu niestety zapycha. Zauważyłam również nadmierne przetłuszczanie się skóry, z czym nie miałam większych problemów.
Nie zużyję opakowania do końca. Zapach przypadł mi jednak do gustu i ubolewam, że nie mogę go stosować.

Przeciętny.

Krem przeciętnie dobry. Zapach próbki mnie zachwycił, ale po miesięcznym używaniu zaczynam mieć mdłości... Nawilża i pewnie trochę odżywia, ale nie jest to w moim mniemaniu krem "na noc". Konsystencja delikatna, dość rzadka. Szybko się wchłania. Wydajność ok. Jedną tubkę zużyłam w miesiąc, jak zwykle. Na noc dla mnie zdecydowanie za słaby. Lekki kremik na dzień. Opakowanie poręczne, dobre na podróż. Jednak wolę słoiczki, z których można zużyć bez problemu cały produkt.

Dobry, ale czegoś mu brakuje

Krem biolaven będzie z pewnością ulubieńcem osób lubiących zapach winogrona ze słabiutką nutką lawendy. Nie chce rzez to napisać, że jego największym atutem jest zapach, ale że jest on naprawdę ładny. Co do samych właściwości kremu, podsumuję je krótko: jest w porządku, ale czegoś mu brak

Działanie: Próbowałam wielu kremów Sylveco i z każdym, poza tymi pod oczy, jestem leciutko na bakier, chociaż każdy też oceniłabym na zasłużone, mocne 4. Pielęgnują, nawilżają, ale na dłuższą metę czegoś im brak. Tak jest też w tym wypadku. Konsystencja kremu jest lekka, ale wyczuwalnie olejkowa i tłustawa. Policzki spijają mi ten krem od razu do matu, bo są bardzo suche, ale strefa T kaprysi. Wchłania się w nią długo, skóra wyraźnie błyszczy, po miesiącu stosowania pory są lekko przytkane (jeszcze bez wizualnego dramatu). Myślałam dotąd, że w kremach tego producenta przeszkadzają mi dodatkowe oleje, ale to jednak baza z oleju z pestek winogron. Nie wychodzą żadne krostki czy inne niespodzianki, ale muszę częściej matowić i oczyszczać, mimo, ze to krem na noc, a szukam przecież czegoś, co zadowoli mnie w 100%. Wspominając o zadowoleniu, muszę jednak napisać, że nawilżenie po tym kremie jest zacne i długotrwałe. Czy wszystko, co daje komfort, musi zarazem mieszać coś w strefie T? (ret.)

Na plus:
-długotrwale, skutecznie nawilża
-przynosi komfort suchym partiom cery
-bardzo ładny zapach
-lekka, olejkowa konsystencja
-dobra wydajność

Na minus:
-strefa T świeci po nim niemiłosiernie
-pory po dłuższym czasie są lekko przytkane

Być może kupię po raz kolejny, ale póki co szukam nadal.

Może być

Jako tako nawilża skórę, ale nie jest najlepszy krem, jakiego używałam. Zapach dziwny, ostry, nawet go polubiłam. Konsystencja trochę za rzadka. Po użyciu na noc, rano na twarzy dalej jest tłusta warstwa. Dla mnie to nie jest wada, bo rano nie musiałam już używać kremu na dzień. W sumie ciężko mi go ocenić, bo wydajność jest raczej zła, i nie miałam go długo. Ale myślę, że warto kupić i przetestować, bo skład jest bardzo dobry, a nuż podpasuje.

Wszystko niby ładnie, a efekt mizerny ...

Stosowałam ów krem razem z dedykowanym na dzień i... Marnie!
Po zużyciu całego opakowania stwierdzam, że do produktu nie wrócę.

Moja normalna i ostatnio mało wymagająca cera nieco się pogorszyła, poszarzała. Kremowi na noc zarzucam przede wszystkim marną dawkę nawilżenia, krem jest z lekka tłustawy, ale mało treściwy. Tydzień kuracji innym kremem nawilżającym i, od razu odczuwam zmianę na korzyść.

Zapach Biolaven jest silny i przyjemny, dla fana lawendy, ale szczerze przyznaję, że może drażnić.

Krem jest dość wydajny - to na plus.

Natomiast tubkowe opakowanie i działanie stanowczo na minus.

Nie polecam - tenże producent ma o wiele lepszą linię o nazwie Sylveco i jeśli już to ją polecam wypróbować.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie.

Zadziwiajaco pomimo naturalnego sklanu niesamowicie mnie podraznil, szczegolnie w okolicy nosa. Bol i pieczenie bylo okropne.
Zapach dosc intesywny a nawilzenie dla suchej skory za slabe. Ze swojej strony nie polecam.

Ok

Krem na dzień z tej serii zupełnie mi się nie sprawdził, ale za to ten na noc jest całkiem w porządku.
Skład jest bardzo na plus, ma lekką konsystencję i ładnie nawilża skórę.
Opakowanie jest higieniczne, poręczne i miłe dla oka.
Krem nie "zapycha, a zapach jest bardzo przyjemny.
Jest bardzo wydajny!

Regeneracji skóry jako takiej nie zauważyłam.
Największym jak dla mnie minusem jest to, że rano budziłam się z grubą warstwą tłustego filmu na twarzy.

Jeśli nie oczekujemy od kremu na noc żadnych cudów, tylko nawilżenia i dobrego składu - ten się sprawdzi.