Mokosh Cosmetics, Balsam do ciała 'Bambus'

Mokosh Cosmetics, Balsam do ciała 'Bambus'

Lekki, orzeźwiający balsam do ciała o bambusowym aromacie to nawilżenie i odmłodzenie dla skóry. Zawiera kwas hialuronowy, d-pantenol i naturalny kompleks Hydromanil, które sprawiają, że skóra staje się idealnie wygładzona i długotrwale nawilżona. Witamina E oraz RonaCare VTA stymulują produkcję kolagenu oraz przeciwdziałają szkodliwemu działaniu wolnych rodników. Balsam szybko się wchłania, zapobiega wysuszeniu skóry i powstawaniu stanów zapalnych. Wyjątkowa kompozycja zapachowa poprawia samopoczucie, przywraca równowagę i dodaje energii.

Rewelacyjny

Balsam umieszczony jest w wygodnym i estetycznym słoiku 200ml , ma genialna lekko galaretowatą konsytencję koloru białego do tego obłędny świeży dodający energii zapach.
Od razy Wam napiszę , że ten balsam dołączył do moich ulubionych. Opakowanie i zapach są extra. Konsystencja genialna. Balsam jest napakowany dużą ilością składników hydromanil , depantenol, kwas hialuronowy, witaminy, masło shea no same wspaniałości. NIE zawiera parafiny , olei mineralnych i parabenów!
Balsam się bardzo dobrze i szybko wchłania pozostawiając cudny zapach. Jest wydajny. A jak działa? Świetnie nawilża naprawdę jestem zaskoczona bo raczej wolę masła do mojej skóry. A ty niespodzianka myślałam , że to będzie słaba alternatywa na coś lekkiego do ciała na lato . Tymczasem balsam mnie zachwycił swoim działanie skóra nawilżona jedwabista otulona świetnym dodającym energii zapachem.
Czy odmładza hmmm jestem 33 więc ciężko powiedzieć ja tam myślę , że dzięki niemu się wolniej starzeję a jak!

Rewelacja!

Balsam doskonale nawilża skórę, polecam przede wszystkim do skóry suchej i przesuszonej. Ma delikatny zapach, który polubiłam od pierwszego otwarcia produktu. Balsam jest wydajny, wystarczy jego niewielka ilość, żeby skóra stała się dobrze nawilżona, gładka i miękka w dotyku. Jeśli chodzi o konsystencję, jest ona gęsta, jednak produkt szybko się wchłania. Na pewno kupię ponownie.

W duecie z peelingiem z tej samej serii, efekt jest jeszcze bardziej zadowalający. Peeling ma taki sam zapach, delikatnie natłuszcza skórę i wygładza.

Polecam obydwa produkty. Na pewno nie będą to pieniądze wydane na marne. Zarówno balsam jak i peeling nie uczula, nie powoduje podrażnień.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 g.

Naprawdę bardzo dobry balsam

Opakowanie: Jak już wcześniej wspomniałam opakowanie jest minimalistyczne i bardzo estetyczne. Balsam zamknięty jest w plastikowym, niskim, zakręcanym słoiczku. Jest dobrze zabezpieczony przed macaczami sreberkiem oraz papierową naklejką.

Zapach: To jest to, co mnie w tym balsamie urzekło. Zapach jest cudowny i czuć go przez sreberko. Nawet mój M. jest nim zauroczony ;) Jest świeży i naprawdę długo utrzymuje się na skórze, przez co czuję się świeżo po kąpieli jeszcze długi czas. Nawet nie wiedziałam, że bambus tak ładnie pachnie :)

Konsystencja: Balsam w słoiczku jest jakby gęsty i żelowy, ale po wydobyciu go na dłoń robi się rzadszy. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia na skórze żadnego filmu, ani tłustego, ani lepkiego. Zaraz po posmarowaniu możemy wskakiwać w ubrania. Osoby, które nie lubią czekać na wchłonięcie balsamu, będą nim zachwycone. Latem sprawdzi się także genialnie. Jedynie co balsam po sobie pozostawia to uczucie przyjemnego nawilżenia.

Działanie: Cudownie nawilża skórę i co najważniejsze, nawilża na długo. Skóra po jego użyciu jest miękka i gładka. Poziom nawilżenia dla mnie jest w zupełności wystarczający. Mam skórę raczej normalną, niezbyt wymagającą. Skład także przyjemy i naturalny. Na pierwszych miejscach znajdziemy masło shea i masło kakaowe. Balsam nie podrażnił, wręcz przeciwnie, przyjemnie ukoił skórę np. po depilacji. Także nie uczulił.
Balsam jest wydajny, ponieważ wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby pokryć nim całe ciało.

Podsumowując: Nie ukrywam, że polubiłam się z tym balsamem. Używam od jakiegoś czasu namiętnie i już się martwię, że kiedyś się skończy ;) Naprawdę trudno znaleźć balsam, który szybko się wchłania, nie obciążając skóry, ma naturalny skład, tak piękne pachnie i do tego naprawdę nawilża. Nie ukrywam, że mam chrapkę na inne produkty firmy Mokosh.

Ilość zużytych opakowań: 1 op