18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Kiko Make Up Milano, Automatic Precision Lip Liner (Konturówka do ust w ołówku automatycznym)

Kiko Make Up Milano, Automatic Precision Lip Liner (Konturówka do ust w ołówku automatycznym)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 0,35 ml
Cena 25,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Automatyczna konturówka do ust z aplikatorem do rozcierania i temperówką, umożliwiająca proste i szybkie zaznaczenie konturu ust. Długotrwała, wodoodporna formuła konturówki pozwala na obrysowanie linii ust precyzyjną kreską, która zapewnia możliwość roztarcia oraz modulowania intensywności krycia. Konturówka przedłuża trwałość błyszczyka i pomadek, wydobywając rysunek ust. Praktyczna i łatwa aplikacja. Dostępna w 16 błyszczących kolorach.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Gdyby nie kolor byłoby niżej

Bardzo długo poszukiwałam fioletowej pomadki z czarną bazą. Znalezienie takiej graniczyło z cudem, a jedyna, którą znalazłam kosztowala miliony monet. Niedawno Kiko otworzyło się we Wrocławiu, więc zaglądnęłam z ciekawości. Pomadki nie znalazłam (pani, która mnie obsługiwała w ogóle nie wiedziała co znaczy czarna baza w pomadce). Podziękowawszy za pomoc przebuszowałam samodzielnie stanowisko z pomadkami trafiając na konturówkę w idealnym kolorze! Mam kilka konturówek, których używam do wyełnienia całych ust i w takiej formie zakupiłam tę konturówkę (512) .
Zacznę od tego, że gdyby nie perfekcyjny kolor cisnęłabym ją w śmietnik (zapłaciłam 15zł w promocji). Jest ona bardzo sucha, obrysowanie ust graniczy z cudem. Nie współpracuje z ustami nawilżonymi - nie rozprowadza się. Próba obrysowania skonczyla się zlamaniem rysika. Wypełnianie ust zajmuje dobre 10 minut i kosztuje wiele nerwów. Dość szybko schodzi ze środka ust, a że jest to ciemny kolor bardzo szybko to widać.

Ołówek to mały koszmarek, szukam na niego sposobu, ale kiedy mi się skończy, a ja nie znajdę godnego następcy to zakupię - dla samego koloru.

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  438
  pochwał

  10,00

 2. 2

  50
  produktów

  160
  recenzji

  273
  pochwał

  9,89

 3. 3

  17
  produktów

  28
  recenzji

  422
  pochwał

  8,81

Zobacz cały ranking