Tommy Hilfiger, Tommy Girl, Neon Brights EDT

Tommy Hilfiger, Tommy Girl, Neon Brights EDT

Nowy wariant Tommy Hilfiger, zapach wyszedł na początku 2015. Nowa wersja podkreśla energie, emocje i entuzjazm, inspirowana fluorescencyjnym kolorem. Tommy Girl Neon Brights otwiera owocowym eksplozji zielonego jabłka, mandarynki i cytryny kwiat. Magnolia i kardamonu są w centrum, a następnie zasadę piżma, białego lasu, malin i wanilii.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielone jabłko, mandarynka i cytryna
nuta serca: magnolia, kardamon
nuta bazy: piżmo, biały las, malina, wanilia

50 - 100ml

W miarę okej

Perfumy Tommy Girl. Jest to idealny i świeży zapach, raczej lekki, idealny na letnie, wiosenne dni. Zapach jest orzeźwiający.Trwałość jest przyzwoita, na ubraniu oczywiście dłużej niż na skórze. Perfumy pojemności 30 ml kupiłam za granicą. Polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Neonowa świeżość

Zapach pełen kontrastów, z jednej strony jest dosyć krystaliczny, sterylny, taki marynarski, morski, rześki i świeży, a z drugiej strony neonowy, drażniący, kolorowy, odważny, szalony.
Nie podoba mi się to połączenie, jest dla mnie męczące, flakon także do mnie nie przemawia, wygląda jak męski. Sam zapach nadawałby się na unisex, te morskie nuty wprowadzają trochę męski klimat.

Czuję bardzo słodkie cytrusy, zielone jabłko, takie maksymalnie chemiczne, ale ładne, magnolię, zupełnie niepotrzebny kardamon, piżmo, trochę maliny i dosłownie szczyptę wanilii. Szkoda, gdyby było jej więcej, zapach na pewno zyskałby kobiecości.

Nic wartego uwagi

Nie jestem fanka wersji klasycznej Tommy Girl (może dlatego, że mi już daleko go "girl";) ) ale do Neon Brights podeszłam bez uprzedzeń. Wiadomo, że flankery potrafią być zupełnie różne od wersji podstawowych.

Flakonu nie mam więc nie oceniam ale na zdjęciach wygląda całkiem spoko, lubię prostotę. Nie jest to żadne cudo jak ekskluzywna prostota Narciso Rodrugueza ale zdecydowanie preferuję proste flakony z korkiem.

Neon Brights brzmi jakoś tak zachęcająco, miałam nadzieję na jakąś owocową eksplozję czy coś. A dostałam marną herbatkę owocową (malinowo-mandarynkowo-jabłkową) trochę posłodzoną waniliowym cukrem, która po jakiejś godzinie szybko przechodzi do piżmowo-mydlanej bazy by zniknąć po jakiś2-3 godzinach. That\\\'s it!

No naprawdę nie spodziewałam się cudów ale dostałam duże nic.
Nie warto, w kategorii "zapachy lekkie i przyjemne" jest dużo o wiele lepszych rzeczy.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: próbka