Eveline, Hydra Impact 360°, Energetyzujący lekki krem nawilżający na dzień, cera normalna i mieszana

Lekki krem, oparty na technologii Hydra Impact formula, wzbogacony koenzymem Q10, idealnie nawilża i przywraca skórze świeży, promienny wygląd. normalizuje wydzielanie sebum i przywraca równowag między przesuszonymi i i przetłuszczającymi się partiami twarzy. Skutecznie likwiduje niedoskonałości i zaczerwienienia, dzięki czemu ujednolica koloryt skóry. Składniki aktywne: Kwas Hialuronowy, Koenzym Q10, Masło Karite, Koktajl Witamin A+E+F. Produkt testowany dermatologicznie.

lekki i dobrze nawilża

Bardzo lubię ten krem- jest naprawdę lekki, bardzo szybko się wchlania, bardzo wydajny, przyjemnie świeżo pachnie i pozostawia uczucie gładkości. Kwas hialuronowy i koenzym Q10 dbają o młodość skóry i ja jestem zadowolona. Czuję , że podczas stosowania tego kremu moja skóra nabiera promienności, jest elastyczna i wygląda na młodszą. Nawilżenie bardzo dogłębne i polecam ten krem. Dobrze sprawuję się także pod makijaż. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.