Miss Sporty, Mission Correction Foundation (Podkład kryjący o lekkiej formule)

Miss Sporty, Mission Correction Foundation (Podkład kryjący o lekkiej formule)

Pojemność 27,3 ml

Podkład zawiera: korektor, podkład oraz rozświetlacz. Lekka formuła kryje niedoskonałości co zapewnia trwały makijaż przez cały dzień. Skóra wygląda zdrowo i zapewnia uczucie komfortu. Podkład przeznaczony do każdego typu cery.

Dla mnie super

Widzę że podkład ma dużo złych recencji ale ja byłam z niego bardzo zadowolona. Konsystencja w sam raz , co prawda nie za gęsty ale dobrze sie rozprowadzał po twarzy i miał niezłą pigmentację. Nie zostawiał uczucia ciężkości i zapchanych porów. Nie czuło się go na twarzy. Miałam odcień 002 light który dobrze był dopasowany do mojej skóry i spełniał moje oczekiwania. Wydajny i trwały, nie grudkował się. Do tego bardzo wygodne opakowanie, z pompką która umożliwiała wydobycie podkładu do samego końca. Dodatkowo ekstra cena. Obecnie używam podkładu za 55 zl znanej marki i nawet sobie stanąć nie może koło tego za 15 zl.Zdecydowanie polecam

Okropieństwo!

Podkład (o ile można nazwać to podkładem) kupiłam na CND w Rossmanie. Zapłaciłam za to jakieś grosze (ok. 4 zł?). I całe szczęście, że tylko tyle ;)

Plusa jednak jednego, jedynego znalazłam… ;)

Plusy:
*opakowanie – przezroczyste, z pompką. Widać ile zostało podkładu. Pompka się nie zacina i wyciska tyle produktu ile potrzeba.

Minusy:
*podkład fatalnie się rozprowadza! Podczas nakładania rękoma podkład strasznie się roluje a na twarzy tworzą się jakieś bruzdy. Podczas nakładania pędzlem nie ma możliwości rozsmarowania go w całości na gładko. Jedyny pomysł – gąbka.
*kolor okropny, najjaśniejszy jest pomarańczowo-różowy. Do tego oksyduje.
*bardzo podkreśla strukturę skóry
*krycie minimalne – ja bym powiedziała, że to jakiś krem BB a nie podkład
*maksymalny efekt maski
*zero jakieś rozświetlenia czy czegoś co obiecuje producent
*trwałość – słaba, po ok. 2 h nic nie ma już na twarzy.

Zużyłam, ale tylko na godzinne wyjścia na zakupy.

Nie polecam, jeśli ktoś go jeszcze kiedyś znajdzie! Nawet za kilka złotych.

Dno dnów...

Co to ma być ja się pytam?Jakiś żart...?
Podkład po nałożeniu strasznie się roluje i wędruje po całej twarzy nawet jak dotknę pędzlem twarz innymi produktami.
Dodatkowo ma mocno różowy odcień,który i tak oksyduje.
Często po nałożeniu na twarz,miałam ochotę go błyskawicznie zmyć,ponieważ czasem nawet podrażniał mnie.
Oczywiście rozświetlenia i krycia jak pisze na opakowaniu to tu ani widu ani słychu...
Pozatykał wszystkie pory.
Dodatkowo pachnie bardzo tanio,jak kosmetyki dla dzieci z chińskich sklepów.

Beznadzieja

Ten podklad to dla mnie zwykly zart. Nawet nie wiem czy mozna to nazwac podkladem. Nigdy wiecej po niego nie siegne, strata pieniedzy i nerwow. Nie spelnil w zadnym procencie mojego oczekiwania. Brak krycia, odcienie nieadekwatne do nazwy.

Nie polecam

Podkład ten o ile można to nazwać podkładem był moim pierwszym. Nie pamiętam W ogóle kiedy to już było. Ale przechodząc do rzeczy:

Krycie ma znikome,właściwie to Krem BB ma lepsze. Przebijają się przez niego wszystkie nawet najmniejsze zaczerwienienia. Równie dobrze mogę wam powiedzieć by zamiast tego podkładu właściwie nie nakładać nic. Wyjdzie na to samo.

Trwałość także jest znikoma. Produkt nawet przypudrowany znikał w mgnieniu oka a gdy po kilku godzinach zmywałam makijaż płynem micelarnym na waciku nie było praktycznie nic.

Nie wrócę na pewno. Połowa tego produktu leży gdzies głęboko w szufladzie lub wylądowała w koszu. Cena ? Nawet 15 zł nie jest tego warte.

Można powiedzieć że będzie się nadawać dla początkujących jednak jeśli będziesz mieć sobie zrobić ten efekt maski to tym podkładem i tak to zrobisz a jeśli należysz standardowa ilość to zmiany i tak nie zauważysz pomiędzy tym a swoją naturalna cera.

Najgorszy podkład z jakim miałam do czynienia

Nie potrafię opisać go inaczej, jak tylko: BEZNADZIEJNY. Najjaśniejszy odcień po jakimś czasie robi się...dosłownie ciemny. Plusów prawie nie ma. NIE POLECAM.

jedna wielka porażka

nie używałam nic gorszego... jego krycie jest mniejsze niż kremów BB, trwałość ...jej nie ma (przynajmniej na tłustej skórze) jak już schodzi razem z pudrem to brudzi wszystko. po nałożeniu wchodzi we wszystko co sie da, drobne zmarszczki pory robi tak okropną fakture. co najważniejsze oksyduje. bardzo. Nawet za tą cene dostaje wielkie NIE

o nie!

Kupiłam go w Rossmannie za coś około 5 zł. Za taką cenę nie spodziewałam się jakości Revlona, no ale pomyślałam "spróbuję".
Od pierwszego użycia się nie zakolegowaliśmy. Ale dałam mu szansę, Zużyłam 1/3 opakowania, więc uważam, że to dobry czas na recenzję.
Nie mam problemów ze skórą, wiec jego delikatne krycie mnie nie przeraża, ale to co się na twarzy dzieje po jego użyciu, to już inna historia.
Podkład w niektórych miejscach (w strefie T, na szczytach kości jarzmowych) robi "ciasto"... Trzeba go baaaardzo szybko rozprowadzać (i to broń boże palcami, bo jeszcze większe ciasto) pędzlem, bo inaczej robi się ciasto, albo wygląd zważonej śmietany w zupie.
Ale dam mu jeden plus- za zapach!! Przypomina mi mamine kosmetyki sprzed miliona lat :)

Generalnie nie polecam, zmarnowane pieniądze.

bardzo dobry

Posiadam kolor 01 Ivory.
Strasznie mnie zaskoczyły bardzo negatywne opinie tego podkładu, bo zupełnie nie jest taki straszny.
Kolor jest raczej jasny i rewelacyjnie stapia się z cerą. Podkład ma rzeczywiście bardzo lekką konsystencję i bardzo łatwo i szybko się rozprowadza na skórze. Nie znika z twarzy szybko. Nie ciemnieje, nie robi pomarańczowych plam. Nie podkreśla suchych skórek. Delikatnie tuszuje niedoskonałości, choć jest to bardzo nikłe działanie. Raczej wyrównuje koloryt. Cera jest rozświetlona i wypoczęta.
Opakowanie jest bardzo higieniczne, bo to pompka. która bardzo dobrze działa.
To, że producent obiecuje nam również korektor i rozświetlacz to nie zauważyłam, ale nie spodziewałam się.
Podkład ten kupiłam dodatkowo w promocji w Rossmannie.
Jestem bardzo zadowolona.

nie

plusy:
- całkiem długo się utrzymuje
- opakowanie pokazuje ile produktu zostało
- cena
- ładnie komponuje się z cerą
- przy nałożeniu w jednym miejscu działał jako korektor

minusy:
- gdy zbyt często się go dotyka i przy nakładaniu zwija się w małe rolki
- mało wydajny - trzeba poprawiać kilka razy
- nie kryje, chyba że nałożymy go naprawdę sporo

Tragedia

Jak w tytule. Totalna porażka.
Plusy:
-cena
-fluid jest bardzo lekki
Minusy:
- powstają dziwne pomarańczowe plamy po paru minutach od nałożenia,
-niby jasny a potem ciemnieje,
-roluje się

Pozytywne zaskoczenie

Zachęcona pozytywnymi doświadczeniami z, o dziwo, wystarczająco jasnym podkładem So Matte i promocją -49% na podkłady w Rossmanie postanowiłam spróbować i Mission Correction w kolorze Ivory.
Dotarłam do domu, zajrzałam na wizaż i splunęłam sobie w brodę czytając jak źle został oceniony. Tak czy tak 7 zł piechotą nie chodzi, więc postanowiłam w kontrolowanych warunkach domowych spróbować. Po pół godziny od nałożenia z trwogą zajrzałam w lustro, ale zamiast pomarańczowych plam zobaczyłam ładną, wyrównaną skórę w kolorze nieodstającym od reszty mojego, naprawdę bladego, ciała. Fakt, że rozświetlacza i korektora nie ma co się tu doszukiwać, ale owszem, skóra jest ujednolicona i świeża, naturalna, w przeciwieństwie do lekko ściągniętej maski, którą fundował mi So Matte. W dodatku, jak na podkład, który nie ma być matujący, ten naprawdę przyzwoicie trzyma się nawet na mojej strefie T, która lubi się świecić. Co prawda używam pudru, ale o poprawki w ciągu dnia martwić się nie muszę.

PLUSY:
* cena: w promocji nieco ponad 7 zł, a i 15 jest dla mnie jak najbardziej w porządku
* zapach: pachnie ślicznie, pudrowo, trochę jak oldschoolowe kosmetyki babci
* kolor: nie zauważyłam ciemnienia, linii, smug, raczej wtapianie w skórę
* konsystencja: dość lejąca, leciutka, rozprowadza się bardzo łatwo i przyjemnie
* wytrzymałość: po przypudrowaniu trzyma się cały dzień
* opakowanie: wygodne, higieniczne, z pompką
* wykończenie: lekka, naturalna satyna bez tendencji do potęgowania świecenia się
* dostępność: każdy Rossman

PLUSY/MINUSY:
* krycie: naturalne, lekkie, przykrywa moje lekkie zaczerwienienia i wyrównuje, daje efekt młodej, wręcz dziecięcej cery, ALE w przypadku comiesięcznego wysypu w okolicy brody muszę wspomóc się korektorem, bo trudno nabudować krycie kolejnymi warstwami produktu

MINUSY:
* jedyne co mogę wymyślić to to, że nie spełnia obietnicy producenta i nie zastąpi nam korektora i rozświetlacza (aczkolwiek szczerze mówiąc byłabym bardzo zdziwiona, gdyby rzeczywiście to robił)

Podsumowując, nie wykluczam, że jestem wybrykiem natury i dlatego jako jedna z nielicznych dobrze "współpracuję" z tym produktem, ale myślę, że warto dać mu szansę, bo jeśli ktoś poza mną też cudem się z nim dogada to może znaleźć dla siebie bardzo dobry, tani i dobrze dostępny podkład.