Real Techniques, Bold Metals Collection, Oval Shadow Brush 200 (Pędzel do cieni)

Nowa linia luksusowych pędzli do makijażu zaprojektowanych przez siostry Sam i Nic Chapman.
Zaokrąglony kształt pędzla pozwala na nakładanie cieni na całą powiekę i idealne cieniowanie.

pędzle
do cieni
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

fajny

Bardzo fajny pędzel do nakładania cieni na centralną część powieki. Jakość zbliżona do Hakuro czy Zoevy. Nic się z nim nie dzieje, nie gubi włosia, nie rozkleja się i co najważniejsze dopiera się nawet od ciemniejszych cieni.

chmmm

Od kiedy zobaczyłam tę serię pędzli zapragnęłam mieć któryś z nich. Podczas wizyty w Bootsie skusiłam się na ten do powiek, przypomina mi kształtem pędzel 217 Maca którego dość często używam. Pędzel jest wykonany bardzo dobrze - białe włosie jest miękkie i sprężyste, nie rozcapierza się, nie wychodzi, trzonek wydaje się ciężki, ale to tylko złudzenie bo tak naprawdę wykonany jest (chyba) z plastiku. Generalnie nie jest to zły pędzelek, ale ma dla mnie jedną wadę - jest za duży, mam wysoki łuk brwiowy i daję nim radę, ale wymaga, że tak to ujmę, chwili namysłu ;) Plusem jest za to pokrycie od razu większej powierzchni powieki co ma swoje znaczenie rano, kiedy staram się szybko malować. Trudno go też domyć, udaje mi się to jedynie szarym mydłem, metodą jaką pokazywała Katosu. Nie jest złym pędzlem, ale zastanowiłabym się zanim kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel, wciąż niezużyty