Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Jantar, Szampon z wyciągiem z bursztynu do włosów zniszczonych i osłabionych (nowa wersja)

Cena już od 6,87 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera naturalny wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F oraz Inutec naturalny prebiotyk o doskonałych właściwościach kondycjonujących. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i wygładza włosy, równocześnie zapobiega ich przetłuszczaniu. Jako naturalny filtr słoneczny chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Po umyciu włosy stają się jedwabiste, miękkie, lśniące i podatne na układanie.
Składniki aktywne: Wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F, Inutec - naturalny prebiotyk.

Średniak

Zaczynając od plusów :
+ przeźroczysta butelka, więc widać ile szamponu jeszcze zostało
+ zapach, bardzo przyjemny
i w sumie tyle z plusów
Natomiast z minusów:
- konsystencja galaretki, nie przepadam za taką
- bardzo słabo się pieni, a jak już to ta piana jest taka hmm "tępa"
- jakiegokolwiek działania prócz oczyszczania włosów z nadmiaru sebum nie zauważyłam

Skusiłam się na szampon, ponieważ wcierkę bardzo polubiłam, szampon natomiast dla mnie bez szału, nie wrócę do niego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536061].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Kupiłam szampon z myślą, że okaże się tak dobry jak wcierka do włosów z tej samej firmy, która stosuję już od dłuższego czasu. Może jeszcze kiedyś go zakupię.

PLUSY:
Przeźroczystość opakowania, sprawia, że wiemy ile szamponu jeszcze pozostało. Ciekawy koreczek bardzo ułatwia zakręcanie opakowania mokrymi rękami.
Bardzo ładnie pachnie, podobnie jak odżywka z tej serii.
Jest dosyć gęsty.
Włosy są bardziej miękkie i lśniące.

MINUSY:
Wydajność.
Ciężko wydobywa się z opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533541].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie mam mu nic do zarzucenia

Po dobrych wrażeniach z odżywką, stwierdziłam, że chcę spróbować i szampon. Akurat trafiłam od razu na cenę promocyjną, więc kupiłam od razu kilka opakowań.

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu i nie mam mu nic do zarzucenia. Zgodzę się w pewnym stopniu z przedmówczyniami, że produkt może plątać włosy, ale co ciekawe zauważyłam u siebie, że owszem plątał.. ale jak nie rozczesałam przed myciem i na samym początku stosowania. Potem jak już doszłam do połowy pierwszego opakowania to włosy przestały mi się plątać i nawet jak zapomniałam je przeczesać to nic się z nimi nie działo. Same włosy wyglądały na zadbane, miękkie, puszyste w pozytywnym tego słowa znaczeniu (plus dla cienkich włosów), lekko błyszczące, a dodatkowo bardzo dobrze eliminowany był nadmiar sebum, więc moja skóra głowy z tendencją do przetłuszczania się miała okazję bardzo blisko zaprzyjaźnić się z Jantarem na dobre i na złe. Początkowo tak jak już wspomniałam był problem z rozczesywaniem włosów po naturalnym wysuszeniu, ale potem ten problem sam gdzieś zniknął i teraz rozczesuję bez żadnego problemu. Zapach przypomina zapach odżywki, wiec tutaj nie ma żadnego zaskoczenia. Opakowanie jest średnio wygodne, bo z jednej strony jesteśmy w stanie kontrolować ile produktu ubywa, ale z drugiej strony odkręcany otwór może być lekko niewygodny jak ma się śliskie dłonie albo stawia się butelkę w takim miejscu, że woda może dostać się bez problemu do środka jak zostawimy odkręcone - nawet jak tam jest tylko mała dziurka. Cena jest w porządku, a nawet jak coś to bardzo łatwo możemy trafić na promocje, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu.

Czy jest to produkt niezbędny w walce z wypadającymi włosami i zadebiutował u mnie tak samo jak odżywka? Ciężko mi to powiedzieć, bo odżywkę stosowałam już wcześniej i to ona wyratowała mnie z opresji. Musiałabym znowu trafić na okres gdzie zaczną mi włosy wypadać garściami i wtedy wypróbować stosowanie samego szamponu. Jednak uważam, że jest to produkt, który zasługuje na uwagę i będę do niego wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513041].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

Leczniczy szampon

Ogólnie jestem zadowolona z szamponu. Spełnia swoje zadanie gdyż włosy są miękkie i odżywione. Minusem jest ze włosy po umyciu strasznie się płączą bez odżywki bardzo ciężko jest rozczesac.
Cena niska, sklad dobry i widać że odżywia włosy po dłuższym stosowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506826].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Dramat...

Może dla włosów które nie były farbowane lub rozjaśniane jest okej. Ja osobiście poddałam się obu zabiegom i co za tym idzie-mam zniszczone włosy. Bardzo dużo czytałam o tym produkcie i wszystko wręcz wołało aby go kupić. Po umyciu nim moje włosy były jeszcze gorsze...Sama konsystencja dla mnie przypomina galaretę. Już nieistotne jest ze bardzo słabo się pieni ważne, że podczas mycia włosy jakby w ogóle nie były myte. Po splukaniu włosy są straszne. Moje po prostu skrzypialy podczas rozczesywania. Suche i zniszczone. Gdybym nie stosowała po nim swojej odżywki nie była bym w stanie wyciągnąć z nich grzebienia. Okropieństwo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494156].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo polecam! Jest świetny :)

Szampon Jantar poleciła mi pani trycholog, mam bardzo delikatne, cienkie włosy, niezbyt gęste, a dodatkowo problem ze skórą głowy, łupież i przetłuszczanie się, czyli chyba najgorszy zestaw.
Już po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona, włosy delikatne, mięciutkie, czuć było, że dobrze umyte i szampon bardzo ładnie pachnie. Włosy nie plączą się i dużej zachowują świeżość. Są piękne i gładkie, w końcu trafiłam na kosmetyk, który sprostał moim wymaganiom i baaaaardzo go polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489971].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Powiem tak: szału nie ma.
Doskonale oczyszcza skórę głowy, włosy mniej się przetłuszczają i to chyba koniec "cudownego działania". Nie widzę innych plusów. No może skład... Nie ma żadnych parabenów i tym podobnych, wiec na pewno nie jest chemiczny. Minusem moim zdaniem jest wydajność, strasznie dużo muszę go użyć, by dobrze się pienił i żebym poczuła, że myje głowę a nie smaruje jakimś żelem.
zapach średni, ale mi to nie przeszkadza. Czy kupię ponownie ? Nie wiem....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488926].usefull || 0 }}% pomocna.

Polubilismy sie

Mam wlosy okresowo sklonne do przetluszczania sie, ale skora glowy nie jest jakas problematyczna.. szampon sprawil, ze troche wolniej sie przetlyszczaly, byly lekkie, uniesione u nasady.. szampon ma konsystencje zelowa, dobrze sie pieni i pachnie ziolowo. Wczesna wiosna do niego wroce;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468212].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie rozczarowanie...

Mimo, że wcierka totalnie mnie zachwyciła, szampon mnie rozczarował. Plącze włosy, wysusza je i wcale nie sprawia, że mniej się przetłuszczają.Dodatkowo butelka jest niewygodna w użytkowaniu. Jedynym plusem jest wydajność, zapach i cena. Nie wiem, kiedy i czy go wykorzystam, bo nawet nie mam ochoty myć nim włosów. Jak dla mnie NIE.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465672].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Kupiłam aby uzupełnić z odżywka jantar z której jestem zachwycona , lecz szampon już tak nie zachwyca.
Szampon bardzo placze moje cienkie blond włosy. Myślę że odżywka też sie sprawdzi bez tego szamponu.
Daje 2 gwiazdki
+ zapach wydajność cena
- placze włosy wysusza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461182].usefull || 0 }}% pomocna.