Jantar, Szampon z wyciągiem z bursztynu do włosów zniszczonych i osłabionych (nowa wersja)

Zawiera naturalny wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F oraz Inutec naturalny prebiotyk o doskonałych właściwościach kondycjonujących. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i wygładza włosy, równocześnie zapobiega ich przetłuszczaniu. Jako naturalny filtr słoneczny chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Po umyciu włosy stają się jedwabiste, miękkie, lśniące i podatne na układanie.
Składniki aktywne: Wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F, Inutec - naturalny prebiotyk.

DRAMAT

Nigdy więcej. Produkt nie spełnił swoich podstawowych funkcji: nie wzmocnił moich osłabionych włosów. Ale nie to było najgorsze. Najgorszy był fakt, że po jego użyciu nie mogłam kompletnie rozczesać włosów. Koszmar!!!! Szarpać szczotką i tak już osłabione włosy? Jedyne plusy to cena, ale w tym przypadku jest ona odzwierciedleniem bylejakości tego szamponu.

Mieszane uczucia

Używałam ten szampon w sezonie zimowym więc nie wiem czy mogę go posądzić o wysuszenie skóry głowy. :/. Włosy są po nim trochę tępe ale stosowanie wraz z maską lub odżywką może zdziałac wiele dobrego. Bardzo fajne opakowanie z zakrętką.

Szampon Jantar z wyciągiem z bursztynu

Od długiego czasu szukałam pomocy moim włosom, które są suche, łamliwe. Męczyłam się z nimi i nie lubiłam ich dotykać bo czułam jakbym dotykała siano, dosłownie. Kiedy zaczęłam używać szamponu byłam pod wrażeniem NAPRAWDĘ! zaraz o nim opowiedziałam na moim początkującym beauty instagramie-klarekblog. Pomimo tego, że używałam jeszcze krótki czas moje włosy stały się mięciutkie i każdemu prawie kazałam ich dotykać bo byłam mega zaskoczona. Dodatkowy plus jest taki, że ma ładny zapach. Po użyciu tego szamponu mam mniejszy problem z rozczesywaniem chociaż też wiemy, żeby włsy się dobrze rozczesywały szczególnie kocówki trzeba je podcinać. Uważam, że ten produkt ożywił i wzmocnił moje włosy Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to pojemność. Mam długie włosy więc używam szamponu więcej przez co szybciej się kończy mam nadzieję, że powstaną kiedyś większe wersję. Ale serdecznie polesam jeżeli ktoś ma również siano na głowie!

Przyzwoity szampon w dobrej cenie

Zakupiłam małą butelkę w Biedronce za ok 5,00 zł. Doskwierało mi wówczas uporczywe wypadanie włosów. Nie mówię, że szampon spowodował całkowity brak wypadania włosów, ale znacznie go ograniczył. Szampon jest dość rzadki barwy bursztynu. Słabo się pieni, ale jest łatwo dostępny, bardziej pomaga niż szkodzi więc warto.

CUDOWNY

Szampon z Jantara - absolutny HIT według mnie! :) szukałam kiedyś w internecie produktów, które zahamują wypadanie włosów i spowodują wzrost nowych i natknęłam się na ten szampon. Od tamtej pory został ze mną do dziś :) nie tylko rosły po nim nowe włosy ale i odbudowały się i są w lepszej kondycji. Przy regularnym stosowaniu szamponu (plus odżywki dodatkowo) widać znaczną poprawę kondycji włosów i mnóstwo nowych włosów! Mi osobiście tylko zapach nie przypadł do gustu ale uważam że jest to sprawa indywidualna :)

włosy nie do rozczesania....

Myślałam,że ten szampon trochę chociaż podratuje moje zniszczone i wypadające garściami włosy.
Niestety włosy po tym szamponie nie dają się rozczesać.... trzeba użyć bardzo dużo odżywki aby dały się rozczesać....
Użyłam kilka razy i wyrzuciłam ponieważ to,że nie da się rozczesać włosów po umyciu bardzo mnie denerwuje, nie dość że dużo włosów mi wypada,to wyobraźcie sobie ile wypadło podczas próby ich rozczesania....

Świetny!

W trakcie leczenia z powodu leków włosy leciały mi garściami, byłam załamana wypadło mi 2/3 włosów. Po regularnym stosowaniu szamponu razem z wcierką do skóry głowy włosy zaczęły mniej wypadać, regenerować się i odrastać. Polecam

Pomocny

Po kilku tygodniowym używaniu tego produktu zauważyłam że moje włosy są wzmocnione i błyszczące. Opokowanie posiada 300ml preparatu ale żelowa konsystencja sprawia że produkt jest wydajny i przy codziennym używaniu starcza na ok 3 tygodnie. Ładny delikatny zapach. Wracam zawsze do niego dgy moje włosy są w słabej kondycji i potrzebują naturalnej pielęgnacji.

Jantar- szampon z wyciągiem z bursztynu

Bardzo dobry szampon. Stosowałam przez dłuższy czas kiedy moje włosy potrzebowały natychmiastowej reanimacji. Opakowanie niewielkie ale bardzo skuteczne. Już po kilku użyciach widziałam znaczną poprawę,
Polecam!!!

Średni

Rzeczywiście po tym szamponie zauważyłam u siebie dużo nowych włosków, tzw. "baby hair", czyli jakiś efekt jest, natomiast nie przepadam za tym, jakie moje włosy są zaraz po jego użyciu - suche, matowe, splątane, nie da się go używać bez odżywki. Zapach nie jest najładniejszy, ale też nie przeszkadza, konsystencja jest gęsta, a sam szampon dość wydajny. Minusem jest opakowanie z zakrętką.

Tak i nie.

Mam niefarbowany 10-15 cm odrost od skóry i zniszczone końce.
Zakupiłam szampon jednak z myślą o długich i zniszczonych końcach.

Krótko i na temat:
Po umyciu zniszczone końce rzeczywiście układały się ładnie i były bardziej lśniące/nawilżone. Jednak od skóry, czyli tam gdzie włosy nie były zniszczone - szampon przetłuszczał. Włosy musiałam myć prawie codziennie.
Nie wiem jak zachowałaby się skóra głowy, gdyby włosy zniszczone były od samej góry, jednak możliwe, że szampon sprawdza się jedynie przy zniszczonych po całej długości.

Plącze włosy

Farmona szampon Jantar z wyciągiem z bursztynu do włosów zniszczonych. Kupiłam go kiedyś w Biedronce razem z wcierką, którą już dawno zużyłam i jestem w połowie kolejnej. Szampon ma charakterystyczny zapach, podobnie jak wcierka, mi osobiście przypomina męską wodę kolońską. Nie przeszkadza mi to zupełnie. Niestety włosy po jego użyciu plączą się i są matowe. Używałam do wstępnego mycia (drugie wykonywałam innym szamponem) i przy tym sprawdzał się w miarę dobrze. Produkt gęsty i całkiem wydajny, ale nie kupię go ponownie.