Jantar, Szampon z wyciągiem z bursztynu do włosów zniszczonych i osłabionych (nowa wersja)

Zawiera naturalny wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F oraz Inutec naturalny prebiotyk o doskonałych właściwościach kondycjonujących. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i wygładza włosy, równocześnie zapobiega ich przetłuszczaniu. Jako naturalny filtr słoneczny chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Po umyciu włosy stają się jedwabiste, miękkie, lśniące i podatne na układanie.
Składniki aktywne: Wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F, Inutec - naturalny prebiotyk.

Bardzo dobry

Używałam tego szamponu przez długi czas, wspominam go bardzo miło. Odżywił moje włosy, nadał im połysku, pomógł z przetłuszczaniem, zawsze je domywał i sprawiał, że były puszyste. W połączeniu z wcierką rosły jak szalone! Szampon ma też przyjemny, delikatny zapach i jest dosyć wydajny.

Galaretowata konsystencja mi nie przeszkadza. Minusem jest jednak to, że szampon dosyć słabo się pieni i czasami plącze włosy, dlatego polecam po każdym myciu używać odżywki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1638236].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Szampon kupiłam z ciekawośći, niestety rozczarował mnie.Do włosów zniszczonych nie nadaje się.Konsystencja galaretki i mało pieni się, piana jest tępa.Brak odżywienia włosów.Jedyny plus-dobrze oczyszcza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1631371].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry i co ważniejsze naturalny szampon

Szampon mocno mnie zachwycił tak samo jak w wersji dla włosów suchych i zniszczonych.Używam go w połączeniu z wcierką i czasami z kuracją na gorąco Jantar .Mam słabość do całej linii tych produktów,jestem w nich szczerze zakochana.
Po tym szamponie nie muszę nawet nakładać odżywki czy maski aby były ładne ,nie mam też problemu z rozczesywaniem, włosów po myciu a kiedyś to była tragedia :/
Po myciu włosy mam błyszczące świeże i pełne energii od roku nie używam innego szamponu,znalazłam swój ideał

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585151].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Nie dla mnie...

Miałam wysławioną przez wszystkich odżywkę Jantar, potem skusiłam się na ten szampon. Niestety nie pomógł. Liczyłam na to, że pomoże mi w walce z wypadaniem włosów, wzmocni je i spowoduje, że będą miały zdrowszy wygląd. Niestety u mnie nie podziałał. W zamian za to przesuszyłam włosy, połamałam ich setki przy rozczesywaniu, mimo używania odżywki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576826].usefull || 0 }}% pomocna.

przesusza

Ponieważ uwielbiam wcierkę Jantara nabyłam również szampon. Niestety bardzo mnie rozczarował. Włosy się po nim plączą, są suche, ma okropną konsystencję kisielu, przez co trudno wydobyć z buteleczki odpowiednia ilość. Obecnie używam go wyłącznie do zmywana oleju z głowy, bo do tego akurat nadaje się bardzo dobrze, ale do codziennego stosowania używam innych kosmetyków.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576681].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie i jeszcze raz nie!

Włosy sie po nim puszą i nie mogę ich rozczesać przez co dużo włosów wyrywałam podczas czesania. Wcale nie zapobiegają przetłuszczaniu (myje głowę codziennie). Produkt nie nadaje się do moich włosów. :( Produkt po prostu myje i tyle. Produkt używałam długo tłumacząc, że może problem z włosami to przez coś innego...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570951].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Zaczynając od plusów :
+ przeźroczysta butelka, więc widać ile szamponu jeszcze zostało
+ zapach, bardzo przyjemny
i w sumie tyle z plusów
Natomiast z minusów:
- konsystencja galaretki, nie przepadam za taką
- bardzo słabo się pieni, a jak już to ta piana jest taka hmm "tępa"
- jakiegokolwiek działania prócz oczyszczania włosów z nadmiaru sebum nie zauważyłam

Skusiłam się na szampon, ponieważ wcierkę bardzo polubiłam, szampon natomiast dla mnie bez szału, nie wrócę do niego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536061].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Kupiłam szampon z myślą, że okaże się tak dobry jak wcierka do włosów z tej samej firmy, która stosuję już od dłuższego czasu. Może jeszcze kiedyś go zakupię.

PLUSY:
Przeźroczystość opakowania, sprawia, że wiemy ile szamponu jeszcze pozostało. Ciekawy koreczek bardzo ułatwia zakręcanie opakowania mokrymi rękami.
Bardzo ładnie pachnie, podobnie jak odżywka z tej serii.
Jest dosyć gęsty.
Włosy są bardziej miękkie i lśniące.

MINUSY:
Wydajność.
Ciężko wydobywa się z opakowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533541].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie mam mu nic do zarzucenia

Po dobrych wrażeniach z odżywką, stwierdziłam, że chcę spróbować i szampon. Akurat trafiłam od razu na cenę promocyjną, więc kupiłam od razu kilka opakowań.

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu i nie mam mu nic do zarzucenia. Zgodzę się w pewnym stopniu z przedmówczyniami, że produkt może plątać włosy, ale co ciekawe zauważyłam u siebie, że owszem plątał.. ale jak nie rozczesałam przed myciem i na samym początku stosowania. Potem jak już doszłam do połowy pierwszego opakowania to włosy przestały mi się plątać i nawet jak zapomniałam je przeczesać to nic się z nimi nie działo. Same włosy wyglądały na zadbane, miękkie, puszyste w pozytywnym tego słowa znaczeniu (plus dla cienkich włosów), lekko błyszczące, a dodatkowo bardzo dobrze eliminowany był nadmiar sebum, więc moja skóra głowy z tendencją do przetłuszczania się miała okazję bardzo blisko zaprzyjaźnić się z Jantarem na dobre i na złe. Początkowo tak jak już wspomniałam był problem z rozczesywaniem włosów po naturalnym wysuszeniu, ale potem ten problem sam gdzieś zniknął i teraz rozczesuję bez żadnego problemu. Zapach przypomina zapach odżywki, wiec tutaj nie ma żadnego zaskoczenia. Opakowanie jest średnio wygodne, bo z jednej strony jesteśmy w stanie kontrolować ile produktu ubywa, ale z drugiej strony odkręcany otwór może być lekko niewygodny jak ma się śliskie dłonie albo stawia się butelkę w takim miejscu, że woda może dostać się bez problemu do środka jak zostawimy odkręcone - nawet jak tam jest tylko mała dziurka. Cena jest w porządku, a nawet jak coś to bardzo łatwo możemy trafić na promocje, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu.

Czy jest to produkt niezbędny w walce z wypadającymi włosami i zadebiutował u mnie tak samo jak odżywka? Ciężko mi to powiedzieć, bo odżywkę stosowałam już wcześniej i to ona wyratowała mnie z opresji. Musiałabym znowu trafić na okres gdzie zaczną mi włosy wypadać garściami i wtedy wypróbować stosowanie samego szamponu. Jednak uważam, że jest to produkt, który zasługuje na uwagę i będę do niego wracać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513041].usefull || 0 }}% pomocna.

Leczniczy szampon

Ogólnie jestem zadowolona z szamponu. Spełnia swoje zadanie gdyż włosy są miękkie i odżywione. Minusem jest ze włosy po umyciu strasznie się płączą bez odżywki bardzo ciężko jest rozczesac.
Cena niska, sklad dobry i widać że odżywia włosy po dłuższym stosowaniu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506826].usefull || 0 }}% pomocna.