Jantar, Szampon z wyciągiem z bursztynu do włosów zniszczonych i osłabionych (nowa wersja)

Zawiera naturalny wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F oraz Inutec naturalny prebiotyk o doskonałych właściwościach kondycjonujących. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i wygładza włosy, równocześnie zapobiega ich przetłuszczaniu. Jako naturalny filtr słoneczny chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Po umyciu włosy stają się jedwabiste, miękkie, lśniące i podatne na układanie.
Składniki aktywne: Wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F, Inutec - naturalny prebiotyk.

Bardzo fajny

Nie uważam że mam zniszczone włosy, ale strasznie mnie kusiło przetestować ten szampon i się nie zawiodłam. Szampon wzmacnia i odżywia włosy. Po umyciu moje loczki są sprężyste, bardzo łatwo się rozczesuja. Nie przetłuszcza włosów. Kolejne mycie mam po 4-5 dniach. Korzystam razem z odżywką w piance, recenzja której okaże się jutro.
Szampon ma bardzo ładny zapach oraz  88% naturalnych składników, bez parabenow.
Ciekawa buteleczka, pojemność 330 ml. .
Idealnie się nadaje do pielęgnacji włosów w jesienno-zimowym okresie

no genialny

Jestem pod wielkim wrażeniem tego szamponu, ponieważ miałam wersję do włosów farbowanych i nie powalił mnie na kolana.
Z tym jest zupełnie inaczej.
Jednak ucinam mu jedną gwiazdkę za niezbyt praktyczne opakowanie z nakrętką oraz ze to, że minimalnie pozbawił moje włosy objętości, które z natury są cienkie.

Natomiast plusy przeważają nad minusami:
-piękny zapach
-bardzo dobrze się pieni
-duża pojemność
-atrakcyjna cena
-wydajny
-wygładza zniszczone włosy
-włos jest po nim miękki, lejący się
-nie plącze włosów
-nabłyszcza

Ten szampon swędzi głowę!

Jestem wyczulona na to, czy szampony powodują lub zaostrzają świąd, a to dlatego że cierpię na ŁZS.
Kupiłam za namową koleżanki, że taki naturalny, że łagodny, polski, dobry produkt, na moje problemy jak znalazł no i jeszcze bursztyn - istna poezja...

No, nie...

Ten szampon zaostrzył mi świąd. A nawet nie tyle zaostrzył, co go spowodował - gdy już nieco zaleczyłam skórę głowy.
Zdolności myjące ma bardzo średnie. Zauważyłam też wzmożone elektryzowanie się włosów i trudności w rozczesywaniu.

Zapach - neutralny, nie drażni, jest dość delikatny. Ze względu na swoją żelową konsystencję produkt jest całkiem wydajny.

Jakoś udało się go zużyć do końca - mąż się poświęcił, ale również po którymś myciu zaczął narzekać na świąd. A skórę głowy ma w 100% zdrową. Ewidentnie ten szampon ma jakiś felerny składnik.

Amika

Dobry ale bez rerwelacji

Stosowałam przez kilka tygodni szampon, miegiełkę oraz wcierkę do skóry głowy. Produkty dobrze się sprawdziły na moich włosach. Szampon ładnie oczyszcza, dość dobrze się pieni i fajnie pachnie. Jest też dość wydajny. Nie zauważyłam jakiejś wielkie poprawy ale też nie zaszkodził, nie zniszczył włosów, i przede wszystkim nie przetłuszczał i nie obciążał. Dla mnie to już bardzo dużo. Daje mocne 3, ponieważ jednak nie zauważyłam poprawy odnośnie wypadania włosów czy rozdwojonych końcówek.

Nie dla mnie

Zapach tych kosmetyków jakoś niespecjalnie mnie do nich przyciąga, a działanie jest raczej średnie. Szampon nie za bardzo się pieni, a jeśli chodzi o poprawę stanu włosów, to uważam, że raczej mało zdziałał. Nie zauważyłam, żeby pod jego wpływem były mocniejsze, bardziej błyszczące, czy mniej wypadały. Po jego użyciu nie mogłam często rozczesać włosów, powodował puszenie, które ciężko było ogarnąć. Nie wrócę do niego więcej, bo poza zwykłym myciem, nie robił nic szczególnego.

Jantar

W mojej pielęgnacji farbowanych włosów używam także szamponu Jantar. Wracam do tego szamponu regularnie, ostatnio w sprzedaży pojawiła się duo - maska i razem to super duet, gdyż szampon delikatnie plącze moje włosy. Po nałożeniu maski włosy dobrze się rozczesują.
Zalety:
- dobrze myje włosy, pozostają świeże i czyste,
-delikatny nie uczula i nie podrażnia,
- ładny i delikatny zapach który pozostaje na włosach,
- żelowa konsystencja,
- włosy wyglądają na odżywione i nawilżone,
- pielęgnuje włosy, pozostają nawilżone, dodaje miękkości i blasku,
- wzmacnia i nie obciąża włosów,
- tani i wydajny,
- dostępny
Minusy:
- opakowanie z niepraktyczna zakrętką.

Mam burzę włosów, niestety wypadają mi garściami.. I powiem szczerze, że jestem zadowolona z tego szamponu. Fakt faktem dużej różnicy nie było jak go korzystałam, ale wzmocnił moje włosy i po nim były lśniące. Minusem był jego zapach..

Ciężki orzech do zgryzienia...

Mam włosy cienkie, jasne, wypadające.
Z jednej strony na pewno dobrze oczyszcza włosy. Z drugiej... ciężko było mi je rozczesać czy choćby wytrzeć w ręcznik po umyciu.
Bez odżywki (byle jakiej) nie ma zmiłuj...
Ma specyficzny zapach, niczym stara, męska woda po goleniu.
Nowych włosków czy wzmocnienia też nie zauważyłam...
Średnio.

Po codziennym używaniu prostownicy i farbowaniu, włosy zrobiły się suche,matowe i ciężko było z ich rozczesaniem.
Szukałam szamponu który nie będzie miał w składzie alkocholu.
Trafiło na Jantar, używam go ponad rok, szampon nie pieni się jak inne, ale mi to nie przeszkadza, po umyciu włosy są miękkie w dotyku, łatwiej się rozczesują, nie puszą się.

Zawiodłam się

Byłam zadowolona z wcierek i maski tej marki, więc postanowiłam pójść o krok dalej i kupić ten szampon. Bardzo mocno się zawiodłam na nim, chodź początkowo zapowiadało się super. Dopiero gdy wymieszałam ten szampon z innym, dawało jakieś rezultaty. Słabo się pieni, ale akurat to mi nie przeszkadzało.

Beznadziejny

Szampon się u mnie zdecydowanie nie sprawdził. Moje włosy były po nim przesuszone i szybciej się przetłuszczały. Zawiera pochodną formaldehydu, przez co może uczulać. Jest bardzo gęsty, źle się pieni. Nie polecam, zdecydowanie nie nadaje się do włosów zniszczonych

mieszane uczucia

Szampon lekko puszy włosy, przez co mają więcej objętości (ale też robią się suchsze, więc zdecydowanie jest "na wyjścia"). Pachnie ziołowo, zapach utrzymuje się kilka godzin. Słabo się pieni i jest mało wydajny, nie domywa też zanieczyszczeń typu oleje (a przynajmniej nie 1 myciem). Butelka ok, nie wylewa się z niej za dużo.