Jantar, Szampon z wyciągiem z bursztynu do włosów zniszczonych i osłabionych (nowa wersja)

Zawiera naturalny wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F oraz Inutec naturalny prebiotyk o doskonałych właściwościach kondycjonujących. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i wygładza włosy, równocześnie zapobiega ich przetłuszczaniu. Jako naturalny filtr słoneczny chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Po umyciu włosy stają się jedwabiste, miękkie, lśniące i podatne na układanie.
Składniki aktywne: Wyciąg z bursztynu, kompleks witamin A, E, F, Inutec - naturalny prebiotyk.

Mam burzę włosów, niestety wypadają mi garściami.. I powiem szczerze, że jestem zadowolona z tego szamponu. Fakt faktem dużej różnicy nie było jak go korzystałam, ale wzmocnił moje włosy i po nim były lśniące. Minusem był jego zapach..

Ciężki orzech do zgryzienia...

Mam włosy cienkie, jasne, wypadające.
Z jednej strony na pewno dobrze oczyszcza włosy. Z drugiej... ciężko było mi je rozczesać czy choćby wytrzeć w ręcznik po umyciu.
Bez odżywki (byle jakiej) nie ma zmiłuj...
Ma specyficzny zapach, niczym stara, męska woda po goleniu.
Nowych włosków czy wzmocnienia też nie zauważyłam...
Średnio.

Po codziennym używaniu prostownicy i farbowaniu, włosy zrobiły się suche,matowe i ciężko było z ich rozczesaniem.
Szukałam szamponu który nie będzie miał w składzie alkocholu.
Trafiło na Jantar, używam go ponad rok, szampon nie pieni się jak inne, ale mi to nie przeszkadza, po umyciu włosy są miękkie w dotyku, łatwiej się rozczesują, nie puszą się.

Botox na włosy Lucyny

Zawiodłam się

Byłam zadowolona z wcierek i maski tej marki, więc postanowiłam pójść o krok dalej i kupić ten szampon. Bardzo mocno się zawiodłam na nim, chodź początkowo zapowiadało się super. Dopiero gdy wymieszałam ten szampon z innym, dawało jakieś rezultaty. Słabo się pieni, ale akurat to mi nie przeszkadzało.

Beznadziejny

Szampon się u mnie zdecydowanie nie sprawdził. Moje włosy były po nim przesuszone i szybciej się przetłuszczały. Zawiera pochodną formaldehydu, przez co może uczulać. Jest bardzo gęsty, źle się pieni. Nie polecam, zdecydowanie nie nadaje się do włosów zniszczonych

mieszane uczucia

Szampon lekko puszy włosy, przez co mają więcej objętości (ale też robią się suchsze, więc zdecydowanie jest "na wyjścia"). Pachnie ziołowo, zapach utrzymuje się kilka godzin. Słabo się pieni i jest mało wydajny, nie domywa też zanieczyszczeń typu oleje (a przynajmniej nie 1 myciem). Butelka ok, nie wylewa się z niej za dużo.

Będę wracać

Od dawna chciałam wypróbować serię Jantar. Wcierka stała się już stałym elementem pielegnacji włosów i skóry głowy, teraz pora na szampon.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z działania produktu. Włosy po umyciu były błyszczące i miękkie, nie puszyły się mocno nawet bez odżywki.

polecam

szampon ma przyjemny zapach, niska cena i dobra dostępność, dla moich przetłuszczających włosów jest ok, dobrze oczyszcza, trochę plącze, ale po użyciu odżywki czy maski na końce jest ok.

Dobry do oczyszczania

Używam go tylko wtedy kiedy mam przeciążone odżywkami i szamponami włosy.

Włosy mam rozjaśnione i średnioporowate - używanie go na co dzień robi z nich kopę siana, ciężko się rozczesują, bez odżywki po to trochę dramat :)

niespełniona obietnica

Mimo, że lubię produkty tej firmy, szampon niestety nie bardzo poprawił kondycję moich włosów. Owszem, czułam te ziołowe uniesienia podczas aplikacji i rzeczywiście myśl, że nie torturuję włosów jedynie szamponami pachnącymi jak mydełko, trochę poprawiała mi nastrój. Ale wciąż tylko nastrój, a nie kondycję włosów. Stosowałam do tego ultra zdrową odżywkę. Plus, to że włosy nie przetłuszczały mi się po nim aż tak szybko jak zwykle.

Nie sprawdził się.

Mam dość wymagające włosy, ale potrzebowałam odmiany od moich sprawdzonych szamponów więc stwierdziłam, że Jantar może okazać się dobrym rozwiązaniem. Niestety tak nie było :( włosy stały mi się bardziej przesuszone i splatane. Nie zauważyłam też żadnych efektów wzmocnienia czy ożywienia...

Nie wyobrażam sobie bez niego życia.

Kocham ten szampon! A raczej moje włosy go uwielbiają. Stosuję go od kilku lat - włosy są zdrowe, odżywione, baaaaardzo zdrowe! Każdy fryzjer jest zachwycony, tym bardziej, że mam długie i rozjaśniane włosy. Są po nim jedwabiste. Należy używać jeszcze odżywek, z racji tego, że posiada szampon same naturalne składniki, może plątać włosy podczas suszenia czy czesania. Nie wyobrażam sobie nie mieć go w swojej łazience. Zachwyca mnie składem, zapachem, tym jak wyglądają po nim moje włosy.