Astor, Perfect Stay, Waterproof Eyeshadow Liner (Wodoodporny cień w kredce)

Astor, Perfect Stay, Waterproof Eyeshadow Liner (Wodoodporny cień w kredce)

Kredka do oczu Astor Perfect Stay Waterproof Eyeshadow Liner to produkt łączący funkcje trwałego linera i cienia do powiek. Dzięki miękkiej formule dobrze się rozprowadza w linii rzęs i na całej powiece oraz umożliwia roztarcie koloru, tak aby efekt był naturalny. Kolory kredek Perfect Stay Waterproof Eyeshadow Liner Astor pozwalają stworzyć zarówno dzienny, jak i i wieczorowy make-up, dopasowany do chłodnego i ciepłego typu urody. Dzięki ułatwionej aplikacji wykonanie makijażu jest łatwe, szybkie i przyjemne.

Bardzo fajna

Nie przepadam za cieniami w kredce, bo miałam różne z nimi problemy - albo się rolowały, ścierały, albo podrażniały oczy. Tą akurat dostałam w prezencie. i muszę przyznać, że jest świetna. Ogólnie - świetne kolory. Ani za miękka ani za twarda - idealnie się rozprowadza. Kredka jest bardzo trwała. Nie uczula.

idealna

Kupiłam sobie po promocji w kolorze złoty by sprawdzić czy będzie mi wygodnie korzystać z cieni w kredce. I jestem bardzo zadowolona zarówno z sposobu aplikacji cieni na powieki ale także z jakości ich. Sa miekkie, nie rolują mi się na oku, bardzo przyjemnie nakłada, nie ma co tu mówić o obsypywaniu ;) Bardzo przyjemna kredeczka.

No niezle

Nie oczekiwalam cudow po ten kredce, dostalam w gratisie do zamowienia internetowego. Uzylam od niechcenia I sie zdziwilam. Pieknie sie rozprowadza,nie jest problemowa w rozcieraniu. Trzyma sie caly dzien a pigment nie zanika.

Porażka

Kupiłam kolor czarny, jak cień bazowy dla smoky. Jak dla mnie to całkowita porażka. Cień się w ogóle nie trzyma powieki, przy blendowaniu bardziej chwyta się pędzla niż powieki (używałam pędzla z włosiem syntetycznym). Po roztarciu praktycznie nic nie zostało, lekka szara poświata. Próbowałam dokładać produktu ale nic to nie dało. Lepiej było jak wklepywałam palcem, ale przy rozcieraniu cień znikał, nie dało się zrobić ładnego roztarcia. Nie potrafie ocenić trwałości ani wydajności, ponieważ użycie tego produktu jest dla mnie nie możliwe. Moja ogólna ocena to 1

Na cała noc

Sprawdza się solo ale także jako baza do cieni. Jest super trwała, nie roluje się, nie przesuwa. Wygląda świetnie nawet do rana. Nie miałam jeszcze tak trwałego cienia. Kredka jest wygodna i łatwo się temperuje.

Uwielbiam

To jest to! W koncu trafilam na super produkt w kredce. Sprawdzil sie na basenie i w morzu. Daje cudowny efekt, bardzo naturalny. Jest miekki i aksamitny.

Świetna

Posiadam kolor Chick Nude. Bardzo fajna kredka, piękne kolory, które będą pasować każdemu. Jest bardzo trwała, nie roluje się i nie wymaga bazy. Nie jest bardzo miękka i szybko zastyga. Mimo iż jest matowa, wygląda naturalnie, lubię używać jej na co dzień.
+trwała
+prawdziwy mat
+ładne kolory
-ciężko rozciera się pędzlem

Rewelacyjny efekt

Kocham ten cień w kredce.Mam kolor creamy taupe oraz szary.Cień utrzymuje się cały dzień,nie zbiera sie w załamaniach.Cienie mają piekne wyraziste kolory.Kolor creamy taupe mam już po raz trzeci.Posiada,delikatne,piękne drobinki dzięki którym oko jest bardziej rozświetlone.

Minusy:
brak.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego opakowania

Piękny kolor

Mam kolor 120 Chic nude. Jest piękny, trochę różowy, trochę brązowy, raczej zimny. Na powiece prezentuje sie bardzo naturalnie. Cień nie wchodzi w załamania. Sprawdza się zarówno jako baza jak i samodzielnie. Łatwo się go nakłada, wystarczy tylko musnąć skórę.
Maleńki minus z trwałość. Mam wrażenie, że w ciągu dnia trochę traci się na powiece.
Upolowałam tę kredkę w internetowej drogerii za mniej niż 5 zł, w normalnej cenie raczej bym się nie skusiła.

Super!

Świetne kredki, używam na codzień Cosmic Grey i czasem Creamy Taupe..
Pierwsza-ciekawy kolor, taki szary z khaki, dobrze podkreśla tęczówkę, drugi jasny brązik.
Kredki są miękkie,, łatwo ślizgają się po powiece, trwałe.
Wiadomo, miękka kredka łatwiej ścietra się, ale nie jest żle z trwałością. Dlatego nie daję za to minusa, bo coś za coś-ja wolę miękką i łaskawą dla powieki kredkę niż trwałego twardziela.
Ogólnie - jak najbardziej polecam, wszystkie kolory fajne, ale szczególnie Cosmic Grey.

PS-może jedynie ceny się przyczepię, ale ja zawsze czekam na promocję w Rossmannie :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Wielkie pozytywne zdziwienie !

Kupiłam te kredkę miesiąc temu i musze przyznać, że jest w codziennym użyciu. Mam kolor 120 chic nude - brudny, matowy róż, który tak naprawdę jest nawet lekko szarawo brązowawy.

Szafy astor omijałam szerokim łukiem, bo uważałam, że kosmetyki są do bani - ale teraz jestem pozytywnie zaskoczona.
Cień jest trwały, nie roluje się, sam a jako baza jest nie do zdarcia i wbrew pozorom , że jest różowa to kładę na nią cienie we wszystkich kolorach - to kameleon. Nie widzę wad. No może troszeczę czasem tępo się na nim blenduje cienie w kamieniu, ale to zalezy od tego czy z nim nie przesadzę.

Za jakiś czas kupię inne kolory chociaż ich wybór jest dosyć skromny. Kolejny minusik to odrobinkę wysoka cena. Tak 19 zł - jak za kredki NYXa - byłoby super.

Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc