Isana, Isana, Milde Seife Meer Ahoi! (Delikatne mydło w płynie z ekstraktem z alg `Ahoi morze!`)

Specjalnie dobrane substancje myjące delikatnie oczyszczają i chronią skórę. Naturalne składniki pielęgnacyjne podobne do płaszcza lipidowego chronią i pielęgnują skórę. Łagodny kompleks pielęgnacyjny sprawia, że dłonie są miękkie i gładkie. pH przyjazne dla skóry - przebadane dermatologicznie.

Morski, ale przesusza

Uwielbiam wszystko, co jest ozdobione morskimi akcentami.
+ Zapach jest naprawdę piękny.
+ Opakowanie pasuje do łazienek.
+ Zaskoczyła mnie wysoka wydajność.

- Zapach szybko znika. Zaraz po przepłukaniu rąk.
- Zauważyłam, że trochę wysusza skórę. Wiem, że to mydło, ale przecież da się inaczej. I tak wyrządził mniej szkody od "Forbidden Apple" z Isany.

bardzo dobre mydło

Kupiłam to mydełko w promocji za niecałe 3 złote i jestem bardzo zadowolona. Najbardziej zaskoczyl mnie zapoach, ktory nie jest typowo morski, bo takich wlasnie nie lubie. Ten jest inny, nieco przypomina mi zelki, jest naprawde przyjemny. Mydelko jest geste, dobrze sie pieni i swietnie oczyszcza skore dloni nie wysuszajac ich. Jest wydajne i tanie, a do tego ma piekne opakowanie, ktore ladnie prezentuje sie w lazience. Dozownik z pompka jest swietnym i wygodnym rozwiazaniem, nie zacina sie. Na pewno kupie ponownie. Moje mydełko ma nieco inne opakowanie, dodaje zdjęcie.

+ zapach!
+ oczyszczenie
+ opakowanie z pompka
+ cena
+ wydajnośc

Rewelacja.

Jest to to jedno z moich ulubionych mydeł w płynie. Przede wszystkim jest to produkt tani, wydajny i ma praktyczne opakowanie z pompką, która się nie zacina. Mydło ma przepiękny kolor, odpowiednią konsystencję i świeży zapach. Dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę i nie wysusza jej. Nic dodać, nic ująć :).
Szkoda tylko, że producent wycofuje przezroczyste opakowania mydeł, gdyż mi bardziej się podobały.

cztery z minusem

Teoretycznie może się czepiam,bo to typowe,dobre mydełko z Isany,ale...Nie zachwycił mnie ten morski zapach,choć jest miły,delikatny i rzeczywiście 'morski'.Ja preferuję jednak zapachy owocowe i kwiatowe.Plus za piękny kolor,ładnie się prezentuje w moim przezroczystym dozowniku.Cena ekstra,wiadomo.Gęsta konsystencja,dobrze usuwa zabrudzenia.Trochę wysusza dłonie.Wszystko ok ale zapach choć przyjemny mnie nie zachwycił :)

Chyba najlepsze z Isany

Lubię mydła Isany, są taniutkie, łatwo dostępne. Są wśród nich gorsze i lepsze warianty. A ten należy do tej drugiej kategorii i myślę, że przez dłuższy czas będę mu wierna.

Opakowanie - butelka z pompką (lub wkład uzupełniający), pompka jak zwykle działa bez problemu, nie zacina się, dobrze dozuje.

Mydło jest przezroczysto-niebieskie, żelowe, gęste, nie spływa między palcami. Dobrze się pieni, skutecznie myje dłonie. Ma przyjemny, odświeżający zapach, który pozostaje na skórze.
Niestety lekko wysusza skórę no ale to właściwie robi każde mydło z Isany.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: półtora opakowania

Dobry produkt i tyle

Jestem posiadaczką suchej skóry rąk.

Plusy:
* morski zapach
* gęsta konsystencja
* kolor
* cena
*mydło spełnia swoją funkcję myjącą

Minusy:
* produkt mógłby być lepszy

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Klasyczne mydło.

No jak nie kupić morskiego mydła - biorąc pod uwagę mój prywatny fiś ;)

Wygodna pompka. NIeźle chodzi, nie zacina się. Ładne wizualnie, dobrze, że przeźroczyste - ułatwia to sprawdzenie ile go poszło.

Delikatny, morski.

Działanie:
Konsystencja mydła jest typowo żelowa, nie przecieka przez palce. Już nieduża ilość pozwala na dokładne umycie dłoni przez co mydło jest wydajne. Piana jest stabilna, jest jej sporo. Zapach jest delikatny, więc nie przytłacza swoją mocą. Czy wysusza? Trochę tak, ale to w końcu mydło. Używałam kremowego Dove, ale tam zapachy są mydlane i nawet jeśli są nuty inne, to i tak ten zapach mydlany się przebija - tu nie ma tego efektu. Poza tym to mydło nie jest jakieś wyjątkowe, więc dostaje 4 gwiazdki.

Cena / dostępność:
Cena jest niska, dostępność - każdy Rossmann, więc bardzo dobra.

Czy zakupię ponownie?
Tak. Mydło nie jest wybitne, ale niska cena, wysoka wydajność oraz ładny zapach i estetyka opakowania zachęcają mnie do zakupu. Mydło ma myć i to jest w tym opakowaniu.

Używam tego produktu od: 1 mies

lazurowe

To mydełko jak takie samo jak inne mydła do mycia rąk, ale znacznie tańsze, więc po co kupować droższe?

Plusy:
-ładny i trwały zapach
-opakowanie z pompka
-niska cena i dobra dostępność
-dobra konsystnecja
-dobrze się pieni i dobrze myje
-wydajny

Minusy:
-niestety trochę wysusza, ale nie gorzej niż inne mydła

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

morskie cukierki

Mydło kupiłam, bo jestem wzrokowcem. Kocham niebieski, a mydełko ma ten właśnie kolor. W dodatku nazwa, "ahoi morze" i już mi jakoś lżej na sercu ;)

Mydełko zamknięte jest w typowej dla rossmannowskich mydeł, solidnej buteleczce z pompką. Pompka działa bez zarzutu, dozuje dokładnie tyle mydła, ile trzeba.

Mydełko ma śliczny, niebieski kolor i dość rzadką konsystencję. Pieni się średnio. Wielkim plusem jest jego zapach. Myślałam, że będzie morski, taki "toaletowy", ale nie. Ono pachnie jak cukierki! Uwielbiam ten zapach.
Używałam go w kuchni, gdzie świetnie radziło sobie z tłumieniem zapachu np. cebuli.

Nie dałam mu 5 gwiazdek, bo niestety, jak wszystkie mydła Isana bardzo wysusza mi dłonie, jednak nie aż tak jak np. wersja mleko&miód.

Wydajność w normie. Wystarczyło na ok.3 tygodnie. Dostępność i cena są wielkim plusem. Polecam.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno 500ml

bardzo ładnie pachnie

Bardzo lubię mydła, żele pod prysznic i płyny Isana. Są dobre i tanie. Niekóre ze względu na zapach szczególnie u mnie punktują.

Mydło znajduje się w porządnej, przeźroczystej buteleczce. Pompka nie zacina się. Szata graficzna bardzo fajna.
Konsystencja niebieska, dosyć rzadka, dosyć dobrze się pieni. Dobrze odświeża dłonie i całkiem dobrze zmywa z nich np. podkład.
Jest delikatne dla skóry dłoni. Nie wysusza i nie ściąga jej.
Zapach jest świeży, delikatny taki trochę jak lilie wodne, na pewno nie pachnie jak odświeżacz do toalety o zapachu morskim.

Poza tym jest całkiem wydajne i tanie, bo ok.3 zł.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego