Ingrid Cosmetics, IdeaLUMI Nude, Podkład rozświetlający do twarzy z kwasem hialuronowym SPF 15

IdeaLUMI Nude marki Ingrid to innowacyjny podkład rozświetlający, którego rewolucyjna formuła dodaje cerze wyjątkowego blasku. Zaawansowany technologicznie aktywny fitokompleks chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych gwarantując zachowanie młodego i zdrowego wyglądu na dłużej. Receptura z kwasem hialuronowym działa przeciwstarzeniowo, intensywnie nawilża naskórek i błyskawicznie poprawia jego elastyczność. Produkt zawiera witaminę piękna i młodości - E, która zapobiega starzeniu się skóry. Dzięki nowoczesnym pigmentom podkład dopasowuje się do każdego koloru cery i perfekcyjnie kryje wszelkie niedoskonałości. Zapewnia doskonałą pielęgnację i idealny makijaż bez efektu maski przez wiele godzin. Lekka, kremowa konsystencja nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Podkład zawiera filtr ochronny SPF 10. Polecany do każdego typu cery. Efekt: idealnie rozświetlona, gładka i wypielęgnowana skóra przez wiele godzin, bez żadnych niedoskonałości. Aplikuj palcami, gąbeczką lub pędzlem, delikatnie rozcierając i wklepując kosmetyk.

Nawet OK

Podkład dla totalnych bladziochów! Jako, że zakupiłam za jasny odcień to mieszam go sobie z innymi podkładami. Jest to podkład typowo rozświetlający dający efekt strobingu. Samego bym go nie nałożyła, bo nie lubie się mocno świecić, ale w połączeniu z innymi podkładami wygląda super ! Cera wygląda na nawilżoną, zdrową. Jak na produkt o tak niskiej cenie myślę, że jest ok. Krycie ma słabe, no ale to nie podkład kryjący. Myślę, że warto spróbować :) Aplikacja mogłaby być lepsza, po naciśnięciu pompki wylatuje za dużo produktu.

Używam na co dzień!

Ten podkład ma dość rzadką konsystencję. Testowałam już matujący podkład z tej serii w szklanym opakowaniu, jak i tubce, ale najbardziej spodobał mi się rozjaśniający.
Pomimo tego, że mam cerę mieszaną i dość często świecę się jak latarnia morska - wystarczy że przypudruję się rano i w ciągu dnia nie wyglądam nienaturalnie i matowo jak obraz. Odciskam nadmiar w chusteczkę, ewentualnie się przypudruję i wyglądam okej!
Odejmuję jednak jedną gwiazdkę, ponieważ po całym dniu troszkę się waży, ale nie znalazłam jeszcze podkładu który zniósłby mój tryb dnia bez skaz ;)

Ulubiony

Jak dla mnie idealny, mimo iż mam mieszaną cerę. Ładnie rozświetla, ożywia twarz. Może nie kryje idealnie niedoskonałości ale za to jest lekki, nie zatyka porów. Jeden z nielicznych podkładów, po których nie mam problemu z cerą. Długo utrzymuje się, jest wydajny. Fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza.

Fajny

Fajny podkład który rozświetla zmęczona szarą cerę. Idealny dla ludzi że zmęczona twarzą. Wygładza nadaje niesamowitego blasku I sprawia że skóra staje się widocznie wypoczęta. Może ciut za bardzo jak dla mnie rozświetla twarz....Ale to kwestia gustu. Bardzo wydajny oraz w dobrej cenie

Trudny do współpracy

Miałam okazję wypróbować kilka różnych podkładów, które firma Ingrid ma w swojej ofercie. Ten jednak wybitnych zachwytów u mnie nie wywołał.
Jest to produkt bardzo średni, powiedziałabym nawet, że bardziej w kierunku kiepskiego. Producent opisuje go jako wyjątkowy kosmetyk rozświetlający i upiększający skórę, produkt długotrwały, który zapewni nam zdrowy wygląd cery a dodatkowo zapewni młodość skóry i dogłębnie ją nawilży.
Te zapewnienia można jednak włożyć między bajki. Podkład nie spełnia żadnych z wymienionych tu obietnic. Bardzo źle współpracuje zarówno ze skórą jak i z innymi kosmetykami nie tylko pudrami , różami, czy bronzerami ale także z kremem lub bazą pod makijaż. Nie współpracuje nawet z niebieską bazą nawilżającą tej samej firmy która jest moim ideałem i która bez zarzutu współpracuje z każdym innym podkładem tylko nie tym. Jest pod tym względem niezwykle wybredny. Podkład brzydko osiada na skórze - podkreśla rozszerzone pory i skórki nawet te najdrobniejsze. W dodatku odcienie też są dziwne - albo wpadają w dziwne tony i są nienaturalne albo jak np. w przypadku odcienia Nude twarz po jego użyciu wygląda bardzo niekorzystnie i niezdrowo.
Zwłaszcza z bliska widać też duże brokatowe drobiny które na pewno urody cerze nie dodają i powodują sztuczny bazarowy efekt. Specjalnego efektu nawilżenia też specjalnie nie zauważyłam. Co prawda sam podkład nie wzmaga jakoś specjalnie świecenia skóry nawet mieszanej ale za to skutecznie robią to te sztuczne rozświetlające drobinki. Więc efekt końcowy makijażu do udanych nie należy. Firma ma w swojej ofercie podkłady zdecydowanie lepsze od tego.

Niestety, ale nie

Kolor idealny dla bladziochów, bardzo jasny w żółtych odcieniach. Cena? Nie dałabym za niego tyle ile kosztuje, bo w tej samej cenie mam Revlona w promocji. Podkład, którego należy się 'nauczyć'. Najlepiej nakładać palcami, w przeciwnym wypadku szybko się ciastkuje. Idealna baza? Trzeba szukać. Nie ze wszystkim się lubi. Kiedy znajdziemy już to idealne połączenie podkład zachowuje się przyzwoicie. Spokojnie wytrzyma siedem, a nawet osiem godzin. Z przykrością jednak jestem na nie, nie kupiłabym go ponownie, porządnie wahałbym się w kwestii polecenia komuś innemu, w głównej mierze trafił do mnie przez wzgląd na super jasny kolor .

Idealny kolor, średnie krycie, na szczęście bez świecenia

Kupiłam produkt przez pomyłkę. Szukałam podkładu matującego dla mojej prawie białej cery. Kość słoniowa z testera była idealna, a cena mega kusząca, dopiero w domu zorientowałam się że nabyłam podkład podobno rozświetlający. Mam cerę mieszaną, z problemami, wypryskami i rozszerzonymi porami na policzkach, bałam się, że podkład to podkreśli i będzie nadawał się jedynie do kosza. Tym czasem okazało się że produkt nie ma drobinek, nie świeci się, ma dobry kolor, średnie krycie i trzyma się dobre kilka godzin, nie brudzi ubrań, zciera się równomiernie, nie pozostawiając placy.

Fajny, ale

Fajny podkład, ale nie jest przeznaczony dla mojej skóry. Poleciłabym go raczej tym, które mają suchą i ziemistą skórę. Delikatnie rozświetla więc na pewno nie nadaje się dla skóry tłustej i mieszanej. Za to długo utrzymuje się na skórze
ZALETY:
wydajność
fajne kolory
cena
delikatnie rozświetla
WADY
wada zależy jak to patrzy dla mnie za bogata konsystencja

rozświetla

Podkład fajnie kryje i rozświetla. Mam cerę raczej suchą i sprawdził się dobrze. Fajnie nadaje blasku na wyjścia. Polecam używać z pudrem matujący żeby trochę zmniejszyć efekt blasku. Podkład fajnie się rozprowadza, raczej nie ciemnieje.

Bardzo dobry

Będąc na zakupach w drogerii ekobieca rzucił mi się w oczy właśnie ten podkład - urzekła mnie buteleczka, poza tym słyszałam sporo dobrych opini na temat tego podkładu. Plusem dla mnie jest to, że podkład jest rozświetlający, bo szukałam czegoś na codzień (zwykle używałam Revlon colorstay, a potrzebowałam czegoś lżejszego). Wzięłam w ciemno jedyny dostępny odcień (202) i okazał się idealny :) Przy aplikacji (testowałam przy pomocy palców) przeraziły mnie spore drobinki, ale po wykończonym makijażu praktycznie ich nie widać, a dają ładne, delikatne rozświetlenie, chociaż przy mojej cerze mieszanej potęgują świecenie w strefie T. Po dwóch pierwszych godzinach nie czułam potrzeby zmatowienia podkładu pudrem (wcześniej nawet go nie użyłam bo podkład wydał się bardzo matujący), ale to dla mnie akurat duży plus, bo przy innych podkładach pudru musiałam używać dosłownie co dwie godziny :) kupiłam go za 19,99 i uważam, że jest wart swojej ceny, byłabym w stanie zapłacić za niego nawet więcej. Na razie jestem zachwycona jego kryciem (mam spore zaczerwienienia na policzkach), wyglada bardzo naturalnie na twarzy. Co do trwałości w mojm przypadku po 10 godzinach widocznie schodzi z nosa i brody, ale uważam, że to i tak długo jak na podkład w takiej cenie.
W moim przypadku nie podkreśla porów, nie zapycha, lubię go mieszać z innymi podkładami i też wyglada to całkiem nieźle. No i minusem jest to, że trochę się utlenia - dodaje zdjęcie dla porównania.

Strzał w dziesiątkę

Żółty odcień, bardzo jasna cera i do tego problematyczna sprawiała, że ciężko było mi znaleźć odpowiedni produkt. Na szczęście trafiłam na ten podkład...
Wtapia się w skórę, dobrze rozprowadza oraz przyzwoicie rozświetla.
Kwas hialuronowy w składzie to wisienka na torcie, która dodatkowo nawilża.

Używa produktu od: próbka

Brak słów na określenie tej porażki

Jest to najgorszy podkład z jakim miałam do czynienia. Nie ma zadnych plusow, wymienie zatem same MINUSY:

- kolor NUDE to szaro bezowy, ziemisty kolor, ktory wyglada na skorze jakbysmy byli przygnebieni i zmeczeni
- rozswietlenie jakie nadaje skorze podklad to takl naprawde brokat, BROKAT ktorego drobinka ma srednice okolo 1 mm (a to nie malo!), wyglada tak jak brokat do paznokci...
- epicko i ekstremalnie podkresla pory (dopoki go nie uzylam nawet nie wiedzialam co to znaczy gdy podklad podkresla pory)
- robi okropna maske, nie wtapia sie w skore, osiada na nia, zamiast stapiac sie z nia

W ciagu kilku dni wstawie zdjecie, aby nie bylo ze to opinia nadsubiektywna.

NAJWIEKSZY BUBEL z jakim mialam do czynienia!