Saryna Key, Pure African Shea Shampoo for Damaged Hair (Regenerujący szampon do włosów suchych)

Regenerujący szampon Saryna Key doskonale nadaje się do włosów suchych, uszkodzonych i rozdwajających się. Zapobiega powstawaniu uszkodzeń w strukturze włosa, a jego unikalny kompleks składników – połączenie masła shea, bawełny, witaminy B6, białka, aminokwasów oraz jedwabiu – chroni je od nasady, aż po same końce. Doskonale oczyszcza skórę głowy oraz włosy, pozostawiając uczucie świeżości przez cały dzień.

Wykorzystała: kilka próbek

Jestem z niego zadowolona

Zgromadziłam kilka sztuk tego szamponu w moim pudełku z próbkami.
Nie pamiętam, czy dostałam je do zakupów, czy pochodzą z jakiegoś boxa kosmetycznego.
Każda saszetka to 15 ml , więc sporo.
Szampon ma ładny zapach, trochę przypomina Pantenee, ale tylko trochę.
Był przyjemny w użyciu i bardzo dobrze oczyszczał włosy. Mam co prawda włosy przetłuszczające się, ale wydaje mi się, że w tym czasie jak go stosowałam mniej się przetłuszczały.
Dobrze się pienił i nie plątał włosów.
Jedna saszetka 15 ml spokojnie wystarczyła mi na dwa razy. Mam gęste włosy za ramiona.

Jestem skłonna zakupić ten szampon, ale w i cena nieco odstrasza :/
Najbardziej opłcalna jest opcja 1000 ml kosztuje ok 130 zł. Jeśli zainwestuję to jedynie w butelkę litrową.